bugün

ikinci evrim değişimine uğrayan yazar.
(bkz: ille de woman olsun).
Küfür edip çaylak yemiş yazar,etmeyeymiş.
benim müslüman kardeşime ceza verdiler!

çaylak olan yazar. moderasyon tanrı oldu bak cezalandırdı seni gördün mü hz. Yusuf? Cumaya gittiğinde ayakkabılarına dikkat et, her an uçabilirler...

valla Müslüm ya inanır şimdi hemen. Ayakkabının tekini başka tekini başka yere koyar falan çalınmasın diye. Tamam tamam merak etme. Bişey yapmıcam. Aeo.
Komik yazardır. Cahildir yobazdır durumları yoktur belki okuyamamıştır.
inin aşşa nick altımda tepinmeyin lan!

bir yazar, adı yusuf ta olabilir.
bomboş bir adamdır. taşrada yaşayan görece iyi bir eğitim almış 13 yaşındaki ergenin entelektüel seviyesine sahiptir.
sike sürecek akıl yoktur, kendisinde.
Sağlam adam olduğuna inandığım güzel insan .
sik öpme konusunda deneyimli ak troll. (#27207788)
nick altında küfür etmiş. çaylak olması muhtemel.
ak partili bir yazardır. amerikan kontra gerillanın kullanığı adam profilidir.
(#26892061) Sözlüğü iyi tahlil etmiş yazar.*
şehvetimin esiri aciz bir hayvanım neysem oyum bunu inkar etmiyorum, burda yazdıklarım dışında insanlığa hayvanlığa zararım yok, yazdıklarımın günahıda bana. ayrıca hepsinin arkasındayım.

dinime imanıma gelince iman açıklanmaz tarifi yoktur, imanımı rabbim bilir din olarak ise 5 vakit namaz kılar oruç tutar zekat verir kelime-i şahadet getiririm. (hacı olamadık inş. oda olur)

özetle; bir müslümanın yapması gereken farzları yapan bir günahkarım ilimli veya cahil oluşum bu yine sizi değil beni bağlar.

daha fazla yazıp reklam yapmaya gerek yok herkes kimin ne mal olduğunu az çok biliyor.

bir yazar heran sokabilir.
Hoşgelmiş yeniden,
sözlüğün en karakterli üç beş yazarından birisi!!
insanları inanışları ile yada birkaç cümle yazısına bakarak eleştirmek, yaşam tarzını ve düşüncelerini bilmeden bir suçlu muamelesi yapıp hüküm vermek Çok kolaydır. Fakat insanların özlerini, hayata bakış açılarını ve hayat felsefesini bu sözlükte aramak, yapılacak en büyük yanlıştır.
yokluğu ile varlığı bir olan yazardır. bir yandan namaz bir yandan karı kız muhabbeti yapan tipik düşük tahsilli dejenere yurdum insanına örnektir.
oo hoşgeldin.
Bebeğinin resmini itiraflarda paylaşmış yazar.
Yapma etme kardeşim o bebeğin 15-20 yil sonra böyle bir mecrada fotoğrafına rastlaması güzel bir şey mi?

Sanırım yenisin diye böyle şeyler yapıyosun cahilliğine veriyorum.
naçizane fikrim adamdır.
Dindar evli veya degil sözlükte savundugu fikre göre düşünmeden sevdiğim yazarlardan biri.
evli ve dindar olduğu için her türlü aşağılık fikri ifade etmenin günahından muaf olduğunu sanan cahil yazardır.

(bkz: evli abaza cahil yazar)
(#25808872)

Öyle bir şey ima etmememe rağmen kıçından birşeyler zırvalayan yazar.
hadi sen (bkz: özel mesaj almak isteyen yazarlar) başlığından mesaj dilen karıdan kızdan.

karına ve çocuklarına acıyorum yemin ederim.
bir adet iphone girmiştir home tuşuna kadar.

sucukyumurta tamamını almasını önermiş. titreşime de alsın mı üstadım? sen bayağı tecrübeli konuşmuşsun.
birilerinin kuyruğuna fena basmış yazar kişisi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar