bugün

hoşgelmiş selamlarımızı iletiriz.
hoş gelmiş. Jeremie Aliadiere'i tanıyor gibi.
(#12332237)

Enteresan bi yere parmak basmış, valla bravo.
ergen olmadığını yazdığı her oturaklı, içten entry ile haykıran yedinci nesil yazar.
duygusallikla bir bütün olmuştur. Eski sevgilinin her an bir yerlerde karşisina çikma şüphesinden kurtulmalidir derhal. Derin düşüncelere sahiptir. Böyle devam etmelidir.
(bkz: #12861556) sempatik yazar.
haksızlık karşısında susmayan yiğittir.
Jérémie Aliadière'nin yanlış yazılmış hali.
(bkz: Jeremie Aliadiere)
kendisine bir ilk yaşatmak istediğim yazar. vaaaaayy hoşgeldin aramıza. sen benim iki alt devrem oluyosun galiba. hani ben dokuzum sen yedisin ya o bakımdan yani.
adına yapılan yorumlarla kendisiyle- bir kez daha- gurur duyduğum yazar düşünür masa tenisi oynar yener. böyle işte.
nerden aklıma geldi bilmiyorum ancak sevdiği bir kıza adedi dokuz muydu neydi kitap hediye eden yazardır. kendisi aslına bakılırsa, her insanın hakkı olan hata yapma hakkını kullanmış sadece, o kaaa. (bkz: sen bakma onlara kanka).
alma mazlumun ahını .. atasözünü pek kestirememiş yazar. neyi kestirip neyi kestiremediğinden ziyade girdiği iddiayı kaybedip perşembe günü fakülteye sinekkaydı bir şekilde sakal bıyıklarını kesip geleceğine değinmek istemiştim aslında. yengeeeee.. bak seni bile dinlemeyen adama ben kestirecem sakal bıyığını. herif orman kaçkını gibi dolaşıyo yaa.

haa bu arada , mevzuu şöyle: arkadaşı masa tenisinde yendim de azcıkkkk. e iddia konusunu anladınız sanırım! selametle.. dostum şimdiden sıhhatler olsun ( öğren de gel)
geçtiğimiz 18 mayısta doğum gününü kutlamış olan yazar.. nice senelere müdürüm..
jeremie aliadiere diye bir futbolcu vardı. o geldi aklıma. ey gidi ey. nerede kim bilir şimdi.
#19863230 bu ve #19863289 bu iki bilgiyi bir gün önceden vermiş ve öngörülüğünü bir kez daha ispatlamıştır. bugün sınavda çıkan bu iki soruyu yapabildiğim için kendisini alnından yalıyorum, vakumluyorum, iyi ki doğdun kardeşim, allah mekanını cennet etsin, cumamız da mübarek olsun. heil dierre !
(bkz: #19923892) okuyun.
konyadan izmire bedava ve kısa yoldan gelme hayallerine kapılmış; ancak şimdiyse , yani yaklaşık yolculuk başlangıcından 18 saat sonra aydın- izmir yolunu bir "kamyon" da otostopçu olarak katetmektedir. allah vere de başına bişey gelmese.. hayır o değil kardeşinin de başını yakacak, uğuuurr!! kaç olum ordan.
3 yılda büyük evrim geçirmiş ve bu sene içinde devrim yapmasını beklediğimdir efendim..
(bkz: jeremie aliadiere)
aynı başlık altında 3 kez jeremie aliadiere şakasına, ithamına ve türlü türlü türlülere muhattap olmuş yazar kardeşimizdir..
yalnız bırakmayın, üzülür yazardır. üzgün surat.
cm 0304 bağımlısı olduğunu düşündüğüm yazar.
bugünü özenle, işleye işleye galatasaraylı yapacağı torunları için unutmaması gereken aslan. torunlar bak sizin için yazıyorum bunları...
en sevdiği şey bu şarkıda çıldırmaktı belki de ! https://www.youtube.com/watch?v=06JT72o0CF8
(#23231315) grift'in ricasıyla hiç sohbetim yokken işlettiğim ilk insan. "alo ben ismail alpen, zall işte zall" dedim de yemedi. zaten mantıklı olan da yemesiydi. birde yine grift'in dayatmasıyla mecburen nah görüşürüz dedim. artık aralarındaki sohbetmiş *