bugün

karşısındakini seven ve ona saygı duyan kadındır. * *
fotograf cekmeyen japon, bira icmeyen ingiliz, cep telefonu kullanmayan turk gibi bi sey zannedersem.
kocasına yakalanmayan kadın
normal, olması gereken kadın türü.
henüz daha iyisiyle karşılaşmamış veya yetinmeyi seçen kadındır.çünkü dünya üzerindeki hiç bir kadın daha kötüye sahip olmayı istemez.
"her erkekte aradigin erkegin yalnızca bir parcasini bulursun...aramaktan vazgec demiyorum bulmaktan vazgec..."murathan mungan
seven kadin *
(bkz: sozu fazla uzatmanin alemi yok)
(bkz: kisa ve oz)
ahlaklı kadın, sevmese bile öyledir bazısı. brad pitt gelse değiştirmez huyunu.
karim diyebileceginiz sadik kadin.
kendine saygisi olan kadindir.
tamamen sevmek yada sevmemekle alakali bi konu degildir, cunku sevmiyor olmak aldatmak icin bir neden teskil etmez.
(bkz: aldatmanın sadece cinsellikle sınırlandırılması)
(bkz: aldatmanin sadece cinsellikle sinirlandirilmasi)
bkz. vermiş olduğum başlıktaki gibi ilk bakışta sadece cinsellik olarak tanımlanan bu olaya, farklı açılardan da bakabilmek gerekir.

kadın, düşünce olarakta aldatabilir. yalan söyler aldatır, rol yapar aldatır, ağlar aldatır, güler aldatır...

kadın vede erkek bunları hayatı boyunca yapar..
maalesef acı ama gerçek kıvamında birşeydir bu. hepimiz, birbirimizi aldatmaktayız. (!)

şu an okuyupta, "ben aldatmıyorum" diyebilme cesaretine sahip bir bünyenin insanı, hem kendini hemde an itibari ile herkesi aldatmış olacaktır.

(bkz: evet yaptım)
(bkz: pişman değilim)
aldatma yalnizca cinsellikle ilgili bir kavram olmadigi icin
aldatmayan kadin olu kadindir.
(ç)alıntıdır :*
yoktur sanırım bu türden.*
sevgilisiyle geçirdiği vakitten memnun olan ve sevgilisiyle yetinen kadın. Bu durum kadın veya erkek, "insanoğlu" için zor bir durum olduğu için nadir raslanır. Raslansa da aldatmayan taraf dişini sıkmaktan çenesi kilitlenerek bu dünyadan göçer.
aldatmayan kadin yoktur
güzel vodka vardir.
hep olmasini hayal ettigimiz kadin türü...
(bkz: aradığınız kadına şu anda ulaşılamıyor)
(bkz: lütfen daha sonra da tekrar tekrar denemeyiniz)
aldatmayan, kendisini seven, sayan, değer veren bir partneri olan kadındır. birlikte olduğu erkek; havalı, zeki, kültürlü zengin ve cömerttir. ince duygulu, anlayışlı, kadın ruhunu ve anatomisini (!) iyi bilen, her bakımdan doyurandır.
aşık kadındır. dürüst ve onurlu kadındır.
(bkz: kötü örnek örnek değildir)
(bkz: şaka gibi olaylar)
(bkz: olağanüstü durumlar)
aldatmayan erkekle evli olan kadındır.
Türkiye'de aldatan kadına göre daha fazla sayıdadır. bunun nedeni,ataerkil ve muhafazakar kültürün kadın üzerinde baskı kurmasındandır. erkeğin aldatması için bir çok farklı kanal mevcutken,kadın cinselliği bağlı olduğu erkeğin iktidar alanının bir nesnesidir.
ugrunda ölünesi kadindir.
ilk başta kendine saygısı vardır.