bugün

sihirli elmayla en büyük rakibinizi zehirleyeceğinize delalettir.
görsel
Benim bu her aynaya baktığımda uffff ananı sikim harikasın amk seni sevmeyenin amk diyorum.
Not: Biriyle görüntülü konuşurken kendimi izliyorum.
Bu güzellikte kim aa benmişim diye devam edecek psikopatça diyalog.
https://streamable.com/dfwq8
Genellikle elmayı çok severler ve kendinden güzel olanları kıskanırlar. Ellerinden gelse içine zehir koyup ıstırırlar pamuk prenses tarzı olanlara.

Almaz mısın bir ısırık yavrum nihaha falan.
pamuk prenses'in kötü kalpli üvey annesinin atraksiyonu.
(bkz: narsist)
karsi cınsten hoş birini cıplak gorunce aynı cümleyı, onun için kullanacak kişi.
pamuk prensesin üvey anasının kullandığı cümle.
(bkz: evde hic ayna olmamasi)
(bkz: ileri derecede guzel olmanin avantajlari)
(bkz: insanin kendi guzelligi karsisinda eriyip bitmesi)
kişinin konu ile alakalı olarak bir reklamın müziğini söylemesine sebep olabilir.

iyi ki doğdum naa naa na, gördün mü 25 oldum. özgürüm kanatlandım.. *
her sabah yapmak isteyip ama bi türlü yapamadığım olay. yakışıklı olmadığımdan değil, megaloman bir yapım olmadığındandır.
aynaya bakıp bunu söyleyebiliyorsak eğer, çok şanslı olduğumuzun farkında olup, allahımıza şükretmek lazım.
biraz daha ileri gidip aynaya 'işte dünyanın 8. harikasııııı' diye kollarını açıp kendine gülenlerde bulunmaktadır.

megolamanlıkta sınır yoktur.

bu tip insanlar kendilerinden başka kimseyle sevişemez....
(bkz: sabah yapılacak ilk iş)
(bkz: aynadaki goruntuyle konusulanlar)
iç eriten eylemdir.

coşkuyla dolar insan, kelimeler takılır kalır böğründe. dile bile getiremez aynadaki kusursuzluğu; "lanet olsun" der. "başkalarına da verilmeliydi biraz güzellik.". işte bu kadar da cömerttir bu çekici varlık.

sonra daha fazla bayılıp kendinden geçmemek için aynayı başka tarafa çevirir. yoksa muhteşemliği yüzünden mefta olacaktır. ya da en iyi ihtimalle o lanet olası ayna kırılacaktır bu dayanılmaz çekicilik karşısında.
deli manyak insan eylemi. kişinin hem hafif kırık olduğunu gösterir, hem de neşeli.
kendini iyi hissetmek için söylenebilecek söz. insan önce kendisine değer vermeli.
(bkz: güzellikle kafayı bozmak)
bazı insanların her gece düzenli olarak yaptığı eylem.

zaten haklılardır çoğu zaman. aynadaki inanılmaz varlık, güzelliğine dayanılamayan bir melaike gibidir.
kendini sevmekle alakalı bir eylem...
keşke herkes yapabilse.
sınav zamanları gözleri torbalaşan, moraran, kayan ve eblek bir suratla etrafa boş boş bakan bünyenin ağlanacak haline gülmesi sebebiyle yaptığı ironi.
Tanrı'ya aşık kişiyse bunu diyen, zararsızdır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar