bugün

(bkz: aynali sazan)
beşinci nesil yazar. hoş gelmiş.
ilginçtir, kış uykusuna yatan tek balık türüdür.
yanlıs oldugunu bile bile bile bile bile bile bile o yanlıslara tekrar atladıgından veya yanlıslarını istemeden tekrarladıgından nickyle müsemma olan, buram buram kalite koktuguna inandıgım,sahsı manevi olmaya çalısmasıyla takdire şayan,leyla'dan geçme faslındayım mevla'yı bulma yollarında... fikriyle bu yola başını(bu sefer) koyduğunu düşündüğüm fırından yeni çıkmıs melemene banılmayı bekleyen çıtır yazar.
japon balığıyla akraba olup ,2 adet beslediğim akvaryuma uyumlu bir türdür. çok dayanıklı hayvanlardır.2.kış oldu hiç de kış uykusuna falan yatmdılar. ısı eksilere düşerse uyurlar.
meslekta; yazar. inşallah daha çok görüşüceğimiz ve kimbilir belki de ortak olacağımız yazar. de mi ortak?*
pek bir sevecen, düşünceli, ışıl ışıl bir insan. güzel bilardo oynar, yürümeyi sever, hasta olmadığı dönemlerde sigara içer deliler gibi... ve bu adamın ismini kolay kolay unutmak mümkün değildir. ezbere biliyoruz vesselam.
zirvede tanıştığımız, birden siyaset konuşmaya başlayıp zamanı öldürmemden dolayı fazla sohbet edemediğimiz ve yine benim mezuniyet derdime düşüp zirvenin 2. ve 3. ayağına katılamamdan dolayı sohbeti ilerletemediğimiz dostum. bilardo ustası olduğunu öğrendikten sonra ilgimi çeken yazar.* fazla bilmesem de yine de bir gün oynamak ve muhabbeti de ilerletmek isterim.
sesli mesajı dinlenirken rutkay aziz etkisi yaratabilecek bir ses tonuna sahip yazardır. severiz vesselam...
kafamdaki meshepler karmaşasına açıklama yapmasını sabırsızlıkla beklediğim dost insanı...
genellikle arkadaş ortamında yapılan bir sohbet esnasında, ortamdan birisinin diğerlerini
tuzağına düşürebilmesi için söylemiş olduğu söze ya da cümleye atlayan ilk kurbandır...
sohbetinin lezzetini nickinden alan 5. nesil yazardır. *
maviyi seven yazar. son zamanlarda maviyle kafayı bozmuş* sevecen insan. maviyi anlatırken gözleri parlıyor ama farkında değil; ya da farkında ve farkettirmeme çabasında. herneyse. bu arada ben tercihimi lacivertten yana yapıyorum; her ne kadar renklerin babası siyah olsa da*.
(bkz: #6865905)

kapımın her zaman her koşulda kendisine açık olduğunu bilmesi gereken yazar. kendisini kapının dışında hissetmemesi gereken, içerden biriymiş gibi rahat ve özgür hareket etme kredisinin sonsuz olduğunu vurgulamak istediğim; dost...
çok şanslı bir yazardır. hayatının önemli bir döneminde yolun başından dönmüş, mükemmel bir çalımla başka bir açıdan gol atmış kişidir. *
bugün zirvede tanıştığım abi, kardeş, dost olabilecek bilgili yazar. kendisinden öğreneceğim çok şey var.
konya gökkuşağı altında buluşuyoruz zirvesinde emeği geçtiği için hakkımda söylediklerine fazlaca kızmadığım yazar. zaten kendisi de hiç bir etki altında kalmadan yaptığı yanlış benzetmenin farkına varmıştır. her ne kadar bunun için özür dilemese de affettim gitti. * *
sigaramı ne zaman istese seve seve paylaşacağım yazardır. * * zirvedeki film muhabbetlerini bilgisiyle yönlendirmiş yazardır.

o değil, kısa saç da iyi be. ha bir de (bkz: kökü sende yine uzar).
zirvede bana büyük yardımları dokunmuş, bir soruyu ayrı ayrı zamanlarda on defa sormama rağmen on defada cevaplamıştır. en sonunda dayanamayıp insan bir kızar anlamıyormusun kardeşim diye cevap verir bana dediğimde olayı samimiyete vurmuştur. sinema konusunda kendini aşmış diyebilirim, tabi bana göre.
yaklaşık bir senedir tanıdığım ve kendisini tanıdığım güne lanet etmediğim dostum. tek kötü özelliği sigara içip içki içmemektir. bunun dışında benden daha iyi bir insan olduğu kesindir.

ayrıca zirve boyunca açlıktan kıvranan şahısları karıştırmıştır. karnından çıkan istem dışı sesleri kimsenin duymadığını sanarak ve ayıp olmasın diye herkesin duymamazlıktan geldiğini farkedemeyerek, kendisini hadi yemek yiyelim diye kurtardığımı yüzüne vurmak istemediğimi ve herhangi bir teşekkür beklemediğimi bilmesini istemem...
Benim de kendisi kadar güzel fotoğraf çekmek istediğim yazardır.
iyi insan.
ortalıklarda görünmeyip insanı şüphelere sürükleyen yazardır. şüphe dediysek de abartmayalım tabi. adamın new orleans'ta bir striptiz klubünde elinde kalan son parasını kadınlara harcayıp 12 shot tekila içecek hali yok ya. ama ya tutarsa? e hadi 12 olmasın da 8 olsun.
girnede kaybolmuş yazar. bulun lan beni.
hicbirseyiolmayanadam.