bugün

Yakında Beşiktaştan ayrılacağını açıklayan futbolcu.
çine transfer olduğunda sokakta yemek yemeye çıktığımda aç kalıyorum çünkü yazılardan bile birşey anlamıyorum anlamıyorum diyen futbolcu
kocaelispordan beşiktaş'a gelen...beşiktaştan gönderilip istanbulsporda oynayan sonra tekrar beşiktaş'a dönen şimdilerde tekrar gönderilecek olan futbolcu...
carsının ertuğrul gitsin, ahmet dursun.. tezahüratına konu olan futbolcu.. beşiktaşa kocaelispordan gelmişti..
barcelonaya attıgı golle akıllarda kalan futbolcu.
sergen yalcin in sekerspor a transfer olmasindan dan sonra adı etimesgut sekerspor ile anılan futbolcu
antermanlardan sonra ellerine krem sürdüğü için yüce spor medyası(!) tarafından "eşcinsel" olduğu iddia edilen hatta pascal nouma ile arkadaşlıkları "sevgili olm bunlar" olarak değerlendirilen futbolcu...
sergen yalçın' ın ardından etimesgut şekerspor' a transfer olan 2. beşiktaş futbolcusu.
bir çok beşiktaşlı'nın (bkz: ben) sevmediği, sevemediği futbolcu. *
pascal nouma'nın beşiktaş'taki en iyi dostu
beşiktaşatan gitmesi gündemde olan futbolcu.etimesgut şekerspor istiyormuş
konu hakkında pek bilgi sahibi diilim ama ilgilenenlere
(bkz: http://www.ahmetdursunkimgitsin.com)
etimesgut şekerspor tarafından süresiz kadro dışı bırakılan oyuncudur.
antalyaspor ' a 6 aylığına imza atmış futbolcu.
yonja aleminde takılır, şivesi gariptir.
2007-2008 sezonunda ankaragücü forması giyecek olan silik golcü.
çocukça esprilerin kaynağıdır.

ahmet dursun
götü dursun
kaleye vursun
gol olsun...
* * *
beşiktaş maçı sonrası kadrodışı bırakılıp, pafla çalışması için türkiye'ye gönderilmiştir.

bunun üzerine eline kağıdı alıp hocasına özür mektubu yazmaya karar vermiş. buraya kadar sorun yok; ama fanatik'in gösterdiği mektuba bakılacak olursa; 'msn diliyle' yazdığı mektup adamı yaran cinsten.

"hatalı olduumu biliorum" , "yapmamam gerekiodu." gibilerinden ve özensiz bir mektup yazmış. ben de "diorum" bu herif neden hep düşüşte. meğer nette gereğinden çok takılıyormuş.
konuyla alakalı olarak;
(bkz: sndn ayrlyrm)
bir aralar "ahmet dursun seba gitsin" pankartlarında adı geçen şahıs.
yıllarca beşiktaş ta oynadığı futboluyla gündemde olan, son zamanlarda unuttuğumuz ancak yine bir beşiktaş maçı sonrası kavga olayıyla gündeme gelen futbolcu.
10 haziran 2008 de, hakkari şemdinli de şehit olan piyade onbaşı. 1987 kayseri doğumludur.

kaynak: http://www.sehitlervegaziler.gov.tr
ahmet dursun götü yere vursun veyahutta (bkz: ahmet dursun kötü yere vursun)
şu sıralar kocaelispor için ter döken futbolcu.
yigeni hannoverde yasamaktadir,siki dosttur.
ikiz gibi benzemektedirler ahmet ile sanirim sülaledeki bütün cocuklarin isimleri a ile baslar genelde nedense. futbol oynarken ise cok belescidir.
ahmet dursun denince akla gelen ilk maç için :

(bkz: 19 eylul 2000 besiktas barcelona maci)