bugün

aldatan sevgiye verilecek tek bir şey vardır. (bkz: küskü)
Kesinlikle verilmez. Ama Aldatan ben olsaydım bana ikinci şansın verilmesini isterdim tabi o da vermezdi.
ben aptalım bi kere daha aldatılıp aptallığımdan emin olmak istiyorum demektir.
Oluyor olmuyor değil, hatta insan yaşamadan ne olacağını bilemez o yüzden aldatılmadan kesin hükümler veremeyeceğim.
Ancak, Aldatılan kişinin de çok masum olmadığının göstergesidir kanımca.
Fiili bir aldatma olmasa da sevgilisine, eşine karşı vicdanı da o kadar pür-i pak değildir. O yüzden kendini de suçlu hissettiği bir şeyler olduğun için gemileri yakamaz gibi geliyor.
basit ve hep kaybeden insan eylemidir. yazık.
seni bir kere yolda bırakan arabana sen bir daha biniyor musun yoksa?
Çok yaşanmışlık varsa çok seviyorsa ikili çıkmaza girecek olaydır. Neyi seçse üzülecektir. Son bir şans vermeyi denemiştir aslında o kadar da aptallık demeyelim. Allah bu duruma düşüren şerefsizin belasını versindir.
Sen ikinci şansı verirsen sevgilinde başkalarına çok başka bişey verir
iyisi mi sadece sana versin.
"bize köpek gibi sevdiğimiz halde bir şans bile verilmedi, kalkmışlar aldatana ikinci bir şanstan bahsediyorlar! vay be dünya ne kadar orospu çocuğu bir yer olmuş." dediğim başlık.
hiçbir insan üstün ve farklı değil, üç aşağı beş yukarı 6 7 milyar insanın hepsi aynıyken, içlerinden bir tanesinin olmazsa olmazmış gibi gösterilmesi ve aldatılmaya rağmen halen daha onun peşinde koşulması hem salakça hem de acınası.
Salaklıktır.
ikinci şans ancak ilki göte sokmak için verilir.
Behzat ç'nin dediği gibi ancak seven insan ikinci şansı verir.
Kendi gururunu,şerefini hiçe sayacak kadar sevmektir. Ben o kadar sevemedim hiç.
aptallıktır. Hayatta bazı hataların yapılma lüksü yoktur.
"Belki tam aldatamamışsındır gel bidaha dene" demekle aynı anlam taşır. Bazı konularda ikinci şansa gerek yoktur o şans vermek değil aptallik olur. Net.
Hala aynı mevzu mu amk 13 saattir.

Düpedüz geri zekalılıktır. Sen sanıyor musun ki bu embesil gerçekten çok pişman oldu ve bir daha asla yapmayacak? Seve seve yapacak amk. Hadi onu geçtim, sen başka birinin elini tutmuş, başka birini öpmüş birini nasıl seveceksin, elini nasıl tutacaksın? Ulan yüzüne nasıl bakacaksın aq? O hıyar bakar o mal piç çünkü yüzsüz bakar da sen nasıl bakacaksın o gözlerin içine? Bunu düşünün ondan sonra diyorsanız ki ben malım, geri zekalıyım ben ayakta düzülmek istiyorum, ona da ben karışamam.
tek nedeni vardır ; iyi sikiyordur nokta
Beni bir defa aldatman senin hatandır fakat ikincisi benim aptallığımdır.
Her insan ikinci sansi hak eder. Fakat yalan soyleyen ve aldatan disinda. Her hata affedilebilir ama bu hata degil kisilik ozelligidir.
aynı boku tencerede değil,tabakta yemektir
insanın karakteri bellidir ne yaparsa yapsın karakter değişmez bir defa yaptıysa ikincisinde yeniden yapar..
ikinci kez aldatıldınız.hayırlı olsun.
ikinci şans ilkine ihanettir.
Kopan bir ip tekrar bağlanabilir ama eskisi kadar kuvvetli çekmez.
hatadır. insan affedilince değişmez. insan sadece kaybedince değişir.