bugün

insanı anlatılamaz bir yola sokabilir.sadece kendinizi ve o an kendinizi düşünen kendinizi düşünüyor olursunuz.aklınıza hiç bir imge gelmez sadece o anı yaşıyorsunuzdur.aklınızı kaybetmektdn korkup hareket ederek ve şarkı söyleyerek o halden çıkarsınız.
evet ben bunu yaşadım nasıl yapabileceğim de aklımda ama o en çok korktuğum zamanki gibi konsantre olamadığım için etkisi az oluyor.bunun sebebi ve psikolojideki yeri nedir bilmiyorum.hatta başka bir insanoğlu bunu tecrübe etti mi onu da bilmiyorum.
(bkz: milyarder)
(bkz: şener şen)

Süper loto bu hafta da devredince herkeste bir heyecan yaratmış belli ki.
son kez uplayalım belki bir bilen düşer dedirten hede.
normaldir.

karşıdan "hayır sen bensin" cevabı gelirse alta sıçırtır.
aynanın umrunda olmayacak durumdur.
Kafayı yeme eşiğinin göstergesidir.
Bir aynaya bakıp da "şirin olan sensin" demek değildir.

(bkz: amerikan pastası)
Sen bensem ben kimim?
ben sensem sen kimsin?
Oyle dusunceler olusunca hemen silkelenip aynanin onunden cekilinmelidir. Aksi taktirde delirmeniz muhtemeldir.
Ağır psikolojik rahatsızlıklar yaşadığınızı gösterir.
tedavi gerektirir. evet.
Aynaya bakıp sen bensin dersin de cevap verirse sıkıntı büyük.
ilginç eylem, ne olmasını bekleyerek söyleniyor orası da ayrı bir mevzu.
Cevap falan bekliyorsan, Hayır dese altına mıçarsın yalnız.
Hastalık belirtisi falan değildir. Genelde pişmanlık anında dudaklardan süzülecek bir tümcedir. Kişi göz yaşlarıyla bezenmiş kızarık yüzüne bakar ve "sen bensin" der. "Demek bu perişan çehreye bakarken aslında kendime acıyorum."
"Bir ben vardır benden içeri" sözünü anımsatıyor.
aynadaki yansımanında vay amk ciddi misin lan demesiyle bünyeyi korku ve heyecan sarabilir.
eğer aynadaki yansıma hiç samıyorum deyip gülse aynaya sert cisim fırlatırsınız.
Beyni yakan eylemdir.
Cevap verirse kaçın.
ayna olduğunuza delalettir.
O halde bende senim ve sen tekrar bensin evet efendim benception olayıdır.
aynanın ben zahiriyim demesiyle üç buçuk atılacak olay.
işlerin artık yolunda gitmediğine dalalet,bir eylem.
aynadaki ben sen isem sen kimsin diye cevap verirse epey karmaşa yaşayacağız demektir. gece felan yapmayın böyle şeyler.