bugün

son albümünün adı su gibi dir.
1:su gibi 3:27
2:tüm şehir ağladı 4:02
3:ödünç aldığım tüm erkeklere 3:34
4:sende unut 4:35
5: şampiyon 3:34
6:hayat çok kısa 3:39
7:kördügüm 4:44
8:insan hikayesi 4:04
9:ironik 3:33
10:artık sevgilim değildin 4:12

sony(türkiye)müzik ve sanat a.ş yapımıdır
mix& mastering: stüdyo 18-levent büyük
kayıt asistanı:burak karaca
cidden güzel isimdir yani ama bir de karagümrüklü aslı vardır ki o bambaşka bi fenomendir evden kaçacağı gün sakarlığı yüzünden önce yemeği sonra perdeleri en son da koca mahalleyi yakar
(bkz: karagümrük yanıyor)
burnu dışında eskiden güzel olduğunu düşündüğüm (ya da bana öyle geliyodu) sonra nedense su gibi albümüyle beraber bi bir şey olduğunu düşündüğüm şarkıcı. bi çirkinleşti, bi çöktü, ne bileyim..
harflerin yerini değiştirirsek lisa oluyor. (bkz: ne alaka)
iğrenç esprilere konu olan kız ismi:
-alo,aslıyla görüşebilr miyim?
-aslı evde değil,fotokopisini versek olur mu?
(bkz: nevergonnabe)
çok güzel bir bağyan ismi..bütün aslıları severiz..

aslı aslı güzel aslı
sen kalbi yaslı
ben kolları kaslı
kim bu kız faslı
geliyor sefertaslı
geçin bunları
şimdi geyik faslı * *
suret olmayan, esasi, gercegi...
(bkz: aslı gökyokuş)
gulse birsel`in avrupa yakasinda canlandirdigi karakterin adidir.
bir bayan ismi.bu isme sahip olan insanlar genel olarak uzun boylu *** zeki çalışkan ve de çok sevilen insanlar olurlar.çok saf bir yanları olduğu gibi çok da cin tarafları vardır.olaylara bakış açıları çok güzel olur.çok pozitif insanlardır hatta insana pozitif olmayı öğreten insanlardır.
(bkz: karagümrük yanıyor)
karagumruk yanıyordan sonra bayan erkek herkesin nefret ettiği isim *
itici ve özenti bir şarkıcı bayan.
fotokopi gibi kötü espirilerin yapıldığı isim.
gördüğümde, "meraba, ben aslı" diye beni karşıladığında "meraba, ben de fotokopisi" iğrençliğini yapmaktan geri kalamadığım kişilerin sahip olduğu isim. aslı isminde arkadaş sahibi olmamanın temel sebebi sayılabilir. *
-merhaba ben cehennem tanrisi

-senmisin lan o, ben de aslı.
karagümrük'ün yakılmasi, genç bir delikanlının hapislerde çürümesine ve abisinin balattaki kahvehanesinin yakılmasına sebebiyet veren şirin kız.
tüm sehir agladışarkısıyla yüregimi daglayan, sesini çok begendigim ve daha iyi yerlerde olması gerektigini düşündügüm bayan vokalist. anadolu üniversitesi2004 bahar şenliklerinde giydigi transparan ve mini etekle de erkeklerin gönlünde ayrı bir yer edinmiştir. evenescance danda bring me to lifeşarkısını gayet güzel yorumlamıştır.
"asıl" kelimesinin "-i halinde" çekimlenmesi sonucu oluşmuş ve kız ismi olarak da kullanılan sözcüktür.
en asil en elit kız ismi.
"age sex location iih?" $eklinde açılımı olan isim. evet ben uydurdum.
kördüğüm adlı harika parçanın sahibidir.

edit: asıl sahibi hümeyra imiş acı biber söyledi. *
her tanıştığım bu isimde kişiyle;

-meraba, ben aslı.
+memnun oldum, ben de fotokopisi.

diyaloğunu yaşamadan rahat edemediğim isim. iğrenç falan ama alışkanlık işte. *
bu dünyada aldığım üç nefesten ikisini senin için alıyorum, birinide bir gün sana lazım olur diye saklıyorum.