bugün

iki yüzlü kürtlere,
körü körüne takımına bağlı olan fenerbehçelilere,
allah diyen liderlerine ilah diye tapan ak kıllara,
atatürk'ü sadece kendilerininmiş gibi sahiplenen ulusalcılara,
milliyetçiyse faşist,
geziciyse anarşist,
değilse yobaz diye genelleme yapan insanlara

gıcık oolan yazar..

topunuzun allah cezasını...
onuncu nesil çaylak. zamansız öten horozun başını keserler..
çocuğu olmuş hâlâ sözlükte sürten yazar. git la çocuğuna bak belki üstü açılmıştır yazık. Hâlâ ''böz fönördön döhö göçlöyöz tömöm mö'' la he he tamam. en iyi sizsiniz. senle de, seninle beraber 7 hafta sonra sözlüğü sarı-kırmızı yapacağını sanan hayalperestle de 7 hafta sona görüşürüz.

(bkz: fener tersten saplar)
asi civciv i umarım sağlıklıdır. kaç aylık oldu bu zilli hocam yav?
bugün doğum günü olan asi yazar. kimse kutlamasın varsın. iyi ki doğdum lan. sırf kızım için. diyebiliyorum bunu. iyi ki doğdum...
teeeerbiyeli tavuklara bayılıyormuş, bu arada doğum günün kutlu olsun.

bir yazar, tavuk döner horoz gömerde olabilir.
Horoz dövüşlerinde işe yarayacak horoz çeşididir.
Türkiye'nin iki büyük değerini kaybetmesinin acısını yaşayan yazar. önce zeki alasya, ardından kenan evren paşa.

tez zamanda, başka biri göçer de en azından onun sevinciyle acımız azalır..
adı lazım olmayan sırık adam...
(#27637697)

beni inciten yazar.

oysa ki kenan paşa'nın cenaze namazını senin ile yan yana kılmayı düşlüyordum ben.
Çaylak olup üzmüş yazar..

Olsun her koşulda bizimle hehehe.
çaylaklığı biten yazar. galatasaray gibi olduk amk, kime dayarsak dayayalım modlara giriyor ucu.

not: anlamayan anal kafalılar olabilir, nasıl ki galatasaray kimi yenerse fenerliler kendilerine sokulmuş gibi alınıyorlar ya, o misal yani..
Allahın izniyle kızını da kendisi gibi, islam ahlak ve fazileti, türklük gurur ve şuuru ile, önce kırmızı beyaz, ardından sarı kırmızı renklere bağlı bir birey olarak yetiştirecek olan milliyetçi yazar...

bin şükür, kızımla da aram iyi, onun gazıyla da, anlaşıp gidiyoruz işte...

edit: 4 ay olmuş la, yeni özelliği yavaş yavaş eskimiş..
(#27752939) narkadaşlarının yalançısı olan yazar, yoksa nerden bilecek canım, a aaa deli mi ne?
şampiyon takımın şampiyon taraftarından sadece biri.

allah'a şükürler olsun...
4 yediğimiz dönemlerde dalga geçip daha ilk haftalardan kendini şampi ilan eden şikeci kuşların, şampiyon olamayınca kendi takım otobüğslerine ssaldırdığını haturlatmak isteyen yazar.. (bkz: fenerbahçeli taraftarların samandıra ya saldırması)

ayrıca bul bi tane kendi takımıma salladığım entry'yi, bir daha yazmayayım takımlarla ilgili hiç birşey..
ülkesinin geleceği adına, hırsızlığa, yolsuzluğa, kutsal kitabın oy aracı olarak kullanılmasına, Allah'ın evlerinin miting alanı yapılmasına, iftiraya, kaçak yapılanmaya, paralel dalgalara inat, türkmen beyi ile yürüyen yazar...

inadına türkçülük inadına mhp...
islam Ahlak ve Faziletinin, Türklük Gurur ve Şuurunun Son Demine Kadar Yaşanabildiği Kutlu ve Mutlu bir Bayram Geçirebilmeniz Dileğiyle
iYi BAYRAMLAr dileyen yazar..
Fenerbahçe kıskançlığı yaşayan , ezik yazar.
fenerbahçede kıskanılacak bir özellik göremeyen yazar.

ayrıca cinstir evet, denizli horozudur.
güzel yazan bir yazar vesselam. kalemi uçlu olsun her daim.
teknoseksüel yazar.

o neyse artık amk.
Yediğim bogazimda kaliyodu sabah sabah asi seni.
Denizlililililili yazar.
asi botan mıdır boktan mıdır nedir, pkklı teröristle karıştırılmaması gereken yazar.

Elhamdülillah Türk oğlu türküm, asil Yörük kanı pompalıyor kalbimiz...