bugün

entry'ler (78)

balkon korkuluklarından bacaklarını sarkıtan çocuk

pencere korkuluklarından bacaklarını sarkıtmış çocuk hüznü kadar değildir. hele de pencereye üşümesin diye annesi tarafından yastık konulmuş, onun üzerinde oturuyorsa, insan çocukluğundan bir parça bulur.

bayanların boş sohbet eden erkeklerden hoşlanması

(bkz: boş sohbet yazar)

uykulu insanı uyandırma taktikleri

gagalamak. off off

8 şehitimiz için 8 saatte 800 000 kişi oluyoruz

(bkz: facebooktan vatan kurtarıyoruz)

gotye

http://www.youtube.com/wa...p;feature=player_embedded

klip şahane. kaçıncı kere dinliyorum bilmiyorum. öyle de güzel.

güllaç tatlısının ıslak tuvalet kağıdına benzemesi

(bkz: her türlü gideri var)

yaran facebook iletileri

- oğlum kolundaki ne? + dövme baba. - dövmeyeceğim oğlum söyle,kolundaki ne?

plaj voleybol takımında kız varsa girilen tripler

sürekli kıza pas atıp, kız eskaza topa düzgün vurabilmeyi başarırsa "bravo ayşee demek, el çarpmak. beceremezse yine el çarpıp "olsun, olur böyle" demek.

shaquille o neal ın sevgilisi

korsanların omuzlarında taşıdıkları gibi, kızı omzunda taşısa shaq, sanırım daha az görüntü kirliliği olur. alksjflka o değil de adamın ayakları bildiğin 3 yaşındaki çocuk mezarı. hatunun kafaya es kaza bassa "ciyk" diye ses çıkarır yemin ederim.

aslan burcu erkeği

kendisine taparım. bildiğin. kelimenin tek anlamıyla.

cep telefonuna gelen son mesaj

-hy

evet sadece bu kadar. "hey" demek istiyor aslında ama onu bile kısaltmış. neden? kendisi çünkü bir ergen. alacağın olsun kardeşim.

yakın arkadaşın evlenmesi

tam 6 sene önce... dün gibi hatırlıyorum ilişkilerinin başlamasını.. oğlanın elinde güllerle kapısına dayandığı, kızın mutluluktan havalarda uçarak gelip bize anlattığı zamanları..fotoğraflarından cd yapıp, slayt hazırlayıp arkasına fon müziği koyan sevgilisinin videosunu izleyip "öff kıro bu ya" diyen de bizdik, ilk öpüşmelerine şahit olan da..kızımız biraz duygusuzdu kova burcu olduğundan. hep erkek tarafı çabalardı.o güler geçerdi. şimdi ise beraber büyüttükleri koca bir aşk ve bir nikah daveti... aslında evleneceklerini en başından beri bilsen de, insan yine de şaşırıyor.. belki biraz da kıskanıyor.. bir kendisine bakıyor, bir arkadaşına bakıyor. bir yerde yeni kurulan bir yuva görürken, diğer tarafta yıkık dökük bir virane görüp, acıyor haline.. gözlerine yaşlar hücum ederken, içine atıp, o düğünde tüm ışığıyla gülümsüyor..

ilk görüşte aşk

"ilk görüşte aşka inanırım, çünkü kimse kimseyi ilk görüşte tanıyamaz."

yaran telaffuz hataları

hata değil aslında da, dili dönmüyo çocuğun napsın.

italyan arkadaş aybars isimli türk arkadaşa seslenicek. ama bi türlü düzgün söyleyemiyo. en son dayanamaz;

"ya ben sana airbus desem?" der, ve olaylar gelişir.ajhsfdkjhaf

ingilizce konuşurken yapılan en büyük salaklık

tamam en büyük salaklığım değil, daha önce daha fenaları da oldu ama, taze oldu anlatmak istedim;

yanımda bir italyan bir de türk var. türkle yeni tanışmışız. ingilizce konuşuyoruz. neyse ben buna dedim kii "bi arkadaşıma çok benziyosun" italyan atladı hemen; "tipik türk erkeği işte" tarzında. bu italyan dediğime de bakmayın, türklerle takıla takıla türkleşmiş böyle, tip desen bildiğin salim abi. ben de dedim ki; "sen tipik türk erkeklerine daha çok benziyosun" tabi bu kelimeyi ingilizce söylerken "turkish guys" diyeceğim yere "turkish gays" dedim. alksjfalkf çocuğa resmen türk geylerine çok benziyosun dedim yea. hemen düzeltti tabi, "not turkish gays, turkish guys" diye. sikerim dedi yani. ayağını denk al. afnjsklajf.

öf.

aşık olunacak erkeğin sahip olması gereken üç şey

ortalama bi tip(fazlasında gözüm yok)
e birazcık para(zengin olmasına da gerek yok)
en önemlisi de aşk.(bana aşık değilse neyleyim o ilişkiyi)

kadınları susturmanın en iyi yolu

kızdırmak. canını yakmak.

sonsuz sessizliğin huzurunu yakalayın.

sevgilinin omzuna başını yaslayıp dünyayı unutmak

şu an en çok ihtiyacım olan şey.

hiç tanımadığı bir insana dertlerini anlatan insan

yakınlarına 2432. defa dertlerini anlatıp onu sıkmış, ama hala içini döküp bitirememiş kişi eylemi. olayları kendi gördüğü gibi başkasına anlatıp, kendini haklı çıkartacak, böylece kendini daha iyi hissedecektir.

tabi bambaşka objektif bir gözün tavsiyesini de almak istemiş olabilir. böyle durumlarda karşıdakini de düşünmek gerekir. sürekli sorunlarından bahsedip onu sıkmamak, onun da dertlerini dinlemek gerekir.

ailenizin psikoloğu okuyom ben yeabildirdi. asjflkjf

sevgilinin söylediği klasik yalanlar

saatlerce cevap verilmemiş telefona;

(bkz: pes oynuyoduk canım yeaa)