bugün

Aptallıktır. Eğer gerçekten sevseydi aldatmazdı. Yenisini bulduğunda yine aldatacaktır.
Vermeyin arkadaş sonra sonu gelmiyo onun ve sonu hüsran oluyo üzülen sız okuyorsunuz vermeyin şans falan .
Metehan derki; "ihaneti asla affetmeyin yoksa ikinci ihanet şansı vermiş olursunuz. "
Net mallıktır. Yapmayın efendiler. Aldatmak için karakter yoksunu olmak lazım.
Ikinci şans mı? Yok öyle bir şey. Insanoğlu uslanmaz, birkere yapan bir daha yapar. Bu sadece aldatma konusunda değil, her şey için geçerli.
(bkz: sen bihter ziyagilsin aptallık etme)
verilmemesi gereken ikinci şanstır. dünyaya bir kere geliyoruz kendimizi aldatan insanlara şans vermek için değil.

not: siktirsin gitsin.
ben malım anlamadım ne olduğunu bir kez daha yaşayayım belki bu sefer anlarım demenin değişik versiyonudur.
asla yapılmaması gerekendir.
Kendine saygısızlık etmekten başka bişey değildir.
hatadır. insan affedilince değişmez. insan sadece kaybedince değişir.
Kopan bir ip tekrar bağlanabilir ama eskisi kadar kuvvetli çekmez.
ikinci şans ilkine ihanettir.
ikinci kez aldatıldınız.hayırlı olsun.
aynı boku tencerede değil,tabakta yemektir
insanın karakteri bellidir ne yaparsa yapsın karakter değişmez bir defa yaptıysa ikincisinde yeniden yapar..
Her insan ikinci sansi hak eder. Fakat yalan soyleyen ve aldatan disinda. Her hata affedilebilir ama bu hata degil kisilik ozelligidir.
Beni bir defa aldatman senin hatandır fakat ikincisi benim aptallığımdır.
tek nedeni vardır ; iyi sikiyordur nokta
Hala aynı mevzu mu amk 13 saattir.

Düpedüz geri zekalılıktır. Sen sanıyor musun ki bu embesil gerçekten çok pişman oldu ve bir daha asla yapmayacak? Seve seve yapacak amk. Hadi onu geçtim, sen başka birinin elini tutmuş, başka birini öpmüş birini nasıl seveceksin, elini nasıl tutacaksın? Ulan yüzüne nasıl bakacaksın aq? O hıyar bakar o mal piç çünkü yüzsüz bakar da sen nasıl bakacaksın o gözlerin içine? Bunu düşünün ondan sonra diyorsanız ki ben malım, geri zekalıyım ben ayakta düzülmek istiyorum, ona da ben karışamam.
"Belki tam aldatamamışsındır gel bidaha dene" demekle aynı anlam taşır. Bazı konularda ikinci şansa gerek yoktur o şans vermek değil aptallik olur. Net.
aptallıktır. Hayatta bazı hataların yapılma lüksü yoktur.
Kendi gururunu,şerefini hiçe sayacak kadar sevmektir. Ben o kadar sevemedim hiç.
Behzat ç'nin dediği gibi ancak seven insan ikinci şansı verir.
ikinci şans ancak ilki göte sokmak için verilir.
Salaklıktır.