bugün

(#789800)
plan ve programı kesinleşmiş zirvedir. daha önce de belirttiğimiz gibi 11 kasım 2006 cumartesi * yapılacaktır.maç kış koşulları da düşünülerek 14.00-15.00 arasına alınmıştır. ayrıca saat 11.00 de buluşulup resim 1 de görülen manzaraya karşı çay içilip sohbet edilecek, daha sonra resim 2 de gördüğünüz estergon kalesi gezilecektir. ayrıca;

1-) saha ankara da benim oynadığım en güzel sahalardandır, inanmayanlarcrazyever a sorsun.*neredeyse her hafta oynuyoruz. yapay çim bir sahadır, halı saha ayakkabısı ile gelirseniz iyi olur. mecbur değilseniz dişli krampon getirmeyin, sakatlık olabilir.

2-) kaleci sorunundan çok forvet sıkıntısını yaşayacağımızı düşünmekteyim. zira herkes ya defans ya da kale istiyor. o yüzden bir sorun olmayacaktır. ayrıca "gol yemem sorf tabi ki yerim" demeyin, boş geçtiğim maç yoktur. hele crazyever affetmez söyleyeyim.*

3-) keçiören başlığı altında yol güzergahı iyi bir şekilde tasnif edilmiştir. otobüse binerken "abi şelaleden geçer mi?" diye sormanız yeterli olur. kör değilseniz de şelaleyi görürsünüz zaten.*

4-) saat yukarıda da belirtildiği gibi 14.00-15.00 arasında olup, "ya abi ben sadece maça gelsem olur mu?" diyenlerde şefkatle karşılanacaklardır ama söyleyeyim çok şey kaçıracaklardır.

5-) hakem olarak gönüllü bir yazar varsa buyursundur, seyirci olarak gelen yazarlardan bir hakem olabilir. başvurulara açığızdır.

6-) kaleden kaleye gol atabilirsen omzuma alır taşırım, ayrıca estegon kalesinden atarsan kızılay ın ortasında do...*don satarım. mahalle maçı değildir, 3 korner bir penaltı yoktur. taçta olmadığı gibi takım arkadaşları izin vediği taktirde kaleci oyuncu vardır.

7-) mesajın sapa sağlam kalmış, korkma.

8-) saygı ve sevgi bizden.

ayrıca rte nin evine manzarası vardır. 5 çayına emine hanım beklemektedir.*

resim http://1-http://img112.im...php?image=dsci0429di5.jpg

resim http://2-http://img267.im...php?image=dsci0428co4.jpg
her türlü desteklediğim zirvedir. bilmeyenlerle buluşup rehberlik yapabilirimdir. ayrıca şelale ve estergon kalesi fikri çok güzeldir. yapıldığından beri görmek isteyip de, sürekli dışarıdan görüp, bir türlü içini göremediğim estergon kalesi için* katılmaya can attığım zirvedir** hem estergon kalesinde özbek mantısı meşhurmuş sanırsam, maçtan sonra orada yemek yiyebiliriz derimdir.
katılan arkadaşların beni görmekten daha çok redbull içmek istediği zirvedir. * *
Katılmayı çok isterim ama cumartesi günleri çalıştığım için gelemeyecem. Pazar günü olsaydı kaçırmazdım. Ehh birazda futbol oynamayı biliyoruz yanı. *

Ama arkadaşlar en kısa zamanda Ankara Voleybol Zervesi yapmak çok iyi olur. Spor sadece futbol ile sınırlı değildir unutmayalım. Hatta bastekbol, Kayak, Tenis, Atletizm gibi zirvelerde yapalım. Gençler için yararlı olacağı kanısındayım.
fewzi1907'nin bizim için uğraştığı zirvedir. kendisine teşekkür eder, fener formasını giyip gelmesini şeyederim. isterim.
yenilenen güzel tesiste yapılacak zirvedir. dün itibariyle burkulmuş bir ayağım olduğundan * katılmam pek mümkün olmayacak gibi görünüyor.
her zaman büyük ve güvenilir bir organizatör olan ve dört sene beraber kaldığım fewzi1907 kardeşimin ayarladığı ve unutulmaz geçeceğine garanti verdiğim zirvedir. saha ve keçiören ile ilgili aklımıza gelmeyen tüm sorular için yardımcı olmaya hazır olduğum, ankaralı yazar arkadaşlarla buluşmak için sabırsızlandığım ve emeklerinden dolayı fewzi1907' ye teşekkür ettiğim zirvedir.
(bkz: merakla bekliyoruz)
balkondan katilacagim zirve. sozlukculere el sallarim artik.
(bkz: balkondan cekirdekle zirve izlemek) *
gelceklerin tek tek özel mesajlarını beklediğim zirvedir. ayrıca ben falanla aynı takımda olmam diyenlerde yazabilir, sırrı benimle mezara gidecektir, merak etmesin.*
gmp nin de gobekli bir oyuncu olarak forvette geriye kosmadan, pres yapmadan, ofsayttan gol attigi
ve kacirdiklari nedeni ile kendi takimindan surekli kufur yemesi ve rakiplerin gonlune taht kurmasi nedenleri ile katilmayi cok istedigi turnuvadir.
gmp ye allah soyletmistir.ileride turnuva olacaktir.umuduyladir.felandir dilandir.
gmp nin içine doğması sonucunda turnuvaya dönüşebilecek olan maçların ilki.
istanbul da kendi içinde maç yapsın, izmirde, tekirdağ da.
sonra il birincileri eleme usulü birbiriyle maç yapsın.
en sonunda da ankara kupayı kaldırsın.
haydi aslanlarım, ben sizi redbull ile kanatlandırcam *
bu gün dışarıda 15dk kalmam sonucu havanın nekadar soguk oldugunu gördügümden , "ankara kıçımız donuyor hücüm yapamıyoruz zirevesi"ne dönüşmesi muhtemel zirvedir. lakin kaleye benzinle çalışan robocop koymalı ki donup ölmesin. mazot olmaz donar.
sadece halısaha maçından oluşmayıp, gezip eğlenilip sohbet edileceği zirvedir.
etimesgut şekerspor dan da bir konuğumuz olacağı zirvedir. sergen mi desem ahmet dursun mu desem? neyse süpriz olsun ama ikna etmek için çok uğraştım söyleyeyim. *
fewzi1907'nin katılımı çoğaltmak için hiçbir şeyini esirgemediği, sürprizlerle dolu zirve.
an itibariyle son 4 günü kalan zirvedir. kadrolar ne zaman belirlenecel.*
geleceklerin artık kesin belirlenilmesine inandığım zirvedir. Ona göre eksikse adam getirelim yau.
kalece sorununu cehennem tanrısı'yla çözmüştük aslında. "hacı ben kaleye geçerim, ama sonra 'yok ben yoruldum, dinlenmek için kaleye geçeyim' diyenleri sokmam" demişti. prensipte de anlaşmıştık, adam sözlüğü bıraktı. neyse gelir heral, dur bakalım...
bazı yazarlarımızın durumu net olmadığı için katılımcı listesi yayınlanmayan zirvedir. aceleye gerek yoktur. en geç cuma günü takımlar da katılımcılarda yayınlanacaktır. ayrıca eksik adam olacağını düşünmemekle birlikte, öyle bir şey olursa da on bir kişi bile bulabileceğimden şüpheniz olmasındır.
(bkz: gizemli zirve) ***
havanın 10 °C olacağı zirvedir. * * *
başlığın hakkını verelim sol frame'den indirmeyelim dediğim fewzi1907 başlığı.
beşiktaşlı yazarların olduğu takımı can-ı gönülden destekleyeceğim, deli gibi tezahurat edeceğim zirvedir.*