bugün

entry'ler (137)

benim memem var diye mesaj atan erkek

Ters psikoloji yapmaya çalışırken vurduruyor psikolojisine giren erkektir. Saftır hor görmeyin.

ayda 850bin tl maaş alan fatih terim i desteklemek

Aptallıktır net.

anın görüntüsü

görsel
Şu sınavları birisi siksin ben parasını verecem.

swarm

"Reyiizzz ne kızlar düşüyor" diye ballandıra ballabdıra anlatılan foursquare zamanında kullanıp bıraktığım ve yukarıdaki tepkiden sonra dayanamayıp indirdiğim uygulama. Tek kötü tarafı evimde otururken işe yaramaması. Öyle bi uygulama olacak ki kızı benim yerime bulacak ayarlıyacak randevu alacak gidecek görüşecek ben de yagağımda uyumaya devam edeceğim.

vizelerin yaklaştığı gerçeği

Geldi ve geçirmeye devam ediyor.

iran devrimi

1979 da olan ve 2020 ye kadar bir daha olmasını beklediğim siyasi olaydır. 1979 da abd'den uzaklaşan iran olası bir sessiz devrim ile fabrika ayarlarına geri dönecek. Uncle sam sevgisi dayanılmaz bir dürtü.

bir türk neden atatürk düşmanı olur

(bkz: mahalle baskısı)

4 5g

1 nisanda ak göt kara götün belli olacağı yeni nesil iletişim teknolojisi. Operatörler her halükarda göt olacak orası ayrı.

bilgisaya virüs bulaşır diye flash taktırmayan tip

Windows xp kullanan tiptir.

ekin kollama

Güzel ülkemide pek sevemediğim teknoloji yayıncılarından biridir. Popüler olmasından dolayı da olabilir sevmemem.

sigara içmeyen insanlar dertlendiğinde ne yapar

Çay içer. Ki ülkemizde her derde devadır.

üniversitelerin tek cümlelik özetleri

Hepsni amk.

birbirimizin içinden geçebilir miyiz

Işık hızında hareket edebilseydin belki olabilirdi.

atayizim ama ahlaksızlık yapmıyorum

Ahlaksızlığın tanımını tam anlamamış kişi profilidir. Mesela içki içmek islam dininde haramdır. Ama içip millete rahatsızlık vermek ahlaksızlıktır. içki içersen islam dinine göre günah işlemiş ve ahlaksız olmuş olursun ama içkinin günah olmadığı bir dine yada böyle bir kuralın olmadığı herhangi bir şeye inanıyorsan (yada senin için hiç bir var oluşsal inanca inanmıyorsan bu seni bir çok şeyde özgür kılıyor) içmen ahlaksızlık göstergesi değil insanları yada diğer mahlukatı rahatsız etmen ahlaksızlık olur.

Sonuç olarak etik kurallar içerisinde kamu düzenini bozmuyorsan ahlaksız olmazsın. Ama dinlere göre günah işle işlemiş olabilirsin.

46 yok olan

merak edip sınavım olmasına rağmen 1 saatimi verdim ve izledim. buna müteakip iki kelam etmek istedim.
önce breaking bad çakması olacak dendi sonra yalanlandı bu gün de ilk bölüm yayınlandı.
senaryoyu inceleyelim: bi genetik mühendisimiz var ruhani gücü olanların yapabildiklerini ruhani gücü olmayanlara aktarmayı deniyor gibiler. bir çok dinden bahsedecekler gibiler ama tam emin değilim hele birkaç bölüm yayınlansın. belki büyük resimde senaryo iyi olabilir ama detaya indikçe sıkıcı ve kurgu olduğu ortaya çıkıyor bu da bizim gibi yabancı dizi kültürü ile büyümüş yerli dizi izlemem ben diyenleri kesmiyor. biz bilim kurgu deyince neden genlerle oynamak üstün ırk yaratmak gibi bir şeylerin peşine gidiyoruz. person of interest'de bilim kurgu öyle bişey yap yapacaksan. çünkü benzeri türkiyede daha önce şubat dizisiyle yapıldı. o da idare ederdi onda da hastahane vardı onda da genlerle oynama vardı.

gelelim çekime: bazı yerlerde güzel çekimler ve kurgu olmasına rağmen vfx özürlü olduğumuzu bir daha görmüş olduk. asıl eleman mikroskoptan bakıyor ama 1970 lerin hollywood kalitesinde bir görselle karşılaşıyoruz. kardeşim 60 dakika yapmışsın gel bunu 40 a düşür ama o 2 saniyelik görüntü adam akıllı olsun. oyunculuk iyiymiş gibi görünse de pek iyi değil bence tırt yani. çok iyi olması gereken ilk bölüm benden max 7 alır o da türkiye'de böyle dizilerin olmadığından. kat edilecek çok yol var.

penisi 14cm olan erkek modeli

Muhabbetini çan liseli ergendir amk. Lise döneminde bu muhabbetler artar biri çıkartır malafatı vurur sıraya sonra kesilir. Üniversitede sikinin boyuna değil götürdüğün kızın sayısına bakılır. Üni sonrasında da kazandığın parayla götürdüğün karı sayısına bakılır.

atatürk e saygı duyma zorunluluğu

@1 easy tiger daha gelmedik o durağa.

sözlük erkeklerinden kızlara yemek tarifleri

Tavada bir kaşık ucuyla tereyağı eritiyoruz istenildiği kadar yumırtayı ister çırparak ister çırpmadan tavaya kabuklarını soyarak atıyoruz, üzerine bir çimçik tuz ilave edip ister karıştırarak isterseniz de karıştırmadan sevdiğiniz kıvama kadar pişiriyorsunuz, ocaktn alırken de üzerine ister pul biber isterseniz de karabiber serperek servis ediyorsunuz.

Haa buda zor geldiyse koyun bi cezve, tencere artık suyun koyulup kaynayabileceği bir kaba suyu, atın içine yumurtayı kabuğundan çıkartmadan 7-10 dk arsı kaynatın ocaktan alın suyunu süzün biraz soğuyunca soyun ve yeyin. Arık bunudayapamazsanız yuh yani.

gecenin şarkısı

https://youtu.be/p0ysH2Glw5w

wachowski bacı kardeşler

Lana'nın abisi de geçenlerde 5 6 cmlik fazlalığından kurtularak artık birer kız kardeş olmuş.
(bkz: Lilly Wachowski)