bugün

merhaba sozluk, bu bizim yeni altinci nesil sozluk yazarimiz, sozluge merhaba de yeni altinci nesil sozluk yazarimiz.
hoşgelmiş bir yazardır...

acayip bir yazardır *
(#5718262)

hayvana gittiğini iddia eden..
abartmış keçidir.
Ağaca kendi isteğiyle canlı mı çıkmıştır, yoksa bir jaguar'ın yemi olarak mı? Kendi isteğiyle çıktıysa neden çıkmıştır? isyankar bir keçi midir yoksa havai bir keçi mi?
Hoşgelmiş yazar.
(#9230596)
kafası iyi galiba.
yoldaşız bütlerin sonuna kadar, yolu sağlam yazar.
(bkz: #10796824)
euroleauge maçlarını unutan yazar.
antu takip eden yazar. aferin her hafta rapor ver oradan.
(#11936378)

gitsin inci sözlükte yazar olsun dediğim şahıs. he amk sen şimdi çok güzel ayar verdin. *
(bkz: #11960453)kaybedenler kulübüyle ilgili noktayı koymuştur.
6. nesil çaylak.
6. nesil yazar.
gereksiz gergin çıkışlarıyla bilip bilmeden konuşacak kadar anlamsız ve dünya görüşü yetersiz yazar. büyüyünce yaz.
klostrofobim olduğunu bilmeden benimle dar bir yerde başbaşa kalmnak isteyen cesur yazar. ben çığlık atmaya başlayınca düşüncesi değişir nasılsa.
(#12892962) yarmıştır açıksözlülüğüyle.
inatçı bir yazardır.
gereksiz kecidir. pardon yazarmış.
ağaca çıkmak ne kelime, uçabilir bile.
dikkatli ve uyarıcı bir yazardır.
(#14680841)

Galatasarayın Türkiyede En Çok Kupa Alan Futbol Takımı Olduğunu Sanan Galatasaraylı Yazar Arkadaşımızdır iyi niyetlidir lakin yanılmaktadır türkiyede en çok kupa alan futbol takımı galatasaray değil övünmek gibi olmasın fenerbahçedir. birdaha ki yorumlarında unutmaması icin nick altına yazıyorum ki unuttuğunda açıp açıp baksın bilgilensin öğrensin.

görsel
keçinin biri.
(#15318695)

harikulade yazar. oh lan, ben söylemişim gibi rahatladım!
sözlükte savunduğu düşüncelerin sonuna kadar arkasında duran ve bu özelliği sebebiyle dikkatimi çekmeyi başarmış yazar. bunu yaparken diğer yazarları da gülümsetmeyi eksit etmiyor sağolsun * ayrıca bu yazarı tüm yakın çevreme tavsiye ettim, artık onlar da kendisinin bütün entrylerini keyifle takip edebiliyor .
ağaca çıkmakla kalmamış, kafa üstü yere çakılmış sanırım. geçmiş olsun. zira ben başka şekilde bu kadar 3d at gözlüklü taraftar görmedim.