bugün

yunan mitolojisinde ırmak tanrısı asopos un kızı.
Irmak tanrıçası olan Asopos'un kızı. aynı zamanda, hoşuma gitmesinden dolayı nickim olur.
sa denilesi yazar. hoşgelmiş. *
hoş bulduk demek isteyen yazar. ayrıca sevgilisinden ayrıldığı için baya bi süre sözlüğe saracaktır. kafa ütülersem mazur görün artık.
hem kız, hem sevgilisinden ayrılmış. koşun lan daha ne duruyorsunuz. *
evet daha 20 tane entry girmesine rağmen sırf kız olduğu için nick altı sayfalar olacak yeni bir yazar.
hoş gelmiş yazar. anası tanrıçaymış ayrıca.
(bkz: harun abi) net.
sözlükteki diğer kız yazarlar gibi, abazan sözlük erkekleri tarafından harun abi yaftasına maruz kalmıştır. hiçbir şeyi ispat çabasında değildir. ister harun abi diyin ister okşan abi. umurumda değilsiniz.
15 entrysinden 10u kendisinin kız olduğunu göstermeye çalışmasından dolayı harun abidir net.
ha bu neden umrumda ? sözlüğü kirletiyorsunuz be kardeşim.

(bkz: #27399188) bir de şu entryisi vardır ki, kamera başında kaldırmış beklediğine eminim.

deneyin şansınızı gençler. *

edit: ayrıca her harun abi gibi kendisi tarihe karışacaktır, nick altılarını dert etmenize gerek yok bu yüzden.
her entrysinde afedersiniz ama sikişli sokuşlu şeyler yazıp erkek olduğunu belli edenlerin sataştığı yazar. siz olduğunuz gibi yazınca normal, biz yazınca harun abi. siz saklamıyorsunuz erkek olduğunuzu, biz neden saklayalım kız olduğumuzu?
hoşgelmiş olan hemcinsim. harun abi diyenlere ve sözlük kızlarını sürekli ezmeye bahane arayanlara haddini bildirecek gibi görünüyor.
Hoşgelmiş güzel saçlı yazar, umarım güzel insanlarla tanışır, hoş şeyler yazar burada.
keşke ekşi sözlük hesabının şifresini ve kayıtlı olduğu mail adresini unutmasaydım diyen yazar. sevgilimden ayrıldığımı, bu aralar sözlüğe saracağımı en başından söylememe rağmen ısrarla erkek yazarların tacizlerine uğradım. erkek yazarlar ''büyük memeli ve büyük kalçalı kadın'' başlığını açınca sorun yok, ben ''elleri ve dudakları güzel erkek'' başlığını açınca sorun var. erkekler nasıl ki cinsiyetini gizleme gereksinimi duymadan rahat rahat yazıp çiziyorlar, biz kadınlar da istediğimiz gibi yazarız bu kadar basit. zaten hepimiz bir şeyler yazmak için varız burada. herkes istediğini yazar. kimse karışamaz.
Tamam üstüne bu kadar gitmeyin yazarı. *
entrylerini bu kadar takip eden ruh hastalarını görünce şaşıran yazar. sanki profilime erotik bir foto koymuşum gibi tumblr'dan koymuştur denmiş. saçlarımın olduğu hiç fotoğrafım yoktu zaten benim. işte bu kadar basit düşünen erkekler ''neden sevgilim yok'' başlığına entry kasarlar. neden yok acaba?

kimseye bir şey ispat çabasında değilim. insanın kendisini bilmesi yeterli sonuçta. istediğiniz kadar harun abi diyin. umrumda bile değil.
en yakin arkadasi sag eli olanlar tarafindan lince ugrayan yazar. profil fotosuna kendi fotosunu eklememesi onun fake oldugu anlamaina gelmez.

(bkz: salak yemin ederim geri zekalı bu çocuk ya)
ruh halimle kaynaklı sanırım bunları söylemem ama sevmediğin bir insan ile sürekli uğraşıp stres olacağına hiç laf söyleme bakma entrylerinede. bu kadar basit abi.
Cinsiyetini bu kadar belli ederek yazması Harun abi olduğunu kanıtlar nitelikte. Değilse bile ilgiye muhtaç kalmış bir arkadaş belli. iki türlü de kısa film olsa çekilmez.

Ayrıca "erkekler istediği gibi yazıyor, biz cinsiyet belli edecek şekilde yazınca mı suç?" iddiaları artık 18. Yüzyılda kaldı, bi aşın amk. Cinsiyet elbette konuşulana yansır ama böyle anonim bir ortamda her yazında bunu belli ediyorsan senin amacın dikkat çekmektir. Nokta.
Dikkat çekmeye çalıştığı ve elleri ile dudakları güzel olan erkeklere kafayı taktığı iddia edilen, ama ne hikmetse bunu iddia edenler tarafından seri açık oylanan yazardır. iki yüzlülüğünüzü seveyim minnoşlar.
(bkz: memeni göster)
hosgelmis yazar ins deney amacli acilmis fake hesap bilmemneyi degildir.
her entrysini belki kaşar damgası yerim diye bitiren yazar.
(#27960457)

kendini ifşa edip sonra "bana asıliyüüüler" tayfasından bir yazar. daha geçen gün bunun gibi ismi lazım olmayan bir arkadaşın ağzına daha sarı banyo terliğiyle vurmuştum ama maalesef sürekli sayıları artıyor efendim durduramıyoruz.

bak aynısını 1.5 ay önce yine demişim, hala aynı kafadasın. (#27492014)

bilal'e anlatıyor gibi anlatıyorum bak, eğer cinsiyetini milletin gözüne sokarsan, bak sokarsan diyorum belli edersen demiyorum, asılan elbette olur. burada kız olduğunu entrylerde üstü kapalı olarak belli eden bi sürü yazar da mevcut. ve inan içlerinde iki lafından biri "ay erkekler abazan.s" olan senden kültür olarak da güzellik olarak da fersah fersah ilerde olan kızlar var. allah'tan sizin gibi ego yumakları hemen rezil oluyor da diğerlerine sıçratmıyorsunuz kibirinizi. yoksa aklı başında, kendini bilen kızları da sizin gibi dışarıda göremediği ilgiyi burada ego tatmin aracına çevirenlerden sanacağız.
görünen köyün kılavuz istemediğini hatırlatmak isteyen yazar. anlayan anladı.