bugün

Gökhan'ın Londra'ya gitmesi Hakan ve Ozan'ın da askerde olması nedeniyle müziğe bir süre ara vermiş grup.Umarım bu ayrılık daha fazla sürmez.
eurovizyon'dan sonra bir tane bile elle tutulur eserlerini göremediğim adeta ortadan kaybolan silinen grup.
bugünkü yalnızlığımı sanal yolla olsa da paylaşmış,beni çok mutlu etmiş yazar.
eski yunan edebiyatında güzellik tanrılarından biri.
mitolojide şehri olmayan iki tanrı kalmıştır biri athena biri de poseidon. bu iki tanrı bugünkü atina şehrinin tanrısı olmak için yarışırlar, poseidon atinalılara at verir binip gezsinler diye, athena ise zeytin dalı verir, ekip faydalansınlar diye. halk athena'yı tanrıçaları olarak kabul ederler, şehrin adı atina olur, baş tanrısı da athena.
yalan adlı klipleri şu sıralar televizyonda dönen grup, lakin kendileri uzun süre ortada olmayacaklarını belirtiyorlar.
Yunan mitolojisinin en önemli gök tanrıçalarından biri. Zeus'un kızıdır, annesi yoktur. Zeus'un alnından silâhlı olarak bir şimşek gibi çıkmıştır. Mitolojiye göre Zeus, ilk karısı Metis'in, insanların ve tanrıların kralı olacak bir oğlan doğuracağını haber alınca, Metis'i bir sinek şekline sokar ve yutar. Zamanı gelince Hephaistos'u çağırır ve alnını bir balta ile yarmasını söyler. Hephaistos, Zeus'un alnını balta ile yarınca, altın bir zırh takımı içerisinde, uzun bir zafer narası atarak bir şimşek gibi Athena çıkar. Herada buna karşılık Ares'i doğurmuştur.

Athena, yağmurun, fırtınaların, zekânın, güzel sanatların ve hitabetin tanrıçasıdır. Titan'lara üstün geldiği için zafer tanrıçası da olmuştur. Atina şehrinin adı, Athena'dan gelmektedir. Athena'ya Romalılar Minerva derler.
böcüğümün sevdiceği, güleryüzlü, içten kişilikdir. aynı zamanda sözlükdaşımdır.
aynı zamanda turizm sektöründe otelcilerin kullandığı ve otelin tüm departmanlarıyla entegre çalışabilen türkçe olması sebebiyle kolay öğrenilen -fidelio veya ramos gibi programlara nazaran- dos tabanlı olarak piyasaya çıkmış program. aynı zamanda windows tabanlı sürümüde var.
nirvana nın breed isimli şarkısının içine ettikletrinden beri tiksindiğim türk rock grubu. ska tarzı rock anlayışları başarılıydı, nerden akıllarına grunge yapmaya çalışmak geldi pes...
dinlenesi, tavsiye edilesi $arkilari olan grup.
(bkz: kime ne)
(bkz: uyaninca)

ayrica uzun zamandir yeni bir $eyler üretmeyen toplum, yada ben kacirdim, bilemiyorum.*
Bu nedir ya?... nasıl adamlar bunlar?... 15-16'sında cangır cangır "metalci", 20'sinde "saçlar mohawk, elde Jackson punk"... Alemin tek "Jacksonlı punkları" idiler... (Jackson; sert metalci gitarı, o zamanlar bok gibi pahalıydı ayrıca... (bkz: Megadeth))... 25 sonrasında "ska yapıyoruz abi, Mehter takımıyla hem de" debelenmeleri... athena sistemin çocuğu, banka reklamının bonus zıplayanlarıdır.. Ordan burdan, sağdan soldan şarkı araklayıp, bütün politik sosyal içeriği "öpücem öpücem"le değiştiricilerdir... nesiniz ulan siz?... Petek-Kötek Dinçöz ikilisi...
türkiye'ye skayı tanıtmış adamlar. yıllarını vermişler, emek harcamışlar. panklıklarını yıllarca yaşamışlar. hep yeraltında kalamazlardı. doğrusunu yaptılar, bozuldular o ayrı. ayrıca gökhan 32 yaşında. benim bildiğim kadarıyla da en az 10 yıldır ska yapıyolar. hakkında atıp tutanlar ya pankcı olmaya özenen tineyc tipler ya da başarısını cekemeyenler.
Devam Boşver ve Skalonga,Herşey Güzel Olacak gibi şarkılarını beğendiğim punk-ska müzik grubu.
Ergen hitabet grubu.
hatunlar konusunda hemfikir oldugumuzu ogrendigim ucuncu nesil yazar.
taraftar şarkılarıyla özdeşleşmiş bir ska grubu.
bakire savaş tanrıçasıdır. bilgeliğin, sanatın, bilimin sembolüdür. şehirlerin koruyucusu, zafer taşıyan, esenlik dağıtandır. söylenir ki savaş tanrıçası athena savaşları zeka ve strateji ile kazanır.
Türkiye'deki ilk alternatif müzik gruplarından olmaları dışında pek bir özellikleri yoktur. Bildiğin popçudurlar.
bir süredir sesi soluğu çıkmayan müzik grubu. fırtına önceki sessizlik mi yoksa?
ülkemizdeki en iyi hatta tek olduğunu düşündüğüm punk gruptur.
beni müzik camiasına atan gruptur. sayelerinde hala bir punkım. ben onlarla müziğe başladım.küçükken annemin kral tvyi açıp sabahtan akşama kadar dinlediği pop şarkılarına gıcık olurdum ama athena çıktığında tvnin karşısına oturup gökhana dikkat kesilip nedense kafa sallardım.
eurovision'da 1. olması gereken grup.
nirvananın "breed" şarkısını "köpek" adında süper bir coverla önümüze sunan grup.
the pale adlı irlandalı grubun Dogs with no tails adlı şarkılarını hırsızlayıp kendi şarkıları (Palavra) imiş gibi gösteren türk pop grubudur.
Orjinal olan http://www.youtube.com/watch?v=L1mlPPU6Hns
aşırılan http://www.youtube.com/watch?v=k6_-setyQyE&feature=related
doğum günü an itibariyle tarafımdan kutlanmış yazardır. *
burak gürpınar ve ozan musluoğlu'nun gruptan ayrılmasıyla tekrar ska punk'a dönüp bütün athena severleri memnun etmişlerdir. davulda tekrar doğaç titiz eşlik etmektedir.
"mutlu yıllar sana" yazarıdır.