bugün

Bu da ayni kisi lutfen bulun. Bulursaniz gitcem. Tesekkurler.
(bkz: Alexander bigotveren)
(bkz: seviyorsan git konuş bence)
N'olmuş n'olmuş?
silik yemis bir yazar.

sozlugu jurassic park'a cevirdiniz aq.
bir derdin varsa git moderasyona soyle, olmadi savciliga mi vericeksin napicaksin yaparsin.
ilk basligi o acip gercekleri anlatmak istemismis.
yani bizim birseye inanip inanmamamiz neyi degistirecek ?
aranizdaki meseleleri neden sozluge tasiyorsunuz arkadasim ya.
yemin ediyorum 10 yasindaki cocuk bile sizden daha zeki.
tanımam etmem, lakin olaya göz ucuyla şahit oldum.

bu olaydan bağımsız olarak ve kimseyi hedef göstermeyerek naçizane şöyle bir öneride bulunayım.

nickleriniz isimleriniz değil, hepsi sadece sanaldaki yansımalarınızdan ibaret.

ve çarpı butonuna bastığınız an kaybolup giderler.

lakin iş gerçek kimliklerinize gelince durum hiç de öyle olmuyor, çarpı butonuna basarak bir yere kaçıp kurtulamıyorsunuz.

o yüzden bir sözlük hesabının imajını zedeleyecek ve küçük düşürecek yönde bir tehdit alırsanız o "sanal kimlik" için insanların onurlarını kırmayın.

sonuç olarak değmiyor görüyorsunuz, siz gidince kimse giderayak yapmış olduğunuz kahramanlıkları ya da delikanlılığı konuşmayacak.

yapmayın, ayıptır.
keşke silik olmasaydı, yazarı.

üstelik nickini alexander birtoveregan olarak okurken..
buyrun cenaze namazına. sözlüğün silik mezarına gömülmüştür.

ve evet belkide en hızlı silik yiyen yazar olarak rekor kirmis olabilir.
bu nicki her gördüğümde alexander birgötveren diye okuyorum.
Not:yazarın yanlış anlamamasi dileğiyle.*
Haksız yere çaylak yeme rekoru kırmış yazar.

modlar hakkaten tuhaf.
adlksjdlakjd çaylak olmuş.

sözlükteki kofti komünist ve abazan kızların ayakta tuttuğu gereksiz.
nickini alexander birtoveregan olarak okuduğum yazar,

iyi mi öyle?
acaba bi tek ben mi bu adamın nickini alexander birgötveren olarak okuyorum?
Kişisel olarak tanımasam dahi severek takip ettiğim entrylerin sahibidir kendisi. Bunca trollün yapamadığını kendi yapmış ve zararsız bi şekilde insanları güldürmüştür (bkz: ölürüm türkiyem) . Çaylak yapıldıysa hakkı yenmiştir. Bilgi dolu entryleri de vardır.
kaliteli bir arkadaş bu belli ki... lakin alexander birtoveregan kardeşim bu sözlük bizim gibi entelektüel kültürlü insanların diyarı olmaktan çoktan çıktı... götünü başını açanların sözlüğü burası... kızsan ve ne kadar götünü açarsan ne kadar saçmalarsan ne kadar ucuz bir yatarıksan o kadar değer görüyorsun... takma kafana o yüzden kardeşim...
Dünden beri kol gibi bilgi entry'leri girdiği halde nedensizce çaylak olmuş yazar. Ki aramıza dün dönmesine rağmen çaylak oldu. Sözlükte bu kadar boş yazar varken kendisinin çaylak yapılmasının bir açıklaması yok.

Moderasyondan birinin özel bir problemi var bence kendisiyle. Gönül verdiği kız alexander'a yürüdüyse demek... bilemiyorum.

Nickaltı'ndan geçiren bazı insanların özelden nasıl yürüdüğünü de gösterdi bana. özel mesaj kutusunun caps'ini alsa sözlüğün yarısı rezil olur. Buna rağmen efendiliğini bozmamıştır. Kendisinden nefret eden bir grup insanın nefreti gerçek anlamda yersizdir.
Ciddi ciddi geri gelmiş ve beni yeterince şaşırtmış yazar, hoşgelmiş yine.
Sekizinci nesil bir yazar.
Daha bugün gördüm ve yazdıkları çok güzel şeyler. Ama şöyle değil, mesela ben onun her yazdığı şeye doğrudur veya bana uyar diyemem ama yazdığı her şeyi mantık çerçevesinde değerlendirebilir ve ciddiye alarak okuyabilirim.
Güzel yazıyor, umarım hep böyle güzel yazmaya devam eder. Takipteyiz. *

Edit: böyle bir şey yapacağını hiç beklemezdim, yaptığı resmen şerefsizlik. Ne diyelim, kimseye güven olmaz tabi.
Bu adamın nickini alexander birgötveren olarak okuyan bir ben miyim?
Sağlam adama benziyor.
Wuuwu geri dönmüş aziz. Welcome to nani. Net.
denk geldiğim birkaç entrysini okurken vay be deyip baya aydınlandığım nadir yazarlardan.
iyi ki geri gelmiş, o yazsın biz dinleyelim yazarı.
iyi ki geri dönmüş yazar. Sözlükteki çoğu yazardan daha dolu yazan bir yazardır, dönmesi sevindiricidir.
Nickini Alexander birgöasdhjslkl şaka şaka.

Hoşgelmiş. en son piyano falan çalıyodu. Hapise düştü heralde. Hani çalıyo yaa ehehehe.

Neyse alekso sen yokken neler oldu Neler. bi dedikodular var ki sorma. Anlatmam çünkü. Bilirsin ağzım sıkıdır...

Bir yazar.
az önce nickinin tamamını okuma gafletinde bulunduğum ve gotveren yazmadıgını anlayınca acılara gark olduğum ussserrrrrrrrr.
hoşgelmiş memiktoları tombikto olan yaZar.