bugün

Sorunlari olan, duygu yükü mantik yükünden agir olan, fazla düsünmekten yorgun düsüp, doktora gidip on dakika icinde antidepresanli olmus kizdir.

Üzerine gitmeyin. Zaten manyak olmus zavalli. Ayipli kizdir.

Budut: antidepresan kullanan kiz yazarlar saldirisi mod on.
Eleştirdiğin ve kınadığın kaçınılmaz kaderin olacaktır.
bütün sorunları olanlara, erkek veya kız fark etmez acil şifalar dilenmesi gerekir.
Her 4 kızdan 5i. Çünkü antidepresan kullanmak bir tedavi yöntemi olmaktan çıkıp adeta moda oldu.
doğal antidepresanlara yönelmelidir.

(bkz: acaba ne demek istedi)
Büyük ihtimalle kullandığı ilaç prozactır.
bir kez kullanmaya başladı mı hayatı boyunca ara ara da olsa kullanmak zorunda kalacağı belli olan kızdır.
Sakin olamayan kız.. kendimce önerim

bi işe gir..Namaz kıl geçer geçer.
hapı alkolle karıştırınca kendinden geçern, ayılması için soğuk suyla yıkanması gereken kızdır. sikerim diye eve götürdüğün kız senin beynini siker, apartmanda adın çıkar.
her antidepresan kullanana deli muamelesi yapılmasını şimdi eleştirecek halim yok.
tanım: kimseyi ilgilendirmeyen kızdır.
(bkz: Antidepresan kullanıyorum havası)
amı kurur.
Antideprasan haplar hormon dengesini bozduğu için kilo aldırır.
Lisede sevgilisinden ayrilan bir arkadasim kullanmisti, yha antidepresanssiz gecmiyo gunler, unutamiyorum falan diye aglaniyodu bir baktik 1 aya kalmadan yenisini takti koluna, cogu şov bunların kanmayın.
Buyrun benim.
Dertli kızdır.
Düşünceli kızdır.
tüm ruhsal sorunlara kişisel çözümüm köpek beslemek oldu. kendilerine tavsiyemdir.
çekilir çile olmayan dişil canlıdır.

+ bugün hava güzel, haydi kalk giyin de çıkalım biraz
bak cıvıl cıvıl kuşlar ötüyor dalları basmış erikle kiraz
- abii hayatt çok ağır hem insanları anlamıyorum.
+ iyi tamam o zaman mısır patlat da film izleyek.
(bkz: antidepresan kullanan erkek)
Benim. Melek gibiyim.
Bir zamanlar 3 tane birlikte kullandığım ilaçlardır.Ve hala uyuşturup uyutamıyorlardı beni (bkz: ne yaşattılar bu kadar aq)
Sırf popüler diye kullanan insan tanıyorum. Sorsan herkes depresyonda.
hepiniz salaksiniz antidepresan da agri kesici gibidir basinizin agrisini geciren ilac gibi o insanlarin da mutluluk hormonu salgilamasini saglar yan etkileri vardir uzun vaadede etki eder hepsi bu insanlari bu sekilde kaliplara sokamazsin.
amı sürekli kurudur, tavırları dengesizdir.