bugün

ilkinde üsteğmen iyi koymuştu. Canları çekmiş yine.
teröristin askere "eşkiya mısın nesin" diye sorduğudur.
Nasıl konuşuyorlar lan resmen Türkçeye tecavüz ettiler, Videodaki kürtlerin konuşmalarından bir bok anlaşılmıyor. glu glu gibi bir şeyler diyorlar.
etek giyip yazma bürünen yavşaklar var aralarında o videolarda yayınlansın.
taş, molotof vs. atıp kaçarken.
oha dedirten video. ulan amk teröristi askere eşkiya diyor lan asdfghujkl.
videonun sonu çok tatlı.o kamera kapandıktan sonra neler oldu acaba *
bu olayda askeri çok pasif gördüm , çözüm diyerek şımartılan terörist yandaşları bölgede psikolojik üstünlüğü kesinlikle ele geçirmiş derhal askere vur emri çıkartılmalıdır o askerin şahsında türk devleti aşağılanmıştır yazıklar olsun .
birkaç it leşinin haddini aşmasından dolayı oluşan olaydır. orospu çocukları anlaşılan leşleri kargalara yem edilmeden uslanmayacaklar. bu pkk lılar ne türktür ne kürttür, ateist, fasık ve bozuk süt emmiş, ırkı ve soyu olmayan leşlerdir.
k.rtün yine k.rtlük yaptığı video. izlerken aklıma walking dead'de rick'in ilk bölümde zombiler arasında kaldığı sahne geldi nedense. tiplere bak amk.
yemin ederim bir kadın olsam şunların arasında yaşamaktan korkarım. tiplere simalara bak amına koyayım.
asker niye sikmiyor bunları ? resmen bir şey yapamadan gidiyor lan ? bir de utanmadan komutanım diyor? memlekete bak lan...
abi ordaki komutanı anlamadım ben. sen ne diye muhabbete girip muhatap oluyorsun ki? karakol komutanı kimlik soramaz diyor, resmen eşkiya diyor, diyor da diyor aq. al zorla tutukla götür karakola sonra bir şey yoksa sal siktirsin gitsinler. amına kodumun evlatlarına sanki mahkemeden çıkartılmış arama kararı gösterecekler.
askerin elini kolunu bağlayanların, sıkıysa yalaka diye üniformalı askere eşkiya gibi ithamlarda bulunan, kimlik göstermesi gerektiği yerde karşı tarafın kimliğini soracak hale gelen orrospu çocuklarının götünü bu kadar kaldıranların ayıbıdır.

'kimik göstermiyir bunlor jitem' derken bile 90'lı yılların kuyruk acısını belli etmişlerdir.