bugün

Aptallıktır net.
aylık 3 bin lira ile geçinen birinin o parayı kazanması 23 yıl sürüyor.
sadece fatih derime değil, futbolculara da üzülen angutlar var. 10 milyon $ a çok ucuza gitmiş diye dövünen gerzeklerin cebinde stattan eve dönüş için otobüs parası yok
fatih terim çok para alıyor falan filan demek bence yanlış, adam oraya kadar gelene kadar ne zorluklar çekti bilemeyez ki ama sonuç olarak adam diğer teknik direktörlerden kat kat başarılı bunuda unutmayalım.
herif para kütüğü oldu abi. milletin aptallığından faydalanan çakallardan biri. sikiyim teknik adamlığını. euro cup a, world cup a bilmem ne ye gitsek nolacak amını koyayım. millet işsiz millet aç!
Veren hıyar.
Alan ayrı hıyar.

Milli duyguyu para ile satmak ve satınalmak.
oha amk. ayda 850 milyar nedir lan. normal bir vatandaş ömrünün sonuna kadar çalışsa ve yemese içmese yinede bu adamın aylığının yarısını zor biriktiriyor. ben futbol izlemeyi bırakıyorum çünkü insanda heves bırakmadınız.
hicbirine zerre uzulmuyorum gencler.

yurtdisindayim sulalem rahat.

cok sukur ailemin durumu iyi.

ulkenin hali ortadayken, asgari ucret alip ailesinin rizkindan kesip, maca giden, kulube destek olucam diye o s.kindirik formalara 100 kusur lira veren adam da zerre seyimde olmaz.

gebersinler. umrumda degil.

hakediyorlar cunku.
Ondaki milli şuur ise benim alacağım maaşla devletin zarar etmesi lazım AMK.

Açık ve net haram olsun. Ulan biz çocukluğumuzda bu adamları bedavadan sadece bayrak için maç yaptıklarını düşünürdük. Amk kesenin ağzı açık. Lobicilik lobicilik diye bağırıp dururlar. Bundan ala lobicilik örneği mi olur.
Öğretmen maaşında gözü olanlara batmayan durum. Yukarıda bir arkadaş yazmış 23 yıl çalışmam gerekiyormuş o para için. Adamın bir ayda kazanması ve o bir ayda en fazla 2-3 maça çıkması 5-6 gün de takımı toplayıp antrenman yaptırması falan. Asgari ücretle hiç kıyaslamıyorum zira o adamlara da yazık. Neyse daha fazla konuşmak istemiyorum.
Ülkede ne düzgün ki milli futbol takiminin çalıştıran kişinin maaşı düzgün olsun.yani normal şartlarda alacağı maximum 25-30 kağıt.
onun amk sana birşey olmasın, desteklemiyorum.
işte futbola bu yüzden hep soğuk bakmışımdır.. takım tutarım o da sadece bir hobiden ibarettir.. evet avrupa şampiyonasına katıldık sevindim fakat ülke temsiliymiş falan fasa fiso abi.. senin cebine giren çıkan ne? her şey kapitalizm olmuş sen yine 1300 liraya tamah edeceksin değişen bir şey olmayacak.. hobi olarak taraftar olursun destek verirsin tamam da taraftarlar birbirine neden söver, neden birbirini bıçaklar anlamam.. bugün en yakın akrabanın bile birbirine yararı dokunmuyor çok yakın bir tanıdığımız bir arkadaşın kuzeni 4 büyüklerden birinde forma giyiyor fakat bizim arkadaş 1300 liraya sağda solda sürünüyor.. kimsenin kimseye faydası yok siz birbirinizi yemeye devam edin..