bugün

yedinci nesil yazar. hoşgelmiş. kimse hoşgeldin dememiş ben diyeyim. *
anarşik bi mimar olması muhtemel olabilir. *
aşırı havalı yazar. şu saatte kendine hayran bıraktı ya ne diyeyim.

kendisine naçizane bir dörtlükle veda etmek istiyorum.

sen ki manidar
sen ki tehditkar
sen ki dindar
haydi hoşçakal
(#9234883)
(bkz: koşun lan emre buldum)

hoşgelmişsin sefalar getirmişsin.
Mimar ise , Mimar yazar.
anarşist bir kişilik sahibi olduğunu düşündüğüm yazar. galiba mimarideki tekdüzelikten hoşnut değil. kendi başına takılmak isteyenlerden gibi geldi.

kendisi gibi güzide anarşistleri beklediğimiz mekan: uludağ anarcho buyursun gelsin, gelirken bisküvi, çay filan da getirse iyi olur...
henüz mimar değildir, daha yolun çok başında bir mimarlık öğrencisidir, en büyük hayali harika bir mimar olmaktır, çünkü; bu hayalini gerçekleştirirse diğer hayallerini de gerçekleştirebileceğine emindir .. mimaride sürülen tekdüzelikten hoşnut olmadığı ve kurallarla dolu hayatın pek ona göre olmadığı çok doğrudur.
yaklaşık 9 aydır kendisine çektirmediği eziyet kalmamıştır.(bak bu durumda bile yine kendisini suçlu görüyor sadece) 9 ayda hayattan çok şey öğrenmiştir, her ne kadar sitem etse de yaşadıklarına... yaştaşlarına göre fazla olgun hal ve hareketleri yakınlarını bile şaşırtırken, kendisi bile hem büyük bir şaşkınlık hem büyük bir hayranlıkla kendisini izlemektedir... anlatacağı çok şey vardır lakin artık ne kelimelerle ne cümlelerle ifade edebiliyordur, yorulmuştur artık. birgün büyüyeceğini o da biliyordu ama neden bu denli büyük bir değişimi kısa bir sürede elde etti bilinmez. daha doğrusu siz bilmiyorsunuz ya neyse...

mimar olmama gibi bişey yoktur. henüz olamama gibi bir durum vardır, çünkü hali hazırda, çiçeği burnunda bir mimarlık öğrencisidir...

geleceğe dair sahip olduğu umutları ve planları bir bir yıkıma geçmiştir aylar önce, hevesi bir gelip bir gitmeye başlamıştır. tehlikededir, kendine bir çeki-düzen vermesi gereklidir.
büyük insan nice entrylere.