bugün

boş boş konuşan sincap.

ana möhölöföt dö törör sövöcölöğö öçönde.

bunlar zamanında "terör bitti analar huzura kavuştu cnmss * " diye seçim kampanyası yapıyordu, aptalca politikaları yüzünden terör coşunca bunun suçunu da chp'ye yıkıp kurtulalım dediler galiba. yap, et chp'yi suçla. oh ne güzel be.

senelerce çözüm süreci diye pkklı yamyamların silahlanmasına neden olan da, oslo'da o yamyamlarla görüşen de sensin, senin partin. başbakanlığa 10 dakika mesafede bomba patlamasına engel olamayan da senin beceriksiz istihbaratın, yandaş polisin. öyle her götünüz sıkıştığında chp'ye sallamaktan vazgeçin.
Solcuların bu memlekette iktidar olmasının önünü kesen adamdır. Gerçi solcular iktidar olmak ısteselerdı başa kılıçtaroğlu gibi ssk batakçısını getirip fos fos konusturmazlardı.
görsel
Halk iradesini yanına alarak, hem paraleli, hemde diğer terör örgütlerini ayağının altında ezecek güçlü siyasetçi.
Şu anda grup toplantısında rte ye tempo tutturup savunmaktadır, paralel yapıdan girdi geziden çıktı, yahu arkadaş bırak bu boş sıkmalarıda memleketimizi kurtar başbakansın sen Başbakan.
"Sokağa çıkıp korkmuyoruz diye haykıralım" demiş az önce tv de altyazıda gördüm. 500 korumanız olmadan cuma namazına gidin önce bir sokağa çıkıp halkın arasında 5-10 dakika vakit geçirin odama posterinizi asıcam.
haklısın ya. doğru. okuyunca çok güldüm. neyse bir şey soracağım beni neden takip ediyorsun ? çok merak ediyorsun söyler misin?
Başkanlık sistemini benimseyen bir anayasa için her türlü adımı atacağız diyen tayyipin en sevdiği.

http://www.sozcu.com.tr/2...e&utm_campaign=gundem
görsel
- ahmet kimin oğludur?

- davut un.

başbakandır. ahmet başbakan. davut kim onu bilmiyorum. yukarıdaki diyalog şakaydı. ulan halen gülüyorum. çok iyi şaka. davut'un oğlu. mehmet değil. ahmet hiç değil.
--spoiler--
"Allah canımı Diyarbakır'da alsın. Korkmadık, korkmuyoruz"
--spoiler--

evet korkmuyor; yollar bariyerle kapatılmış, 3000 özel koruma, 2 helikopter, 5 otobüs özel harekatçı.
iyi ki korkmuyorlar...
Birde korksalar artık ne yaparlar tahmin edemiyoruz.
görsel
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
Seçim yaklaşıyor şehit haberlerini azaltalım hamlesini yapmış.
ülkücü teröristleri de şaapp diye şapa oturtan büyük lider. bundan sonra halk partisi'ne oy vereceğime dair yemin etmiş olmasaydım ilk seçimde aşiret halinde kendisini desteklerdik.

yha siz bu işleri ne sandıydınız ? basit şekilde masadaki kartları yeniden dağıtma sürecinden ibaret iki çatışmayı görünce kurtuluş savaşı moduna girdiniz. adam da sizi tokatlayarak bu rüyadan uyandırdı ahahahahahahah.
dokunulmazlıklar konusunda mecliste atarlanıyordu. rıza rezzap yakalandı dut yemiş bülbüle döndü. hırsız, yolsuz kaynıyor partisi çok iyi biliyor.
değeri ülkemizde ki zavallılar tarafından bilinmeyen adamdır. hayır tamam bu adamın yanlışları var diyosunuz peki o zaman kimi seçelim seloyu mu pkk yandaşçısı bu ülkede anca devrimlerle başa geçmiş chpyi mi bu ülkeyi batıran mhpyi mi ? kimi yani kimi?
bir insanın her yaptığı doğru değildir hatalar yapabilir atatürke yapılan melek benzetmelerine kendisine yaparsak ironik olur. yani bu şartlar altında en iyisidir.
görsel

Hangi ülkenin başbakanı? Fotodan pek anlaşılmıyor da.
Formaliteden bi bayrak asaydınız keşke. Türkiye toprakları olduğu belli olurdu.
Güçlü devlet vurgusu da yapmışsındır sen şimdi. Arkanda 20 keskin nişancı, kalabalık içinde yüzlerce sivil polisle.
siyasetçi değil hocadır. siyaset üstüne pek oturmuyor be hoca.
kemal kılıçdaroğluna küsmüş, Twitter'da takip etmeyi bırakmış.

http://www.memurlar.net/haber/575284/
başbakan Ahmet Davutoğlu'nun açıklamalarını bilmeyen var mı?

kimlik bilgilerinin sızdırılması ile ilgili bugün açıklama yaptı Finlandiya'dan.

"evimin adresi sızdırılmış, misafir olmak isteyen varsa buyursun gelsin" demiş. büyük bir ciddiyetle ele almış sorunu maşallah.

dün de "akademisyenler tutuksuz yargılansın" demişti.

hey yavrum hey. hep bunlar paralel devlet he. başka bişey değil. bütün suç onların. kimsecikler hiç bişey yapmıyorlar. iktidarı suçlarsak hemen paralel yapı olduğu çıkıyor. çok savundukları bu akademisyenler suçlu çıkarsa hemen suçu paralele atarlar. millette çalıyo ama en azından yapıyor der. bir gün gündem olur sonra puf.
"Benim çelik yeleğim halkımın yakın muhabbetidir" diyen ve akabinde istanbul'a böyle gelen başbakan.

görsel

http://www.sozcu.com.tr/2...ordusu-ile-geldi-1174527/
koca ülkenin başbakanı, adam. isterseniz gitsin şehirlerarası otobüse binsin tek başına sonra arka dörtlüye uzansın öyle devam etsin başbakanlığa. korumalar da gelsin burada başlık açan, entry giren kemalist kardeşleri korusun. allah akıl fikir versin, veya neye inanıyorsanız.
Biri şuna türkiye başbakanı olduğunu hatırlatsın lütfen sabahtan beri arakanı, haitiyi, somaliyi ve oradaki destekçilerini anlatıyor.
bu adam ne konuşuyor sabahtan beri tv lerde.