bugün

Ferahlığı.Sokakların ve caddelerin daha geniş olması, evlerin çok içiçe olmaması.
(bkz: melih gökçek)
behzat c.
denizi olmamasi
kupkuru olmasi
suyunun pis olmasi
belediye baskaninin melih olmasi.
melih gökçek tabii ki ne olacak başka.

(bkz: fışkiye)
varlığımdır. yoksa bir boku yok.
sinir küpü olmayan insanları ve trafiğinin istanbula göre az olması. istanbulda yaşanmıyor, alışınca da başka şehre gidilmiyor, yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal.
Anıt kabir'dir. Herzaman atamizi gorebilmektir.
(bkz: simit) bence bi tek bu var.
Folder not found.
boğaz manzarası filan görsel olarak tartışılmaz güzel istanbul, ama benim için ailem, yaşanmış anılar, geçmiş yıllar insan onları özlüyor. beni kucaklayan o toprakların sevgisine ihtiyaç duyuyorum, daha sıcak daha güzel geliyor ankara.
lavabolarindan fanta akması tabi ki.

not: istanbulluyum.
Çok park var bu kadar. Su kesintileri falan hç çekilmez..
istanbul better than ankara
(bkz: ben)

şehirleri güzel yapan denizi veya havası değildir. sevdiklerinizdir. anılarınızdır. anılarınız olmayan şehirler sadece içinden geçip gittiğiniz şehirlerdir isterseniz tüm ömrünüz orda geçsin. içinden geçip gitmek derken izmir tarafından gelecek olan varsa gelirken afyon'dan pişmaniye alabilir mi bana? *
(bkz: fatal error)
Beypazarı kurusu ve beypazarı sodası.
Verdiği huzur.
Ankaralı bebeler bilmezler ki deniz kenarında oturup dalga sesleri ile rahatlamayı. Denizi olmayan bir şehirde yaşamaktadırlar ve dalga seslerine hasret oldukları gibi denizin o kendine has kokusunu ise bilmezler.

Oturup ağlasınlar şimdi tüm Ankaralı toramanlar.
404 not found.
yaşanmışlıkları barındırması.
AVM sayısının istanbul'dan fazla olması için yapılan kıyasıya yarış.

nasıl bu kafaya giriyorsunuz ben onca şeyle bu ankara mevzuunu beceremezken.
aşti, Esenboğa, tren Garı.
istanbuldan kacmak istendiğinde ilk akla gelen yer olması.
kesinlikle kızılay.
Toplu taşıma daki saygı.