bugün

Bu herif bir gün vatan hainliğinden ömür boyu hapis cezası alsa, hatta idam cezası alsa, asla üzülmem.

https://www.instagram.com.../?igsh=MTk0ZmE3N3lpOHFhaQ==
Şimdi gülünç olacak ama, kılıçdaroğlu çıkıp, akp beni kandırdı, dese, tayyip gibi, yeridir, var ya...bunlar akp'ye yakın adamlar, hep öyleydiler, direkt takıyye yaptılar, biz değiştik ayağına yattılar, kılıçdaroğlu'ndan mv kopardılar !!

Meclis'te şimdi resmen akp'liler oturduğu gibi, "gizli akp'liler" de oturuyo ;;))

Bu durumda kılıçdaroğlu ya gerizekalılık derecesinde saf bir adam, ya da direkt akp'nin adamı.

Davutoğlu da "guguk kuşu"...

Oscarlık film olur bundan...
Ve adam çıkıp, “10 mv az bile, chp’nin oy oranı ortada. Demek ki, ittifaktaki artışlar bizim oylardan geliyor”, dedi…

Hani restoran sahibisindir, bir yoksula yardım etmek için “gel yemek ye” dersin, adam gelip 1.5 kuzu pirzola ile masa donatır, etler iyi pişmemiş diye şikayet eder, giderken de garsona 50 lira bahşiş bırakır da, imanını sakatlamamak için susarsın ve gözünden yaş gelir ya; o durumda en azından cenneti beklersin, bunda o da yok. Beleşe milletvekili yaptılar adamları…

Ak parti’nin kendi vekilleri ve ortakları hariç, ak parti kadrolarına fazladan 30 vekil daha vermek de nasıl bir mevzuymuş yalnız..
adama vekil verebilmek için sandıkları patlatıyordunuz en son, daha 1 sene bile olmadı.
geçmişte güttüğü ihvancılık politikalarıyla demografik yapının içinden geçilmesinde büyük pay sahibi olan 1.55 boyundaki arap milliyetçisi siyasal islamcı.

obama zamanında kendisini şöyle çağırmıştır.

https://www.youtube.com/watch?v=hUCaDhDjYiU
tarihçilerin ekmek kapısı olacaktır.
Kalın için yazılanlara bir şey demem fakat davutoğlu’nun durumunun, erdoğan’la olan güç yarışını kaybetmekten ibaret olmadığını düşünüyorum. Bir insanın, süleyman şah türbesi’ni taşıyıp, suriye’nin bir daha nesiller boyu asla kontrol edemeyeceğimiz bir bölgesinden asker çekmesi, seçim döneminde yaptığı abd ziyaretinin içeriği falan filan, öyle siyasal manevra diyerek açıklanabilecek şeyler değil.
2028 seçimlerinde cumhurbaşkanı adayı olacakmış.

görsel
Teori ile hayatın gerçeği olan pratiği gözden kaçırmış

Yeni osmanlıcı olucaz aq politasına bizi saplamış kişidir.
Bakkalını emanet etmezsin.
baya saf bir tipi var.
atatürkün partisi modern, çağdaş ve demokrat (partiyi eleştirmek yasak ama neyse) cehapenin daimi müttefiki.
suriyelileri ülkeye sokan, hamas'a destek veren, ışid'e öfkeli gençler diyen eski gonyalı vasıfsız başbakan,şimdinin gelecek partisi'nin genel başkanıdır. kk'nın meclise soktuğu çöplerden biridir.
Bu herifle ortaklık yapanların...
görsel
Bunların Kudüs hassasiyeti bayiyor beni...

Kaç kez gidip orada namaz kıldın diye sorsan kem küm edecek. Gelmiş duyar kasıyor haspam..

Yaw he hee..
görsel
suriyelileri ülkeye sokmuş, ışid'e öfkeli gençler demiş, eskinin berbat başbakanı, şimdinin gelecek partisi genel başkanıdır.
bir ara başbakanlık yapmış, akp'den ayrılıp gelecek partisinin kurucu genel başkanı olmuş siyasi.
Kılıçtar, bu ..... kişisi ile aynı masaya oturdu ve sayemizde m.v. çıkardı.
Bu herifin olduğu ittifaka nasıl oy verdim. Yazık bize.
Herkes kayberken bu herif hep kazandı.

https://www.instagram.com...wD/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
Seçimden sonra siyasi kariyeri bitti.
eski başbakanımızdır. ak parti'den ayrılmış gelecek partisi genel başkanıdır.
görsel
konyalı eski başbakan.
Helal olsun adama, Seçmen sayısından çok vekil çıkardı.
ahahah keriz malı bunlar yazmamış iyi ki fotoğrafa.