kanser olduğunu duymuştuk ama ölümünün bu kadar çabuk olacağı aklıma gelmemişti. insanlar yıllarca kanserle mücadele edip galip gelemiyorlar kanserli olduğunu daha yeni öğrenmiştik halbuki. üzmüştür yine de. karizması hafızamızda kalmıştır.
ölümü ile bizleri üzmüş aktör.
Ölümü ile insanı şok eden sabah sabah çok hüzünlendiren insan. özleyeceğiz onu izlemeyi o müthiş yeteneği...
spartaküstüm*
her kafir gibi dün geceden bu yana var olduğuna pişman olmuş ölü.

keşke hiç varolmasaydım diye düşünür kafirler. sonsuz acı, pişmanlık.

allah herkesi korusun kafir olmaktan, imansız son nefesi vermekten.
en sevdiğim ünlüydü sanırım, şoktayım resmen, görmediğim bi insanın ölümünün bu kadar üzceğini hiç tahmin etmezdim. entryleri okudukça tüylerim diken diken oluyo hala. yakışıklı, başarılı, daha 39 yaşında ve en önemlisi de babaydı. yeni sezonda döner diye hep umutluydum. bambaşkaydı, aynı sezonu 3 kere izledim onun için. huzur içinde yatsın...
an itibariyle ölüm haberini aldığım aktör. üzüldüm lan!
Yerini kolay kolay kimsenin dolduramayacağı aktör.
of of of. sanki önemsiz bir hastalıktı onunkisi.sanki yenecekti kanseri. hiç düşünmedim öleceğini. hatta acele ettiler andyi çıkarmakla diyodum yeni spartanın promoları izlerken. pişman olucaktı starz kanalı neden biraz daha beklemedik die. hatta diodum iyi madem 2. sezonu o bebe oynasın ama 3.de tekrar andy dönsün. kimse eleştirmez, laf etmez, yeter ki andy dönsün harikalar yarattığı o role. yada dönmeseydi başka projelerde oynasaydı,yada sadece yaşasaydı.
hep arenada, theokoles gibi kötü devlerin karşısında elinde kılıcıyla cesurca dikilecek aktör. ruhun huzur bulsun spartacus.
olm, olmadı ya. tanrılar diye diye yarısını kestiğin capua kurban olsun tanrılarına artık senin.
12 Eylül en nefret ettiğim tarihlerden biriyken bi sebep daha eklendi 12 Eylül'den nefret etmem için.Andy Whitfield'in ölüm haberiyle uyandım.Bu zamana kadar hep korkmuştum bunu duymaktan.Kansere yenik düştü büyük Spartacus.O yok diye dizinin yeni sezonunu izlemem derken o şimdi bu dünyadan gitti.Seni hiç unutmucam Andy.Huzur için de uyu mekanın cennet olsun.Allah çocuklarına ve kolları arasında yaşama veda ettiğin eşine uzun ömür ve sabır versin.
Spartacus serilerinin 1.si olan blood and sand dizisinde oyunculuğu ile efsane olan aktördü. Diziden ilk ayrıldığı zaman, kanser olduğunu öğrendiğimde hemen umutsuzluğa kapılmıştım malesef çevremde bu illetten kaybettiklerim olmuştu. Daha sonra biraz araştırdığımda daha önce bu hastalığı yendiğini okudum. Neden bu seferde yenmesin diye kendimi avuttum. Ama malesef bu sefer olmamış sabah sabah canım sıkıldı şu an her nerdeyse umarım rahatdır.
oyunuculuğunu beğendiğim aktördü. tüh, vah diyemeyeceğim, tahminimdi "öleceği" kanser olduğunu duyduğumdan beri. allah rahmet eylesin.
ÖLDÜĞÜ SÖYLENEN oyuncu.
toprağı bol olsun.
39 yaşında hayatına veda etti...
toprağı bol olsun, genç yaşta kaybettik. acımız büyük.
39 yaşında kanser nedeniyle hayatını kaybetmiş oyuncu. tam sevdik o bizi terk etti.
allah'ın rahmeti üstüne olsun. canım benim şimdi olmasın pek de yakışıklıydı.
spartcus azraile karşı koyamadı.
keşke yalan olsa, ayağa kalksa, capuaaaaaaa diye hönküren crixusa çemçüğü geçirse...

toprağın bol olsun trakyalı...
sabah sabah üzen sanatçı. allah affetsin.
20 yıllık dostum ölmüş gibi ölümüne üzüldüğüm aktör.
adaletin bu mu dünya şeklinde serzenişte bulunmama sebeptir ölümü. off allahım onca ölümü bekleyen hasta, yaşlı dururken, yazık değil mi bu adama. *