bugün

eğer dar bir pantolon giyiyorsa yanlış yapan kızdır. tahrik kaçınılmazdır.
Ön cepleri tüm pantolonlarında küçük olduğu içindir. Koca note 4 sığmıyor ne yapalım yani.
+Pratik olsun diye yapmaktadır.

+poposunu millete arzı endam ederken büyüklüğünü belli etmek içindir.

+telefonun modelini belli etmek içindir.

+ zevk almak içindir. Malumunuz vajinası olan insanlar. Bir şeyin üstüne oturmayı doğaları gereği sevmektedirler.

+ rahatlık içinde koyanlar vardır,

Çanta taşımayan her bayan telefonu göt cebine sokar hasılı...
erkekle dolu bir koridordan geçerken videoyu açık bırakan kızdır. asıl amacı kimin götüne baktığını oğrenmektir.

digerleri müstesna.
Burayı terketsin.
arka cebe koyma telefonun her an elinin altında olduğu hissini verir. çantaya koyma zahmetli, ön cebe koyma ise pantolonu daraltır, sıkar. arka cebe koyunca ulaşım kolaylaşır.
açıkçası benim takdirimi kazanan kızdır. çünkü bir kere o telefon zaten normal boyutlarda olmuyor kızlar gidip en büyüğünü alıyorlar. bir de üzerine skinny jeans giyiyorlar her şeye tamam. hayır o telefon oraya nasıl sığıyor, hadi sığdı siz nasıl rahat ediyorsunuz, hayır rahat ettin belediye otobüsünde o koltuğa nasıl oturuyorsun. ulan ben göt cebine cüzdan koyunca affedersiniz ama birisi arkadan zorluyormuş gibi hissediyorum. o yüzden takdir ettiğim kızlardır.
Kız olmayan anlamaz dediğim durumdur. Ön cep o kadar dar oluyor ki insanın eli bile zor sığıyor. Arka cebe telefon koymak kolay olduğu için.dir.
Kamera açıktır net.
Yüzü yerine dikkati başka yerlerine çekmek isteyen ıımmmm bence kezbaniyusslardandır. Naçizane tavsiyem çok çirkin bir görüntü oluyo ve erkekler sonra genelleme yapıyo olan arka cebine telefon koymayan bizlere oluyo.

Özellikle yüksek bel giyip yapmayın.

odak noktasını değiştiren kızdır.
Poposuna güveniyordur.
Ön cebi yoktur belki size ne aq?
Allahım ya!
Partide çantasını vestiyere bıraktığı için telefonunu koyacak yeri olmayınca arka cebine koyan kızdır. Ne yapsın elinde mi dans etsin?
Diğerlerini bilmem ama ben çantam olmadığında ya da ceketin cebine sığmadığında arka cebime koyarım istemeyerek de olsa.
Eşyayı tabiatına uygun kullanan kızdır. Cep la bu ya ne koyacağdı?
-kategorisinde ; gururlu parmak kaldırdığım insan halleridir.
Küçük ölçekli giyim işinde çalışıyordur ve yandaki çocukla goygoya düşmüş, slim sigarasını yuvarlıyordur.

Çalışan kızdır.
Bazilari gotune kim bakiyor diye videoda acik birakip facede paylasip lanetler okuyor. Kim olsa bakmaz? Sahsen daha cok dikkat cekildiginin kanaatindeyim.
Gömlek cebine de sigara koysun kızıdır.
tam olarak kekoluğun doruklarında olan kızdır.
ön cebine koysun sonra kaybedersin kaybettiğine üzülür baştan tedbirini alsın.
iphone 6 kullanıyorsa oturuken yamulması çok olası
(bkz: iphone 6 bend gate issue)
Dikkatleri arkaya çeken kızdır.

elde olan bir şey değildir. Telefonun yarısı yukarı çıkmış ve muhtemelen beyaz bir telefondur. Ve oradan öylece saçma sapan bir şekilde belli olur. Sende telefona bakarsın ve lan ya ne telefonlar var dersin. Şaka şaka sende telefona bakıp ardından kafanı çevirirsin.
samsung s3 mini beyaz kullanan kızdır.

ya da 1,50 boyunda note4 kullanan kızdır.

allah sahibine bağışlasın.
neler söylemişsiniz böyle be. ayıp oluyor ama.

alışkanlıktır bende telefonu hep elde taşırım, sürekli saate baktığım için. ve giydiğim şeyin ön cebi yoksa veya küçük ise, ve o an bir şeye bakmak istiyorsam, telefonu arka cebime koyarım. sonra tekrar elime alırım.

dipçe: ömrümde ne beyaz telefon ne de samsung kullanmadım.