bugün

adrenalin tutkunu sorumsuz kadınlar tarafından icra edilen, trafik güvenliğini ortadan kaldıran, içinde bulunulan otoyu bir canlı bombaya çeviren gereksiz davranış.

seyir halinde oral seksten kesinlikle sakınılmalı, eğer çok arzu ediliyor ise otomobil ağaç altı gibi uygun bir yerde durdurularak yapılmalıdır.
(bkz: oral seksin kasko kapsamında olmaması)
(bkz: araba kullanan erkeğe moral seks yapmak)

(bkz: moral seks) *

ekleme: 2.ciydim 1. oldum. bil bakalım niye.
erkeğin ereksiyon hakimiyetini kaybederek kaza yapmasına sebebiyet verebilir.
otomatik şanzımanlı bir arabada iseniz çok fazla sorun olmayacak olan olaydır, manuel şanzımanda vites değiştirirken vitesler karışabilir.
(bkz: scary movie)
Kaza yapma ihtimali %90 olan seks aktivitesi,tenha bir yere kadar sabredilmesi can güzenliği açısından gereklidir.
alternatif yöntem olarak nasal sex.
bana bir adet renault 9 a mal olmuştur. kaza anında hatun korkudan ısırabilir. otobanda sağ şerit tavsiye edilir.
(bkz: araba kullanan erkeğe anal seks yapmak)
-Kazım nasıl iyi yalıyom mu
-Evet bebeğim devam et devam et hız 210 u buldu şişirdim aptominalleri devam devamm!
-Ney! ananızkim (O arada penisi ısırır)
-Karı allah belanı versin neden ısırdın salak?
-Hızı duyunca ödüm patladı dolayısıyla patlama dişlerime de yansıdı kazım.
-Senin yapcaan fanteziye sokayım bırak amq çekiyom sağa bari arka koltuğa geçelim *
Kenara çekildikten sonra yapılası bir fantazidir iyidir hoştur fakat cana geleceğine mala gelsin çek sağa bebişim.
kesinlikle trafik kurallarına aykırıdır.
(bkz: ibrenin 500 e vurması)
iki yolda da kaza yapmadıysa bu adam uzun hat otobüs şoförü hacı.
(bkz: geç boşalmak)
yol uzun abi
(bkz: the man who wasn t there)
Kendisinin ve partnerinin hayatından ziyade diğer insanların da hayatlarını riske atabilecek bir hadise olmasına karşın hoş bir fantazidir; fakat yapılmaması önemle tavsiye edilir.
(bkz: uyan uyan vardık)
ali g nin başında gayet güzel işlenmiş bir konu/eylem.
iki kişilik yolda tek kişi gidiliyormuş gibi bir görüntü çıkarır. *
(bkz: temel içgüdü)
(bkz: otoyolda takla atarak boşalmak)
fazla amerikan filmi izleyen ergen başlığı. bizim ülkemizde bu çeşit fantazileri gerçekleştirecek kadar ateşli bir kadın bunu alelen hiç bir zaman yapmaz yapamaz.
(bkz: scary movie)
birçok insanın hayatını tehlikeye atmak demektir. sürücünün zevkten gözü döndüğünde önündeki arabayı göremiyor olacaktır.