bugün

Benimdir. Almayı da düşünmüyorum.
2 gün eşime bıraktım 1 gün dolmuş 1 gün otobüsle işe gidip geldim ikisinin tekerini fantazi yapayım. araba alın.
Benim var sorun olmaz.
arabada beş, evde on beş deyimindeki arabadaki beş hakkını evde kullanan erkektir. birde yirmisini de arabada kullanan vardır onlar ayrı.
arabası olan erkek kadar enayi değildir bunun mazotuyla ötv siyle kaskosuyla tamiriyle bakımıyla temizliğiyle emisyon ölçümüyle ekspertiziyle rot balansıyla uğraşmak zaten işkence özellikle sanayide yatan arabanız varsa büyük sıçtınız demektir ancak 4 bin tl maaşın olucak ki arabayla uğraşıcaksın yoksa kurtarmaz.
Dert etmesin 21 yaşında kimsenin arabası yok. Arkadaşlarla birşeyler yapmak için ortak araba kiralayabilirler. Yada birdaha ki yaz yine çalışıp o parayı da üzerine koyup daha güzelini alır. Yeter ki istesin ve şükretsin. Allah veriyor.

(bkz: sabır sabır sabır)
ezik denildiği zaman kızmaması gereken erkektir. evet.
Arabaya düşen mal kızların olduğu bir ülkede daha şanslı olan erkektir.
sürekli *ikinci el piyasası çoh yühseh*. filan der
bende yok kanka ve bu durumda asla olmayacak gibi hayali belirdi gözlerimde.
benim o erkek. kızlar bana vermiyür. sfdgs
proje bittikten sonra araba almayı düşünüyorum. çünkü daha gerekli birikimimi sağlayamadım.
10 yaşındaki xy kromozonunu taşıtan bir erkek, erkek değil mi yani? *
dışarı çıkarken hiç utanmıyor mu merak ettiğim erkek. aga hadi 23-24 yaşına kadar olmaz öğrencisindir, paran yoktur vs. ama 30 yaşına gelmişsin hala bi yere, bi buluşmaya gitmek için otobüs bekliyosun, hiç mi rahatsızlık duymuyorsun.
ihtiyacı olan alsın her yer sırf gürültülü müzik açıp milleti rahatsız eden tip dolu.
25 yaşındayım, 6 bin tl maaşım var ve araba alamıyorum. 25 yaşında arabası olan adam cindir ya da yasadışı işler yapıyordur amk.
Tc şartlarında normal olanı budur.
20 30 yıl önce çok az kişide araba yokken, şu anda çok fazla kişide araba yoksa sorun ekonomik ve politiktir. zira arabalar çeşitlenmiş, bu sayede ucuzlamış ve arabalara erişim daha da kolaylaşmış olmalıdır.
2 yıl önce biraz kredi çekerek ilk arabamı aldım, biraz bindikten sonra sattım ve daha üst modelini aldım. Onu da sattım ve daha üst segment alıp onu da sattım. Yine alıp yine sattım, yine aldım ve yakında yine satarım. Artık araba olayına sadece ticari olarak bakıyorum...

Güzel para bırakıyor...
Ben onlardan değilim. Bende w passat var.
Aldığına değil çaldığına bineceksin kardeşim.
Herkes öyle yapıyor şimdi. Sende bir tane çal.
çok zorlanır bence.
Vurdurmayan erkektir.
bu ekonomik şartlarda çok normaldir.
Ya çok cömerttir ve parasını sevdiklerine dağıtıyordur ya da benim gibi çulsuzdur.