bugün

Sık sık telefon düşürendir.
Ben elime alınca ekranı kırılıyor, o gotuyle ustune oturunca auuv. Adaletsizlik.
zaman zaman tuhaf görüntülere sebep olmaktadır. o var ya 30 cm uzunluğunda 10 cm genişliğinde tablet gibi telefonlar. kızın boyu 1.50-1.55 civarı oluyor. o telefonu arka cebine koyunca sırtının ortasına kadar geliyor. vücudunun üst kısmını aniden geriye doğru atma ihtiyacı hissetse telefon engel olacak belinde sunta varmış gibi.
arada sırada koyuyorum. adım Beyza değil, gayet elitim. bana bakın varooooşlaaaar, siz kimsiniz kiiiim?

tanım: kızların götüne temas eden telefonları kıskanan birtakım erkeklerin zırlaması...

şaka şaka.
ön ceplerinin dar olduğunu söyleyen kızdır. ancak bu kızlar beni hep şüpheye düşürür. bir poponun arkasında cep telefonu gördüğümde hemen yüzümü çeviriyorum. belki kamerası açıktır da beni çekiyordur, rezil olmayayım diye.
ön ceplerimiz çok küçük beyler. elde de kötü duruyor.
Karpuz gibi de arka cebe sahipse telefonun geleceği konusunda içiniz endişeyle dolar..
Dolgun kalçalarına daha da dikkat çekmek isteyendir.

Kuru göt hiçbir kızı göremezsiniz bu şekilde.
Yaygın olandır.
telefonu ve arkada cebi vardır.
baz istasyonu bile oradan gelen sinyal kadar sinyal veremez.

sinyalci kızdır.
Vurduruyordur.
bana göre ise kıroca birşey kent polo vb. sigarasınıda çorabına koyarsa tam olur. maşallah şimdiki telefonlar zaten ekmek gibi. bizde slimfit giyiyoruz ama bizde zor olsada ön cebe koyuyoruz ama çirkin bir görüntü oluyor yapacak birşey yok. artık biz erkekler bile arka cebe cüzdan koymuyoruz. zeka kültürünü geçtim, yüzüyle dikkat çekemeyenin poposuyla hedef şaşırtıp dikkat çekmek isteyenin yeni taktiği gibi geliyor. zabıtalar bu görüntü kirliliğine ceza yazmalılar. birde cidden şu pantolon ve tayt vari şeyleri yakışan giysin her yapışan şey hoş olmuyor sizi kandırmışlar. üst simitler diyarı alt aşure kazanı. ha illa giyeceksenizde diyet yapın zayıflayın. bence bu akımı telefon tamirci lobisi çıkarmıştır kesin.
beyzadir.

beyza.
ceviz içi kadar kıçları olmalarına karşın birde dar pantolon giymişlerse iyice küçülen o kıça telefonu koyma eylemi, sanırsın laptop sokuşturmuş mübarek denilesi..
Çok itici.
yine günlerden bir gün arka cebime telefonumu koydum.. derken aninda tuvalette. hazin son..
Kızlarımız..
koyacak başka yeri yokdur.
vurduruyordur çok net.
koyuyorum. koyacağım. siz de kim köpeksiniz.
sinsi kızdır. kızlar arka cebine telefonu koymadan önce kamerayı açıp öyle koyuyorlarmış sonra eve gidince kimler götüme bakmış deyip izleyip amlarını parmaklıyolarmış.
cebi kara delik gibidir. günümüz telefonları malum... benden büyük telefonu olan var memlekette.
Bence çok seksi duruyor. Ama tablet kadar telefonu koymamak şartıyla. Poponun güzelliğini kapatıyor neticede.
genellikle siyah ve yüksel bel giyen kız tipidir, boy oranı genellikle 1.50 olup, götü olmadığı halde sanki günde 100 squat basıyomuş edasıyla götü çıkık bir şekilde yola yürürler, elleri 1.5 inç kullandıkları telefonlar en aşağı 5 inç, e haliyle göt cebine koymak zorunda kalıyolarlar, e birazda olmayan kasaya dikkat çekmek istiyolar, onlarıda anlamak lazım.