bugün

arapça cennet dilidir, cennette herkes arapça konuşacak o sebeple arapça kutsaldır!

allahu akbar!

cihat nerede lan!
sanılan bir şeydir.
geçen gün yolda bir kullanım klavuzu buldum, bir kısmında sadece arapça yazıyordu. şöyle bir baktım. sonra da yırtıp attım. tam o sırada yanımda geçen bir çocuk bana şöyle bir baktı "abi kur'anı mı yırtıyorsun? çarpılacaksın." dedi. kafasını okşayıp yol verdim *
kısaca belli bir yaşa geldikten sonra anormal olan davranış biçimidir. hoş ben 5 yaşındayken de arap alfabesine kutsal gözüyle bakmazdım ya neyse..
yanlıştır ama burada nefretini kusmanın kimseye bir faydası olmayacağını bilmek gerekir. (bkz: anlatmak)
Arapları da kutsal ırk zannederler. "neden o zaman peygamberimiz arap, ha, hee, hıı, höö".
kur'an arapça yazılmış olması arapçayı kutsal yapmaz. aksine anlam ve imla olarak sıkıntılı bir dildir.
işin doğrusu ses frekanslarında gizli, her tonun yaydığı frekans ve o frekansların hayatımıza daha doğrusu beyine etkileri vardır çünkü insan beyni alfa beta theta delta gama gibi dalga frekansları dahilinde çalışır elektiriksel sinyaller ile neyi algılarsanız algılıyorsunuz

duaların arapça okunmasındaki sebebte o iğrenç arap ırkını unutursak eğer arapçadaki ses frekanslarının 528hz yane theta ( dua, aydınlanma, inanç ) frekansına yakınlığından dolayı.

sevmediğiniz birine seni seviyorum demek var bir de sevdiğiniz birine demek var fırsatçıysanız eğer kızı sevmiyorum ama seni seviyorum diyip işi sağlama alayım diyorsanız duaları kendi dilimizde okuyoruz diyebilirsiniz tabi buraya yaz anam yaz bitiremem bu anlattıklarım 100 de 0,5 falan o yüzden inanmak güzeldir sevmek güzeldir kalp kırmayalım sarılıp iltifatlar edelim evrene güzel frekanslar yayalım

of kahve..
"Arabın Arap olmayana, Arap olmayanın da Arap üzerine üstünlüğü olmadığı gibi; kırmızı tenlinin siyah üzerine, siyahın da kırmızı tenli üzerinde bir üstünlüğü yoktur." (Veda Hutbesi)

Arabın bir üstünüğü yok ki alfabesinin olsun.