bugün

görsel
Küçük enişte.
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
http://m.sabah.com.tr/gun...kan-davutoglu-sirbistanda

eli sıkılmıyor mu ben mi görmüyorum. başbakan.
kızınca bir takım capslere konu olan küçük enişte.

http://onedio.com/haber/g...onte&utm_medium=tweet
--spoiler--

Rezil insanlar!
28 Aralık tarihinde, Bulgaristan'da katledilen Türkler için bir anma programı düzenlendi.
O törene katılan Bulgaristan başbakanı Boykov Borisov, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin başbakanı ve dışişleri yetkililerine teşekkür etti.
Neden mi?
Türklere yapılan soykırımın anma törenine katılmadıkları için.
Sözlerini de şöyle bitirdi:
" Ahmet'le (Davutoğlu) konuştum, telefonda görüştüm ve durumun çok hassas olduğunu anlattım. O da beni anladı ve Başbakan yardımcısı ile Dışişleri Bakanını Bulgaristan’a göndermedi”

--spoiler--
kaderi rte nin 2 dudağı arasında olan akp nin yöneticisi.

rte deseki alın bunu. en fazla 5 dakikası var.
Uzunun Maşası.
Yüz ifadesi mi öyle yoksa bu Adam hep gülüyor mu?
kağıt üzerinde başbakan olan bir devlet adamı.
"Canlı bomba listesi elimizde ama eylem yapmadan tutuklayamayız" demişti vakti zamanında.

Artık tutuklayabilirler.
canlı bombaları yakalayabilmek için kıçında patlamasını bekleyen boşbakan kişisi.
Ülkesinden bihaber başbakan. O koltuğu neden işgal ediyor bilinmez.

Hayır insan gururuna yediremez be başkasınin gölgesinde olmayi, kukla olmayi.
canlı bombaları eylem gerçekleştirmeden yakalayamayan başbakanımsı.

eylem gerçekleştiren canlı bombanın neresine kelepçe takacak, milletçe merakla bekliyoruz.
görsel
müthiş şanslı adam. bu adama milli piyango çıksa arkasında hiç bir hile aramam. adam çok ballı çünkü.

adamın başbakan olması için oluşan şartlara bak. muhalefet olarak karşısında kılıçdaroğlu, bahçeli ve demirtaş var. üçü de kendi ayağına sıkıyor, üçü de türk politikasından anlamıyor. ha davutoğlu anlıyor mu o da anlamıyor ama anlıyormuş gibi bir iddiası yok. işte bu ortamda davutoğlu hiç bir şey yapmadan başbakanlığa yükseliyor. tabi rte etkisi de var, akp'li kurmaylar rte baskısından bunalıyor, cb oldu diye seviniyor.

bu şartların hep davutoğlu'nun avantajına, bu şartlar olmasa alacağı oy %3-4 ama bu şartlarda %46-47 daha fazlasını alıyor.
Gülmenin önemini günün her anında vurgulayan devlet adamı. Ayrıca "çok gülen çok ağlar" deyiminin aslı olmadığını ileri süren şen ve güleç insan.
bulunduğum almanyada merkel ile bir dizi açıklama yapmış olan başbakan. öncelikle şunu diyeyim almanlar davutoğlunu inanılmaz zeki bir adam olarak niteliyorlar. bürokrat kesimi tanıdığım kadar. almanca yaptığı konuşma da önemliydi. ve vizesiz avrupa için de yeniden ekim ayına söz verildi.
çocukluk fotoğrafı; *
görsel
(bkz: insan gerçekten hayret ediyor)*

görsel
azmi inovasyonla bileyen durust, samimi, guvenilir karizmatik lider, din alimi, uzay bilimci büyük insan.
Dünyanın en şirin en sevimli en sıfır sorunlu başbakanıdır.
Sayesinde komşularımızla can ciğer kuzu sarması olduk.
uzun adam'a kafa tutamayacak olan kısa adam'dır.
Mimiklerinden hangi duyguyu yaşadığını anlayamayacağınız insandır.
Ülke kan gölü - ekonomi batmış- zam üzeri zam, Bizim vergilerimizle 25 kez hacca/umreye gitti.

bravo..

http://www.haberturk.com/...8045-davutoglu-umre-yapti