bugün

(bkz: orayı yıkarlar)
Uzaktan bile güzel görünüyor.
Şaka maka saçlarını beğendim. Kahkülü yamuk değil en azından.
hay allah ifşa olmuşum.

modlar lütfen bu başlığı kaldırın.

ay o kadar insan içinde beni nasıl gördünüz?
Sesini zor bela duyduğumuz yazardır *
Biz istanbul zirvelerinde dışarıdan kız kandırıp getirip fotoğraf çekiyoruz lan, Ankara'da ciddi ciddi güzel bayan yazarlar var hep. Ama biz hep montajla felan ekliyoruz, bunlar gayet gerçekçi.
Karındeşenli bir şeydi galiba nicki. Jackin kız kardeşi olabilir.

O değilse de çok benziyor. Eğer o ise saçları uzamış.
oo yine yokluk zirvede.
90 lı yıllardan kalma modayla 2016 da var olmaya çalışan vasat tro.. şaka şaka hoş kız allah sahibine bağışlasın.
oytunkaran'ın ta kendisidir. siz oytunkaran'ı erkek mi sanıyordunuz?

ha nerden mi öğrendim? zirvede her cümleden sonra istemsizce evet diyordu. evet.
istanbul zirvesine katılıp, ortamın kalite ve güzellik seviyesini arttırması için vip olarak davet ettiğim ve bütün yol masraflarını karşılayacağımız bir yazardır. Hatta gel seni istanbul'a transfer edelim lan, kız kulesine hapsedelim seni. Kimseler dokunmasın.
Aaa nalan degil mk o dedirtmistir.
Dur lan bu o değildi.
Ahh ulan nalan diye yusuf hayaloglu siirine dalasin geldi.
Hey yazar tanışalım mi *
Sana cehennemdeki en güzel yeri ayarlarim bak :D
eli boş dönenleri piste alalım.
bütün bir zirve boyunca kendisine yavşadım ve sonuç aldım. yakında evleniyoruz. çıldırın ipneler.
Güzel ama sessiz hatun. Az biraz kendisiyle muhabbet ettim.

Umarım otelinde kalırım.
insan olarak bir kişi bile baksaydı şaşardım ztn abaza tim yine kendini gösterdi kendi halinde takılan arkadaslarımızdan biri bir rahat bırakın şu hatunu yav sözlükten soğutmak için elinizden geleni yapıyosunuz
içeriğini bilmem ama kapakta sıradan bir kızdır işte kızıdır. olum bu kadar abartacak ne buldunuz?
Bu kızı güzel bulacak kadar ne yaşadınız çok merak ediyorum harbiden.
sözlükteki fırsatçıları, abazanları, meriçleri görmemize vesile olan hatundur.
sarkmanız bittiyse yavaş yavaş boşaltılmasını istediğim konudur. sözlük kasıyor...
Yanındaki dallama benim arkadaşlar bu arada.
kim hangi hakla fotoğrafını paylaşıyor anlayamadığım hatundur.

şahsen ben sikerim, paylaşanı.
tamam lan tamam alın kız burda.

görsel
Ciddi ciddi zirveye katilan bir kizin nickini ve adini ogrenmek icin bu kadar caba sarf eden loserlari gorunce uzuldum. Daha doğrusu acıdım.. yazilanlara bakip bakip oturdugu yerden guluyordur yuksek ihtimal hahahhaha.
Buralarda yeni kahküllüleri sevmeyiz dostum.
Gözlüklü hatun Tokatlar her platformda.