bugün

amerika'lı bir müzik gurubu. gayet iyidirler ve hatta requiem for a dream'de de bir şarkıları vardır.

internet sitesinde şarkılarını yayınlarlar bu arkadaşlar mp3 olarak; "internetten bedava dinlemek varken kim gibip bir albüme 18 dolar verir ki?" diye sorarak. afferin lan.

http://www.ashe.us
evet anlamında da kullanılan kelimeydi bir zamanlar.
Bir League of Legends karakteri. Epik bir ulti ye sahiptir. Oyundaki en büyük slow potansiyeline sahip karakterdir.
league of legends'da bir range karakterdir. bildiğimiz okçudur. harita üzerinde baştan başa ok atmak gibi bi ultiye sahiptir.

edit:bi aralar çok basit bir karakter olduğunu sanmışım.
LoL de bir kahraman. Kocaman bir oku vardır.http://i1.kwejk.pl/site_m...4ba3922c1c.png?1314470683
kasarsa pıt pıt eskitir.
akali'me güzel yem olan champion.
çikolata sever yazar...
(bkz: Rammstein)* adlı grubun bir şarkısının adıdır. Almanca'da "Asche" şeklindedir.
sevdiğim bi hero. ayrıca bir yazar.
al sana build;

3x infinity
1x phantom
1x berserker
1x bloodthirster

yüzde 90 crit şansı ile toplamda vurulacak damage 600-700 falan oluyor her seferinde. adc için yeterli bir rakam.
Ezildikce ezilen bir lol şampiyonu. kullanmayı bilirseniz, alacağınız itemleri düzgün secerseniz takimi sirtiniza alip zirveye tasiyabilirsiniz. ayrica bana gore tank karakter olan tryndamere den cok cok daha güclüdür.
doğru dürüst oynamayı bileni görmediğim lol herosu.
diğer adc'lere göre kaçış opsiyonu bulunmadığından çok çok iyi pozisyon alınması gereken lol karakteri. ne caitlyn'in 90 kalibrelik ağı ne de vayne'nin taklaları var. bir tek sıçra büyünüz var ve 5 dakika gibi bir bekleme süresi varken kill almak uğruna önlerde savaşa girerseniz mal ashe noob ashe olur tabi hıammına.

ultisi gibi bir dünya harikası varken bu kadar piç edilmez bir karakter. azcık akıllı oynayın şu adamı.
all the world on my arrow şeklinde hoş bir konuşması olan bir league of legends karakteri ayrıca (bkz: Sherwoodlu Ashe)
buzlu ok atan onurlu lol'ün ablası.

taş gibidir ayrıca.
frejlord'un derinliklerinden buzz gibi olması gerekirken alev alev.
bir yazar ve güçlü bir hero fakat ranked da pek tercih edilmiyor çünkü kaçmak için bir yeteneği yok. early de güçlü faket latede hiçbir şey yapamıyor.
lol karakteridir.
dotanin traxesidir. lol de neymis diye bakmaya girip ashe almistim ilk oyundan ortaligin amina konurmu komustum bu ne la diyip silmistim sonra.
(bkz: ayşe).
adc grubunda ucuz ve kaliteli bir karakterdir. Amma ve lakin andavalca kullananlar yok değil !
''heartseeker ashe'' skin'ine aşık olduğum hero. elime geçen ilk toplu parayla rp satın alıp o skin'i alacağım arkadaş.

ayrıca usta ellerde op bir hero'dur. early game'de mana ve ms * sıkıntısı çekmesi ve squishy oluşu haricinde bir falsosu yoktur bu freljord'lu ablamızın *
adam gibi oynarsanız takımı messi misali taşıyabilecek herodur. yanında sona ile harikalar yaratır.
Suanli metayla uzaktan yakindan alakasi olmayan champtir.