bugün

işsiz yazar. Ama gerçekten işsiz üniversiteyi bırakınca buraya sardı ne yapsın başka yer yok eve yakın oyun parkı da yok.

iyi bir dost gibiydi bu. Konuşmuştuk. Üslubu güzel, sevecen, ruha hitap eden.. BiR insan bu kadar değişir mi? Sözlükte iki ilgi göreceğim diye kişiliğini satar mi? Yazık, insanlar artık ilgi arıyor, alaka arıyor.

Düşenle dalga geç, senin karakterin bu kadar. midem bulanıyor artık senden.

Arkadaşlarınızı iyi seçin..

Hala iyiyi oynamaya çalışıyor, eleştiri falanmış, bırak göz boyamayı, senin ne oldugunu özel hayatında ne yaptığını biliyor herkes..
ov shitt

olm ben kimle dalga geçmişim lan??
düşen kim?? dalga geçtiğim kim??

daha önce demiştim zaten, artık nikaltından polemiğe girmeyeceğim ama yapmadığım bir şeyi de ''örnek göstermeden iftira atanlara'' susmam doğru olmaz.

tek ricam iftira atmayın.yoksa saygı çerçevesi dahilinde her türlü eleştiriyi acımadan yapın.
iftira atmayın da gerisini olgunlukla karşılarım.

edit: bana göre en komik beş yazarı listeledim bu beş yazarı da okurum. altta yine buradan yardırmışlar.sakin azizim sakin.
bana göre dedim.
yaran yazar.

ciddiye almayin la su ilgi manyagini. adamin sozlukte saklabanlik yapip arti toplamak icin girismeyecegi mevzu yoktur. o cesit bi psikopat yani. aha simdi de sozlukte en komik yazarlar listesi diye de baslik acmis tam yarildim zaten.

olum bu kadar kasma lan. bi mesaj salla, abi sunu begen de iki dakika debe listesine girek gotumuz kalksin falan de, hemen dedigini yaparim valla seni mi kircaz. 4-5 tane kendisinden hallice ilgi manyagi abazanlarin adiyla liste yapip bir de o kafasizlara yaranmaya calismasi zaten yikti beni.

dusunun yani, dandik bi piyanoyu sacma sapan bi sekilde calip calip sozluge atmasindaki rezillikten belli zaten nasil bi ilgi manyagi oldugu.

heey kizlar, alex arkadasimiz org caliyor, dugunlerde falan cikiyor. artik buna mesaj atip guzel asklar yasayabilirsiniz. adama o kadar komik komik seyler yazdirmayin bosuna iste kisa yoldan boyle bi orta yol bulup siz de rahat edin biz de aq.
Seviyeden bahseden kişiye bak ahahah. ironiye gel yane.

Noldu be yavşayacak kız kalmadı mı erik de kalmamış olabilir bilemiyorum da...

Bir yazar.
aşırı mastürbasyon dan öldüğünü düşündüğüm yazar.

hiç görünmüyor yanee.
yine niye saldırdınız lan.

dudu vermiş gereken cevabı.
aslansın dudu.

ulan şaka maka (bkz: dudu peri tarafından savunulmak)
çok afedersiniz , nasıl söylesem bilemiyorum , bakın bu yazıyı koltuğun arkasından giriyorum ve yolla butonuna bastıktan sonra banyoda ağlayacağım ama , o derece utanarak giriyorum çünkü bu yazımı ; evet artık bu cümle de bitmeli , ne diyordum yani nasıl desem , amiyane tabiriyle , ben bu adamın , evet hilmi bey bu adamın... ? yani bu adamın ben , nickini okuyunca istemsizce alexander bigötveren diye okuyorum. oh be. nihai rahatlığa muvaffak oldum. söyledim de kurtuldum. sonra senin ben bilinçaltını sikeyim diyorum. sonra bi daha okuyorum bu sefer de aleksandır siksallandır... yani artık hilmi bey siz de eşeğin a.nına su kaçırdınız... evet kaçırdım abi.
çok özür dilerim.

of.

edit: hayır kendisiyle üj bej konuşmamız vuku buldu pek öyle işlere girecek , ne bileyim efendime söyliyim sik sallandırıp g.t verecek bi adam hiç değil. gerçi siki sansürlemeyip g.tü sansürlemek de pek tuhaf oldu. ben artık kalkayım. hoşçakal aleksandır götüyayvandır. indir kaldır ferahlandır . ahahah. offf.
fake hesaplar listesine "fferula" nickli bir hesabini daha eklemis olan ilgi hastasi bir arkadasimiz. yakinda caylak yaparlar. *
kibrine bakılırsa benim feykim olabilir. üstünlük takvadadır o ayrı mesele.
selahattin demirkaş ile ilgili entrysi ile ilgimi çekmişti ilk. ona ilgi duyabilen birinden ne beklersin ki zaten ?

ayrıca herife bak amına koym birden erol büyükburca döndü.

--spoiler--
evet çirkinsiniz ergensiniz bilgisizsiniz ve kıskançsınız.
merak etmeyin o girilen nikaltılarından sonra hiç birine yürümedim küçük frodolar sizi.
ben sizin olmadaığınız her şeyim.
üstünlük kudurtur tabi.
--spoiler--

ahahahahah, ulan bu nasıl bir egodur. kim şişirdi bu balonu ?

yakında ben fatih sultan mehmet'im diyerek istanbul'u sahiplenmesin de aman. *
o değil de adam iyi yazıyor, video falan yapıp milleti güldürüyor niye bu kadar saldırılıyor anlamadım. Neyse sevmediğim yazarlar adamdan nefret ettiğine göre iyi biri belli ki.

Ayrıca size ne arkadaşım isteyen istediğini yazar özgür bir platform burası. gitmeli bu Sözlükten falan demek kimseye düşmez yani, sen önce kendine bak iki yüzlü abazan derler insana.
benim bi oğlum var. 8 yaşında. sözlükte arada beraber yazı yazıyoruz. o en sevdiği yazarı yani hilmijemi seçiyor. ben de en büyük en sevdiğim yazarı , aleksandır birtovereganı....

iyidir yani şeyapmayın fazla.
kendini bi sikim sanan ukala dümbeleği yazar.

şimdi o kızlar yavşıyor diye yazdığımı düşünür bunları.

halbuki beni bilen bilir düşüncelerdir ve yazılanlardır buradaki yargılarım.

muhtemelen ilk okulda sınıfın en çok dayak yiyen tipsiz çocuğuydu. o tarz piskolojisi var kendisinin.

bu yazara yavşıyan kızlardan da bir bok olmaz koçlar. yavşadıkları ne ki yavşıyanlar ne olsun.
faketir. fotoğrafı falan da benim bir arkadaşa ait. inanmayana kanıt gösterebilirim.

edit: kızdı. :| baskı altında gelen editim ise şu, fake değil mk.
Off kavga en sevdiğim.

Genjler şimdi bu fferula herkesin Feyki galiba dün de benim feykim olduğunu söylediler yane. O yüzden aleksoyu anlıyom.

Ama fena sözler söylemiş... çirkinsiniz ergensiniz bilgisizsiniz kıskançsınız. Ohooo yane. Vur demişler öldürmüşsün alekso yakışıyo mu.

Küçük frodolar ney ya yarıldım ahahaha. Ayrıca bu greawa dikkat et benje. Adam homofobiğim diyo seviyorum da diyo her şey olabilir yanee.

Bir yazar.
--spoiler--
sik kafalı japon askeri işte onu diyorum.
ben senin nikini tanımıyorum bile sen gelip nefret kusuyorsun.
--spoiler--
beni derinlemesine incelemesini istediğim yazar.

O kadar cahil ki kendisi hakkında 'nefret' kusan birini inceleme gereği dahi görmemiş, halbuki görse 'ulan harbiden bu çocuk haklı olabilir' diyecek.

ama zamane gençleri işte nickaltına iki üç kaşar işeyince kendini adamdan sanıp ota boka laf yetiştiriyorlar.

hee bu arada ite köpeğe laf yetiştirip ve kendi ego tatmini için nick altını baz alan birisi zaten bir bok bile olamamıştır.

ben sikime de hakaret ettim farkında olmadan.

neyse derinlemesine incelerken beni benim namıma özür dilersin.
Seviyoruz seni agggaaa sıkıntı yok ne takıyon sağı solu ya.
lan benim yüzümden morali bozuldu çocuğun ya. savunma zamanı geldi o zaman.

ya abazan sözlük erkekleri(özellikle sen, evet evet çık öne sen) ya sen ne kadar aptalsın ya. hem gay sin hem de yakışıklı bi yazarın nikaltina yaziyon. bu sözlükte ne demek haberin var mi. gel beni bla bla yane..

ayağınızı denk alin. bunadamin özü sözü bir. kötuyse de kimseyi Üzmez. kötülüğü kendine.

adam olun uzak durun yane.
yazara karsi nötr olmama ragmen "ben sizin olmadiginiz her şeyim" diye bi söz sarf ederek nasil bi ego patlamasi icinde oldugunu göstermis yazar.
--spoiler--
300 entry 8 başlığı olan adam beni incele diyor.
ilgi manyağı mısın lan gerizekalı.

sen bir sik değilsin o yüzden bakmıyorum.
malın teki hakaret etmiş deyip hakaret ediyorum.
senin ne derinliğin var aq moronu.
abazanın tekisin.
döl israfısın.
--spoiler--

işte ilk yazdığım entry ne kadar bu konuda haklı olduğumu ortaya koyuyor.

senin iğneni yaptım bebecan, sabahlara kadar göttten uydurma konular ile 0-10 yaş sözlük yazarı gurubuna konu açıp, sürekli sayfanı kim artı verdi diyerek incele.

Babaya 'aba aba ababa' diyordun biz bu alemlerden göçüp giderken tahminim.

hadi bebeğim hadi yavrum kumda nickaltına işeyen kaşarlar ile beraber çükünle oyna, kumdan kaleler yap sen.

notu 0 olan yazar.

derinlik 0
bilgi 0
kendi götünü kendisi kaldırma 100
aynaya bakıp kendini parmaklama 100

100 olan puanlar ders notlarına yansımadı onlar genel yetenekleridir.
iyi ve kötü sıfatları çoğu zaman subjektiftir. bana kalırsa iyi bir yazardır. kişiliğini pek bilmesem de yazdıklarını kıstas alıyorum. yazdıklarını okurum. yazdıklarını onaylamak veya reddetmek için okumuyorum. bir şey hakkında fikri var ve yazıyor. fake'i var mı bilmem. bunu modlar ve kendisi bilir. hem bu sözlükte fake'i olanlar çok da güzel nickaltında karalama yapabiliyor. rahat olun. yazın ve geçin. bir sabah uyandığınızda uludağ sözlük olmayacak. hayatı pas geçmeyin.

övdüğüm/desteklediğim için hadi şimdi yiyorsa bana da alexander birtoveregan fake hesabı deyin de göreyim!
http://www.reactiongifs.c...s/2011/05/popcorn_yes.gif
çıt çıt pü çıt çıt pü.
fırt, ağğgg ( yazar burada kolanın etkisiyle geğirdi)

bir yazar tanımadığım. o yüzden tarafsızca izliyorum.
alexo sayemde iyi nikaltı kastın. tmm tmm caktırmam yane *
La birakin cigerini bilirim ben bu begeni hastasinin. Sozlukte iki uc arti alip debeye girerek un toplamak icin saatlerini verir bir yaziya veya videoya falan. Gercekleri suratina vurunca da gercek yuzunu yani ergenlikten ve inci kafasindan cikamamis kufurbaz yuzunu aciga vurur boyle.

Kendi pcsinden girmedigi onlarca fake hesabi var bunun. Hepsiyle kendini seri artiliyor allahin ergeni.* sozlukteki marjinal tosbaga nickli kankasiyla yavsamadigi kiz kalmamistir emin olun. Gerci o tosbik de fake hesaplari yuzunden bir turlu yazar olamiyor orasi ayri.

Simdi de greaw midir nedir o gay taklidi yapan ruh hastasini kanki edinmis artilasiyorlar oyle. * cete gibiler anasini satayim marjinal tosbik aseksuel taklidi yapip kiz tavliyordu, bu greaw denen eleman da gaylerden hallice humanist entryler girip alex birgotveren kankasina yardakcilik yapiyor. Hatta o greaw bile baska pcden girdigi bir fake hesabi olabilir. Arti alarak sozlukte itibar yapmak icin cift insan karakteri kullanmasi muhtemel olan bir psikopatla karsi karsiyayiz cunku. *
Ha bu arada ben de yeni ogrendim kendisinin eski nickli b for vandetta'dir. Hani su yeni atayis olmus ergenler gibi kendince anarsik entariler girip g.t olunca nick degistiren velet olan. *