bugün

yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
aslen;
futbolcu olan başrol karakterinin bir top ve futbol ayakkabısı karşılığı başka takıma gitmesinden ötürü arkadaşlarının onu yeniden transfer etmek için gösterdikleri çabayı anlatan eski bir Türk çocuk-çizgi romanında futbolcuların oynadığı takımın adıdır...
gol atan ama gol yemeyen anlamına gelen bir manası vardır...
aynı zamanda kullandığım takma adım...
(bkz: hoşbulduk)
kendisi yazmak istediği başlıklar yerine yazarların başlığı altından konuşmayı seven bir yazar kardeşimizdir. (#4193003)

kendisine bahsettiği başlığa girmesini ve ilgili tarihin fb'li yazarlarca nasıl "bayram", "kutlama" vs. şekilde anıldığını görmesini ve irkilerek kendine gelmesini diliyorum. küçük takım taraftarı nasıl olunur, bir galibiyet nasıl bayrama seyrana çevirilir ve büyük taraftarın nasıl skinde bile olmaz başlık altından izleyerek kendi yanılgısını kolaylıkla yenebilir.

alışkanlık olmuş ha, pek komiksin...*
silemediğim*
(bkz: eternal sunshine of the spotless mind)
anlayışlı ender yazarlardandır.
anlatım bozukluğu oldu, silmeye de üşendim lan, şimdi ender anlayışlı mı? anlayışlı ender mi? yorumlarınızı bekliyorum. şaka lan beklemiyorum.
hoş geldin yuvaya...
her daim özlenen...
leyla için mecnun, şirin için ferhat...
dağları kendisi delmese de, yolları aşan adam.
uzaktayken özlenen, yakındayken gitmesinden korkulan.
ayrılıklara katlanma sebebi, kavuşmaların mutluluğu...
hep benim olan, hep ben olan...
8-9 yaşlarında top oynadığım toprak sahaya arkadaşlarla verdiğimiz isim.
(bkz: #10464166)
bana ortaokuldaki din hocamı hatırlattıgın için sana teşekkürü borç bilirim.
"doğal afetler de insanları sınamak içindir." demiştir.

görsel

tartışıyorduk ne güzel be.
hayatın ufak detaylarını kafasına takmasın yazarıdır. saygılarımı iletiyorum kendisine.
rahat ol aykut kocaman daha yeni başladı.
*
(#11593120) bazı anlayamayanlara gereken cevabı vermiş, aklı başında yazar.
(bkz: varyemez) *
türk spor medyasında günlük olan olayları öne çıkan başlıkları ilginç kanallar arası transfer olaylarını spor gazetelerinin haftalık tirajlarını ve gün gün spor programlarının listesini yayınlayan internet sitesi.
http://www.ataryemez.com/
(#4841168) entry sini çok beğendiğim yazardır. "hayata hep belden aşağı bakan kimseler hayattan belden aşağı darbeler almaya mahkumdur"
evli ve çocuklu yazar. babadır.
Yardımsever yazar... Kaç yıldır aradığım diziyi buldu. işin ilginç yanı malum diziyi memleketçe hatırlamıyormuşuz * , bunu öğrendim. Kendisi için ufak ama insanlık için büyük bir yardımda bulunmuştur. *
ek; dizi de şu (bkz: Goosebumps)
Sözlugumuzde iyi varsin denilen yazar. Entrilerimde güldürurlen düşündür.
Hala mert hakan yandaş gibi hatalı ve antipatik bir futbolcuyu savunabildiği için eksileyip donuza eklediğim yazar. Mutlu ama uzak olsun.
kimsenin kendisine atar yapamayacağı kişi.. Atar yediremez kimse o kişiye..
güncel Önemli Başlıklar