bugün

genc kızların erkekleri illet eden takındıkları tutum.erkeklerin de cesitli cozumleri olmustur tabiki.koitus(ilişki) esnasında başka seyler dusunmeye calışırlar.(bkz: komsu evin mutfagında ne piştigini izleyen cıplak erkek) son etkili yontemlerden biri de "çin teknigi" dir. çin teknigi: birleşme esnasında her zaman oldugu gibi genc erkegimizin boşalacagı tutuyor.bosalacagını anlayan genc erkegimiz iki parmagını anüsü ile skrotum( t.sak) u arasına goturur.sıkıca bir pres uygular.sonuc mukemmeldir.butun semen içerigini geldigi yere geri gondermistir.ve dillere destan bir hikaye olarak mahalle kahvesinde herkese anlatmıstır.boylece gunumuze kadar gelmiştir.neden çin teknigi deniyor orası bilinmiyor.ama onemli olan işlevi sanki.her genc erkege veya erken boşalma sorunu yaşayan insanlara tavsiye edilir.
(bkz: boşalmamak)
geç boşalan taraf er kişi ise, cinsel ilişki sırasında partneri gayet hoşnut edecek durumdur.
40 dakikayı aştığında hatun kişinin canını epey yakan durumdur, her şey kararında iyi.
çok geciktiğinde zevkin sinire ve acıya dönüştüğü durumdur bayan artık partnerinin gelmesi için karşılama töreni bile hazırlamayı düşünecek duruma gelir.
erkek için erken boşalmak kadar kötü bir durumdur. yarım saatin sonrasında, kollar bitmiş, bacaklar ölmüş ama hala o sevimli haliyle size bakmaktadır. partner kendini suçlu hissetmeye kadar varan davranış bozukluğu içine girmiştir. kötü durumdur sonuç olarak. 15 20 dakika en idealidir.
bazı antidepresanların insanı seksten soğutan yan etkisidir.
bir saati bulunca her iki taraf için ciddi sıkıntılar doğurur bu boşalamama denen nane. en az erken boşalma kadar sakattır. doktora kadar yolu vardır.
Geç olsun da güç olmasın denilesi söylemdir...
can sıkan durumdur, bayan tarafının kendini yetersiz hissetmesine yol açar. sebeplerine gelecek olursak, partner uyumsuzluğu olabilir. erkek stresteyse olabilir ki böyle durumlarda ereksiyonu da korumak zordur. veya, mastürbasyona alıştığından vajinal seksi unutmuştur, ne yaptığını penisi farkedemiyordur. nitekim, bence önemli olan kadın tarafı acı hissetmeye başlıyorsa bu sevdadan vazgeçmek ve oral seks veya mastürbasyona yönelmektir.
ÇOK SIKICI BiR DURUMDUR. ERKEK BOŞALMIYORSA BAYANIN BEKLEMESi iŞKENCE ADETA. BEKLE BEKLE NEDiR BU ÇiLE YA HER ZAMAN AYNI SIKINTI ÇEKiLMEZKi.
çok zor olmayan durum. şöyle düşünün yetenek diyebilirim.
acele işe şeytan karışır zaten tutsun hiç bırakmasın çinliler.
iyi ve kötü tarafları eşit olan durum.
ne yapsam bilemedim.
1 saati geçtikten sonra artık sıkıntı veren durum. resmen kasıklarınıza ağrılar çöküyor.
ilişkiye renk katma olasılığı yüksek ama ilişkiyi bok etme olasılığı da yüksek olan durum. neyse ki erken, geç değil tam kıvamında.
servisi yapan çaycıya "neden boşları geç alıyorsun" diye çıkışma eylemi.
depo hacmi ve çıkış çapı ile orantılıdır. ( sıvı cisimler için )
karşı cinsi yoran durumdur. yarım saat boyunca seks yapar ancak boşalırsınız, ama iyi spor olur. bazıları bunun bir sorun olduğunu düşünürler, çoğu kişi erken boşaldığı için. boşalma süresinin 45 dk - 1 saate uzaması normal kabul edilir. *
zayıflatır.
(bkz: havuz problemleri)
yorgun düşersin, terlersin, ağzın kurur, artık sırt üstü uzanayım o üstümde ne hali varsa görsün dersin...
''ehehe ne güzel lan o'' diyen ergenlere sesleniyorum...

o kadar da güzel değil canlarım. zira seks esnasında yarım saatten sonra partner zevkten çok acı duyuyor, hepsini geçtim; ''ne zaman boşalacağım ya'' durumu bütün konsantrasyonunuzu bozuyor üstüne üstlük deli gibi yoruyor. tecrübeyle sabittir.

o kegel'leri yapmaz, o lustral'leri içmez olaydım diyorum ama artık çok geç. ne güzel 15 dakikada fış fış boşalıyordum.
bir süre sonra vajinanın kurumasına neden olacaktır ama iyidir iyi.
(bkz: geciktirici spreyi kayganlaştırıcı zannetmek)