bugün

13 yasindan kucukler icin gerilim; 13 yasindan buyukler icin komedi dizisi idi. 13'ten gun aliyorsaniz degisik duygular hissedebilirsiniz. ben karismiyorum.
power rangers'dan hemen sonra gösterilen, her bölümünde farklı hikayeler anlatılan korku dizisi. power rangers izleyip kahraman moduna girdikten sonra goosebumps izleyip tırsak çocuk moduna dönmek bünyenin yaşadığı ilk ambele olmuştur.
ingilizce'de (bkz: tüylerin diken diken olması)
zamanında çocukların ruhsal ve zihinsel gelişimini etkilediği için yayından kaldırılmış hatta show tv'nin ceza almasına neden olmuş çocuk korku dizisidir. zihinsel gelişimim etkilendi hep zaten bu diziden... gerizekalı oldum bir süre izleyip.
atası the twilight zone'dur.
buna benzer bir başka çocukluk dizisi için:

(bkz: eerie indiana)
bir bölümü beni felaket tırsıtmış olup günlerce uykusuz bırakan korku dizisi.
power rangerstan sonra çıkan korku dizisi. power rangerstan sonra genelde dışarı oynamaya giden ben, arkadaşlarımla gitmemem sayesinde tanıştığım özellikle kuklalı bölüm hala rüyalarıma girer. çocukken çok korkuttu bizi namıssız.
Herkes gibi power rangers'tan sonra yayınladığını hatırladığım, izleyip, korkup kapıda babaannemi* beklediğim dizi. Ghostbams, ghost bumps derken kazara bulduğum efsane. Çocuklar için korku hikayeleri olarak çıkmıştır ilk*.
logosunu görünce bir an için çocukluğuma döndüğüm seri.

görsel
Power Rangers'tan hemen sonra veriliyordu diye hatırlıyorum. iki bölümü çok iyi hatırlıyorum. Biri;okul basketbol takımında başarısız olan bir kıza bir dilek hakkı veriliyordu.Onun da dileği,takımda en iyi ben olayım şeklindeydi. Bu durumda takımdaki diğer oyuncuların performansları acayip kötüleşiyordu. Bu durumda,takımın en iyisi bizim kız oluyordu.
Diğeri ise,geleceği gösteren fotoğraf makinesiydi. Arabayla beraber birkaç kişi fotoğraf çektiriyor ve fotoğrafa baktıklarında arabayı ya hasarlı görüyorlardı ya da araba fotoğrafta görünmüyordu.
Gerim gerim gerilirdim ama çok severdim,hele jenerik müziğini...
(bkz: )http://www.youtube.com/watch?v=Kx10MYrh4MY
Çok güzel şarkı. Sen yanıma geldiğinde tüylerim diken diken oluyor falan. Kylie jenner'a mı yazmış acep bu şarkıyı?