bugün

Kim olduğunu unutan kişi için arada sırada yapması gereken eylemdir. Ardından da gözlerinin içine bakmalı ve gerçekten olmak istediği kişi ile olduğu kişi arasındaki uzaklığı sorgulamalıdır.
aynadaki ben sen isem sen kimsin diye cevap verirse epey karmaşa yaşayacağız demektir. gece felan yapmayın böyle şeyler.
işlerin artık yolunda gitmediğine dalalet,bir eylem.
aynanın ben zahiriyim demesiyle üç buçuk atılacak olay.
O halde bende senim ve sen tekrar bensin evet efendim benception olayıdır.
ayna olduğunuza delalettir.
Cevap verirse kaçın.
Beyni yakan eylemdir.
eğer aynadaki yansıma hiç samıyorum deyip gülse aynaya sert cisim fırlatırsınız.
aynadaki yansımanında vay amk ciddi misin lan demesiyle bünyeyi korku ve heyecan sarabilir.
"Bir ben vardır benden içeri" sözünü anımsatıyor.
Hastalık belirtisi falan değildir. Genelde pişmanlık anında dudaklardan süzülecek bir tümcedir. Kişi göz yaşlarıyla bezenmiş kızarık yüzüne bakar ve "sen bensin" der. "Demek bu perişan çehreye bakarken aslında kendime acıyorum."
ilginç eylem, ne olmasını bekleyerek söyleniyor orası da ayrı bir mevzu.
Cevap falan bekliyorsan, Hayır dese altına mıçarsın yalnız.
Aynaya bakıp sen bensin dersin de cevap verirse sıkıntı büyük.
tedavi gerektirir. evet.
Ağır psikolojik rahatsızlıklar yaşadığınızı gösterir.
Oyle dusunceler olusunca hemen silkelenip aynanin onunden cekilinmelidir. Aksi taktirde delirmeniz muhtemeldir.
Sen bensem ben kimim?
ben sensem sen kimsin?
Bir aynaya bakıp da "şirin olan sensin" demek değildir.

(bkz: amerikan pastası)
Kafayı yeme eşiğinin göstergesidir.
aynanın umrunda olmayacak durumdur.
normaldir.

karşıdan "hayır sen bensin" cevabı gelirse alta sıçırtır.
son kez uplayalım belki bir bilen düşer dedirten hede.
(bkz: milyarder)
(bkz: şener şen)

Süper loto bu hafta da devredince herkeste bir heyecan yaratmış belli ki.
evet ben bunu yaşadım nasıl yapabileceğim de aklımda ama o en çok korktuğum zamanki gibi konsantre olamadığım için etkisi az oluyor.bunun sebebi ve psikolojideki yeri nedir bilmiyorum.hatta başka bir insanoğlu bunu tecrübe etti mi onu da bilmiyorum.