bugün

Dişi çomar
En masumanesi bu zannımca.
ekşi'deki aylın rant'tır.
(bkz: salak yemin ediyorum gerizekalı bu kız) 4 aylık çaylaklık cezasını bitirir bitirmez (bkz: ablayı sevgilisiyle yatakta çırılçıplak yakalamak) diye başlık açıp çaylaklıktan döneli 3 saat olmadan tekrar çaylak olan aktroll malı. (#37108556) bu arada efsane falan diyordu ama efsane oldu kestane. (bkz: anne rusya)
(bkz: tarz)
(bkz: anne rusya)
(bkz: baskomutan rte) adlı silik yemiş hesapların devamı olan, erkek kardeşiyle yaşadığı fantezileri sözlükte paylaşan ruh hastası ve akp gençlik kolları terk.
donuz listemde olan gerizekalının teki. an itibariyle çaylak.
http://www.youtube.com/watch?v=s-qTviCFyd8
Hakkında 60 entry girilmiş yazar.
bence gereksiz.
tek entry yeterli olurdu.
anladın sen onu.*
Sekersiz icilen çayın icindeki cay kasığıdır.
Rahatsızın teki amk. .
200 erkeğin tecavüz ettiği kız başlığına folloş olmuştur o yazan varlık.

Şu sanal dünyada dikkat çekmek senin insani duygularından daha öne geçmişse sen hayatında bulamadığın sahte ilgiyi sanalda arayan ezik ruhlu bir 'hiç' olmuşsun demektir.

Bir kere yaşayacağım şu hayatta böyle biri olmadığım için şükrediyorum. Gerçek dünyada da var olabildiğim için. Silik, ezik bir tip değilim, güçlü kişiliğim var. Hiç değilse sanaldan dünya yaratmaya çalışmayacak kadar.
daha önce de atatürk' e çocuk istismarcısı demişti. bu konuyla ilgili suç duyurusunda bulundum ve birkaç gün önce de cumhuriyet başsavcılığı tarafından başvurumun gereği için soruşturma bürosuna gönderildiği mesajını aldım.

umarım hakkaniyetli bir karar verilir.

edit: bu arada bahsettiğim içerik kaldırılmış olmasına rağmen bağlantı adresleri ve ekran görüntüleri hala elimde duruyor.
Ayyaş deyince aklına ilk atatürk gelenlerin atatürk e küfür eden şerefsiz dediği yazar.

Entrye bakıyoruz atatürk e edilmiş bir küfür yok.
Biri şu aylinbasarana haddini bildirsin çabuk.
Memeni sevdim ama seni sevmedim kezocuk.

Kafana kese kağıdı geçirirsen düşünebilirim.

Bir yazar. Tombikli.
(#35505936)

aylin başaran napıyorsunuz?

denişik bir troll arkadaşlar dikkatli olun.

not: ayyaşım.
Sözlüğe yeni gelmiş çomar. Atatürkçü,milliyetçi yazarlar sırf iktidara yalanmak için silinirken sözlüğe yeni yeni aktroller geliyor ve böylece sözlük giderek çomarlaşıyor.
atatürk' e alenen çocuk istismarcısı demiş yazar. ve umarım bu yazarlık süreci daha fazla uzamaz.

(bkz: #35507430)
Burayi facebook sanan başlığa entry girmek yerine genelde bir üstteki entry ye cevap veren ergenimsi siyaset meraklısı yazar.
Troll olma yolunda hızla ilerleyen yazar kişisi hepimize hayırlı ugurlu olsun. Not: eksilemezler de bunu.
Sanırım kendisine çakmak lazım.
Ho.

(bkz: çomar sakinleştirme yolları)
gördüğüm kadarıyla -de'yi ayrı yazmayı bilmeyen başarısız yazar.
Derhal silik yemesi gereken yazarimsi.
(#35505437) on birinci nesil çomar.
hayırlı uğurlu olsun .
Doğru düzgün entrysini görmediğim yazar fakat hoşgelmiş.

(bkz: dokunma istekli yazar)
(bkz: gelir gelmez alev almak)