bugün

entry'ler (526)

parol

allah bunu ağrı kesici diye yapanın belasını versin. diş ağrısından gebericem. evde de 2 kutu bu bir s*ke yaramayan şeyden başka birşey yok. bugün 5 tane attım. zerre faydası olmadı.

grand theft auto the trilogy definitive edition

özenmemişler, uğraşmamışlar. tamam olabilir her remaster iyi yapılacak diye birsey yok. ama şuna yeni çıkmış aaa oyun fiyatı çekmek, adam akıllı grafik geliştirmesi olmadan eskiden 64 mb ekran kartlarında çalışabilen oyunların sistem gereksinimlerini rdr2 seviyesine çıkarmak kötü niyetliliktir.

geforce now

1 aylık satın aldığım ama böyle giderse üyeliğimi yenilemeyi düşünmediğim servis. şu anki listesinden 2 oyun vardı oynamak istediğim ama bilgisayarımın kaldırmadığı. onları oynamak için aldım. onları bitirdikten sonra listesine kaliteli başka oyunlar ekleyemeyeceklerse üyelik almam için bir sebebim kalmıyor. listesi çok yetersiz. sadece ubisoft ve valve oyunları ile yürümez bu iş.

epic games store

paramla bile oyun alamadığım site. steam'de 135 tl olan oyunun burada 20 tl olduğunu görünce ilk kez burdan alışveriş yapmaya karar verdim. ama ne yaptıysam ne denediysem ödemeyi yapamadım. kredi kartını mı denemedim, debit card mı denemedim, havale yaptım iade oldu, gpay denen şeyden ödeyeyim dedim bir bok anlamadım. ziraat veya iş bankası kullanıyorsanız onlara özel seçenekler var ama başka banka kullananlar ne yapsın. ayaklarına gelen müşteriyi teknik yetersizlerden kaçırıyorlar bir de steam'le aşık atmaya çalışıyorlar. yazık çok yazık.

edit: çok uğraştım ama sonunda ininal açıp ordan almayı başardım ama iyi asabım bozuldu.

fifa 2005

pek çok kişi gibi benim de çocukluğumdan kalma bir efsaneydi. hadi dedim bu aralar boş vaktim var, tekrar bir eski günleri yad edeyim. ve diyorum ki sakın siz yapmayın. zamanında biz bunu nasıl oynuyormuşuz gerçekten. gerçek futbolla alakası yok. kendine göre kuralları olan abuk birşey. pas yapmak oyunun lügatında yok. onun yerine arada zigzag yaparak kaleye kadar dümdüz depar atmak var. saçmalıklar o kadar çok ki, 1 saat filan dayanabildim. bazı şeyler anılarda güzelmiş cidden. değerini şimdi anladım fifa 11.

feride hilal akın

bu kıza hastaydım, ta ki ilk çıktığı zamanlardaki eski videolarını görene kadar. resmen estetikle başka biri yapmış kendini.

xiaomi redmi note 8

1 yılı aşkın süredir bu modelin kullanıcısıyım ve şunu söyleyebilirim ki bir sonraki telefonum asla xiaomi olmayacak. donanımsal anlamda idare ediyor * ama yazılımsal anlamda facia bir telefon. en basitinden sim karta numara kaydedemeyen, editleyemeyen, bunun yerine google uygulamasından bulut üzerine kaydetmenizi dayatan. çağrı sırasında interneti kapatan ve açabilmek için 3. parti uygulama bulmanız gereken *. telefonun kendi içerisinde gelen temel uygulamalarında (dosya düzenleyici, alan temizleyici vs) karşınıza reklam çıkaran bir garip telefon. ayrıca bataryası fena sayılmasa da telefonun internet verici modunu aktif ettiğinizde şarjı su gibi içiyor nedense.

edit: telefonum pro versiyon değil. başlıkta yazdığı gibi. belki pro'da bu sıkıntılar yoktur bilemem. ancak bu modelde yaşadıklarımdan sonra xiaomi'ye tekrar para vermeye korkarım.

edit 2: son güncellemeden sonra sim karta numara kaydetme ve fotografları direkt silmek yerine çöp kutusuna gönderme özellikleri geldi.

arkadaşım hoşgeldin

10 saniye tahammül edemediğim rezillik. adam sahnede komik olacam diye kendini rezil rüsva ediyor, yerlerde yuvarlanıyor, direktif veren adama kendine sövdürüyor, iki de bir utanmadan kadın kıyafetleri giyip gelip orasını burasını açıyor ve oradaki mal sürüsü bütün bu saçmalıklara yarılarak gülüyor. ne diyeyim allah hepsine akıl fikir versin, özellikle şu sahnedeki tipe versin.

kim milyoner olmak ister

son programdaki kekeme çocuğun gidişatı ayarlanmış gibiydi. özellikle 30 binlik soruda soruyu cevaplama şekli bana çok şüpheli geldi. zaten 15 binlik baraj sorusuna kadarki soruların 1 tanesi hariç hepsi bebek oyuncağıydı, o 1 kazık soruyu da telefon jokerindeki adam duyar duymaz yapıştırdı o da biraz şüpheliydi. şahsen 30 binlik sorudan sonra sahteliğe tahammül edemeyip bıraktım izlemeyi. noldu bilmiyorum sonrasında.

radamel falcao garcia

gs taraftarı olarak söyleyecek çok da şey bulamıyorum. bu transfer fos çıkmıştır ve çok paramız güme gitmiştir. ama yönetime suç bulmuyorum, böyle olacağını bilemezlerdi. sonuçta adam alınırken dünyanın en iyi golcülerinden biriydi.

steven gerrard

futbolculuğunu çok severdim kendisinin. efsanedir ve bu tartışmaya açık bir konu değildir. tek hareketle terim'e verdiği ayarla da ayrıca takdirimi kazanmıştır.

favori pokemon karakteriniz

dawn diye bir hatun vardı ash'in yoldaşlarından. güzel hatundu.

instagram

yerli barbara'yı s*keyim. amk aptal turnusolu uygulama.

sofia boutella

the mummy filminde mumya makyajlı haline düşmüştüm. o dövmeli güzel yüz, o saçlar, o gözler, o vücut. sonra hemen kendisini araştırmaya koyulunca gerçek halinin pek o kadar da güzel olmadığını gördüm.

survivor evrim

özel telefonundan kendisine ulaşan bir fanına saydırıp telefonu yüzüne kapattığı söyleniyor. fanı: "onu desteklemek için derslerime çalışmadım, üzgün olduğunda geceleri uyumadım, sosyal medyada antileriyle kavgalar ettim" filan diye dert yanmış. evrim'i pek sevmem ama öyleyse iyi yapmış. böyle ruh hastası fan bozuntularına böyle yapacan ki belki yediği tokatla biraz olsun akıllanır *.

turkcell salla kazan

"1 günlük 2 gb mi, 2 günlük 1 gb mi?" diye sorarak beni durduk yere kararsız düşüncelere sevk etmiş uygulama.

instagram

uygulamada büyüteç işaretine tıklayınca o ara en popüler olan paylaşımlar geliyor. burada bazen enteresan şeyler çıksa da genel olarak o kadar malca, gerzekçe paylaşımlar var ki uyuz olmamak, küfretmemek elde değil. yerlisi yabancısı beyinsizlik almış yürümüş. beğendiği masterchef erkeğine kolajlar yapan ergen kız sayfası, travel couples isimli gruba maldiv manzarasinda sevgilisiyle yiyişerek fotograf atan tangalı karı ve daha niceleri.

bahadır tatlıöz

seneler önce beni yak diye bir şarkısı vardı, baya dinlemiştim onu. klibi de iyiydi, klipteki kız hoştu gerçekten. benim için o çalışmasından ibaret şarkıcıdır. özellikle son zamanlardaki tipi, tarzı berbattır, klipleri saçma ve zorlamadır.

olympique lyonnais

şampiyonlar ligi'nde önce juventus ve şimdi de çeyrek finalde manchester city'i elemiş takım. helal olsun. bizim büyük(!) takımların rüyasında bile yapamayacağı şeyler bunlar. demek ki mütevazi bir kadron da olsa taktik, teknik doğru kurup uyguladın mı, bu işe kafa yordun mu olmayacak şey yokmuş. bizimkiler hala saçma sapan oyunculara, teknik direktörlere paralar döküp, bam güm top oynayarak bir yerlere gelineceğini zannetsin. 2000'lerin başındaymış o kardeş, şimdi devir taktik devri, akıllı oynama devri.

haberler com

her sayfada kapatılamayan videolar çıkaran kotalı internet düşmanı haber sitesi.