bugün

bendenizin en az dört beş konuda maruz bırakıldığımı düşündüğüm. bilmem, belki yanılıyorum.
başıma henüz gelmeyen olay. gelirse katil olabilme ihtimalim var.
Damarlarıma kadar hissettiğim hede. Çok acı koyuyormuş.
aldatana, sonunda pişman olup geri dönmek istediğinde verilen yanıt intikam aldırır. yapan hep pişman olur.
Dünya üzerindeki hiçbir canlının hak etmeyeceği bir durumdur. insanı yerle yeksan eder. Sen sen ol aldatma çocuk.
çok çok çok kötü bir durumdur bir de çok seviyorsanız yalanlarına inanmak için elinden geleni yaparsın hatta inanırsın -aslında inanmazsın kendini kandırırsın inandığını zannedersin- afferdersin . sonra uyku uyuyamaz yiyemez içemezsin ayrılmak istersin ama ayrılamazsın o kadar çok sevmişsindir ki bırakamazsın kendinde hata ararsın şöyle yapsaydım böyle olmazdı dersin ama yine de olmaz sonunda yine biter. sakın dostlar affetmeyin çekeceğiniz acının süresini uzatırsınız...
(bkz: her kadının aldatılacağı gerçeği)
hadi aldatmış o da.. ben aldandığıma üzülürüm.
hadi aldatmış o da.. ben aldandığıma üzülürüm.
Gecmis olsun gitti butun guven duygusu.
aldatıldığını farketmek kötü birşey değildir aslında.
ya iş işten geçtikten, evlendikten sonra öğrenilseydi; karşınızdaki kişinin aldatabilecek karaktersizlikte biri olduğu?
Aslında aldatılmaktan önce insana en çok koyan sizi aldatan insana aldanmaktır.
Sanıyorum başa gelebilecek en kötü şeylerden biridir.

Sadece alenen başkasıyla sevgili olmak değildir aldatmak. başkasına yoğun ilgi göstermek, yazmak, kur yapmak da aldatmaya girer. Eski sevgilimin bir kızla içli dışlı olduğunu farkettiğim an bitmişti her şey. Karakter uyuşmazlığı vardı ama idare ediyorduk. Fakat başka bir kıza ilgi duyduğunu farkettiğimde ters yöne doğru koşmaya başladım. "Arkadaşız" dedi ama arkadaşla kur yapmak arasındaki fark bilinir. Arkadaşı olsa kıskanmazdım. Anlayışlı olduğum bir konudur çünkü.

Kıskanınca içimdeki her şey çat diye bitiyor ve bir daha asla geri dönüşü olmuyor. Ha, beni kaybettiğine değdi mi? Hayır. mutlu olamadı ve tekrar bir araya gelmek istedi. Ama karşısında bir buz dağı gördü. değerimi bilmeyen hiç kimseye ikinci bir şans vermedim, vermem.

Sizi seven Birini sonsuza kadar kaybetmek istiyorsanız, karşı cinsten birine yoğunlaşın. Bir daha asla yüzünüze bakmayacaktır. Gururluysa tabii. Aşığım ben deyip gururunu çiğneyip affeden de var. O da kişinin karaktersizliği.
bide aldattıgı kisi sizinle kıyaslanamaz bile. piçin önde gidenidir. gevsektir.
başka birine hiç dokunmadan da aldatır insan, aldatmak sevişme gerektirmez. iyi tarafı ,yapan sizin için bitmiştir. vicdan azabı olmaz, en büyük hatayı yapmıştır. kötü tarafı, artık kimseye güvenmezsiniz.
genellikle ikili ilişkilerde* akıllara gelen kelime. çok içten ve samimi insanlarız ya , dostlarımızın , ailemizin ya da sevmediğimiz insanların aldatması hiç koymaz.

oldu bitti sevgililerin aldatması konuşuldu , bu kadar basit insanlar olduk işte. manitacılık oynamadaktan , sevdiğimiz değer verdiğimiz insanların aldatmasını görmez olduk. sağlık olsun.
(bkz: hiç söveceğim yok başlık açıyosunuz)
Ya kardeşim unutmak istedikçe neden gözüme gözüme sokuyosunuz? Bari nereye domalacağımı da gösterin de hepimiz bi rahatlayalım.
Herkesin başına gelebilecek acı durum.bir yandan da insana " acaba ne bakımdan yetemedim ona da gözü dışarı kaydı? " diye sordurtur.
Her kadının kaderidir. Napalım, 258 yıl aynı kadınla mı birlikte olalım.
ekran kırığı tamir olsun diye gönderdiğin bilgisayarının sağlam bir ekranla raminin yarısı eksik gelmesidir aldatılmak.
Üniversite de başıma gelen durum. Hainlikten daha beter karakter meselesi olan durum.
lanet birşeydir. sevdiğiniz , sarıldığınız , aşkım dediğiniz insanın bir anda gerçek yüzünün ortaya çıkışıdır. iyi olmuştur , çünkü kalite tesadüf değildir ve herkes kendine yakışanı yapar. aldatılan değil aldatan utansın. (bkz: yazarların efkarlandığı anlar)
hani derler ya insan oğlu bütün duyguları yaşamalıdır, işte bunu da kesinlikle yaşamalıdır bana göre....

tamam insanın hayatını yıkar ilk başlarda fakat artı yönleri ile sizin hayatınıza şekil vermenizi de sağlar. Aldatılmak dibe çarpıp tekrar sıçramanız için bir şans verir size. öyle kendinizi bulunmaz hint kumaşı gibi sahip olduğunuz düşüncelerinizi siler aklınızdan ve ne olduğunuzun farkına varmanızı sağlar.

Aldatma sonrası, en büyük sorun tekrar güvenmektir. belirli bir süre sonra güven sorununu da geçersiniz fakat. normale, eskisinden daha güçlü, bilinçli ve kuvvetli dönersiniz....
eskiden olum gibi gelirdi,simdi ayrilma bahanesi.
en acı tecrübelerdendir. ve siz de birşey kazandırmaz, kaybettirdiğinden başka.