bugün

paylaşacak bilgim, anlatacak kabiliyetim olmadığından okumağa dalmışken karşıma çıkmış yazar.

uzun zaman önce silik olmuş.

oldukça renkli görsellere sahip yazar. yaşlı olduğumdan sizi uyandırmak istedim değerli arkadaşlarım. fffiyyuuu.
taş gibi kız işte yav ne laf atıp duruyorsunuz. bu tam bir cekememezliktir. sayın aegina mesaj atın konuşalım (whatsapptaki şeytanlı gülücük)

edit: mesaj atmadı kesin harun abi kesin
Arkadaki kristal vazoyla kuşlu saatten utansaydın bari. Benim evimde kuşlu saat var ben çıplak fotoğraf koyamam deseydin keşge.
(bkz: yav bu kız size ne etti)
insanı hayatta iki şey ayakta tutar; sol bacak ve sağ bacak...
sözünü akıllara getirmiş dirgen bacaklı yazar.
Hayatta başarılar.
Yatakta otururken bacakların oturulan zemine baskı uygulamasında dolayı daha şişkin görüneceğini idrak edemeyenleri göstermiştir. Hayır benim anlamadığım nedir sizdeki bu hırçınlık, kırıcılık, iftira atmaya meyilcilik? Ne istiyorsunuz Anlamıyorum ki. Tamam harun abiyim, oldu mu? Mutlu mu oldunuz? Nedir bu sizdeki kabullenememe hastAlığı hiç bilmiyorum. Yapacaksanız insan gibi eleştirin, yoksa nick altımı daha fazla pisletmeyin. Özel mesajda nasıl yavşadığınızı da biliyoruz burdaki eleştiricilerin. Az karekterli olun.
O yatakta oturup cektigi fotografla simdi koydugu fotograf arasindaki bacaklarin farki diyorum ve gidiyorum.

Yazarimsi.
(bkz: aegina/#28722391)

(bkz: adam pisligin teki cikti riza baba)

bir yazar.
lan konuşmayacaktım ama dayanamadım. sevgili liseli aegina. sözlük zaten bombok. ileride de bombok olarak devam edecek. sen ve senin gibilerden tek ricam, ne kadar liseli birbirini çekemeyen kız varsa, hepsini yanına al ve çek git sözlükten. ben bu sözlükte alican benden hoşlanıyor sen kimsin tarzındaki zihniyetlerden bıktım. ne olur git.
tanım: nickaltına ilk ve son kez entry girdiğim yazar.
kendisinden para istediği arkadaşımdan mesajların capslerini istedim ama vermedi. nickini de söylemememi, yazarı müşkül durumda bırakmamam gerektiğini söyledi. ancak, ben o mesajlara bir şekilde ulaşırım. merak etmesin.
Dallas dizisinde oynuyormuşum da haberim yokmuş yazarı.* evet aslında dolandırıcıyım ben. Sözlük erkekleri bana para verin diye kayıt oldum buraya.* ne insanlar var ya cidden.
konuyu bilmiyorum ama bence haklı.
fake'tir. çok yakın arkadaşlarımdan birinin bununla olan mesajlarını okudum. mesajlarda parası olmadığını bu yüzden istanbula dönemediğini yazmış. bizimki de trollemek için ben sana para veririm demiş ve bu yazar da kabul etmiş. otobüs biletine verecek parası yok ama tatiller yapmaya, saç boyamaya yetecek parası var demek. ilginç büyük bir ihtimalle feyk. kız kılığında milletten para kırpıyor. küçük bir ihtimalle de kız, ama yine milletten para kırpmaya çalışıyor.
Bir ilgi budalası yazar(ımsı).

Bir iki aydır yokum ortalıkta sildirdim hesabımı. Dedim sözlüğüm candır, özledim bir bakayım dostlarıma neler yaparlar diye geldim. Ulan yemin ediyorum bu sözlükteki erkekler abaza falan değil ya kendiniz kaşınıyonuz. Ben bir sene bu sözlükte yazdım ne bir fotoğraf paylaştım ne de başka bir şey. Kız olduğumu herkes biliyordu. Kız olduğum belli olan entryler de girdim ama hiçbiri bu şekilde değildi. Lan bir sene boyunca nickaltımda sadece 12 entry vardı. Öyle kimse bana abazalık falan yapmadı. Herkesle tanıştım sözlük içinde trolleri sayma yazarlardan bahsediyorum. içlerinde erkekler de vardı ama biri bile sulanmadı lan. Hepsi saygılı, edepli adamlardı. Ulan kaşınırsan kaşırlar. Şimdi hiç geçip de bunların hepsi abaza demeyin oğlum. B.kunu çıkarıyonuz sözlüğün ya...!
Simdi biraz elestiri yapacagim. Guzel bacaklar biraz ince gibi ama iyi, saclar da iyi, suratina birsey diyemeyecegim, sanirim uzun boylu. Daha cesur fotolarini bekledigimiz yazar.
yav bir yere eklemelerine zor alışmışken iki başlık birden uplayarak göstermeye, kendi nickaltına çekmeye çalışanına zor alışırız. sözlük kültüründen kopuyor iyice buralar.
hayır amk kız 12:47 de editlemiş. haseki 12:48 de entry girmiş.

bir dakika sonra girilen entry'ye göre nasıl editleyip komik duruma düşmüş.
bazılarına fake avcısı diye diye götünü kaldırdınız iyice saçmalamaya başladı amk.

ellemeyin lan kıza yazarı. canımsın. *
ayizit'e aslinda kafayi takmamasi gereken yazar.
o garibim de disarida bulamadigi ilgiyi burada onune gelene feyk diyerek gidermeye calisiyor.
maksati birazcik da olsa dikkat cekebilmek.
halbuki basini biraz oksayan olsaydi kucukken, hersey cok farkli olurdu.
1970 yılından kareler paylaşan yazar. Telefonu paintten yapmış.
Bir yazar. Benim için güzellik yüz ile başlar. Bu yüzden yorum yapmayaceyim.
fakir yazar. o ne lan bi ayfon bile alamamış yazık. ondan sonra foto niye bi boka benzemiyo değil mi?
Ben editledikten sonra hasekinin o entryi girdiğini bilmeyenlerin yalan yanlış tespitlerine itibar etmeyin demek isteyen yazar. Bunlar hem özel mesajla bir şeyler sorup iyi günler diler gayet normal, ertesi günü yalan yanlış bok atmaya çalışırlar afedersiniz. Karakterinize hayranım. Ayak fotolarından daha fazla ilgi görüyor diye mi kıskandın anlamadım ki.
ankara da oturuyorsa benim çekmece onun eline geçmiş dediğim yazar.

4. çekmece hala zor mu kapanıyor bacım.
Sağ elinde ne tuttuğunu merak ettiğim yazar.
abla yeni saçım demişsin ama saçından başka her şey var fotoda.