bugün

nüfus cüzdanı şöyle olması muhtemel melektir.

ad: adriana
soyad: lima
ülke: brezilya
doğum tarihi: 12 haziran 1981
dini: yok
imanı: yok
tanrının bitirme tezi olarak da bilinen,1981 doğumlu victoria's secret mankeni.
ibrahim tatlıses'in gençlik yıllarını andıran bir sevgilisi var ki daha bir yıkım yaşatır adama. benim bu adamdan neyim eksik adrianacım? fazlam var lan.

http://dailycontributor.c...ma-marko-jaric-elopes.jpg

aha bu da ibo: http://vaktizamaninda.com...3%BCnl%C3%BCler_42108.jpg
josh holloway ulkemize geldiginde kizlarimiz ekran karsisinda nasil domaldiysa, erkeklerimizi de ayni tutku ile tv karsisinda duvar delecek pozisyona getirecek mankendir.
Dünya güzeli olmasına rağmen zerre egosu bulunmayan harika bağyan.

metin hara ile ilişkisine bakıp bula bula bu sarışın ufak tefek adamla mı sevgili oldu diyenlere aşağıdaki görseli bırakıyorum ki uzun uzun baksınlar.
Eski eşi ve iki çocuğunun babasıdır kendileri.

görsel

Adriana'yı, komşusu bir şırfıntı ile aldatmıştır bu herif.
Ulan böyle muhteşem bi kadınla evli ve utanmadan aldatıyor.
Sadakatin güzellikle çirkinlikle alakası yokmuş. Sadakatsiz şerefsizi işte böyle dünya güzelini de aldatır.
ya hormon dengesizliği yaşıyorum, ya mutemadiyen ibneleşiyorum, ya da bu kadının güzelliği çok abartılıyor.
kafaya koyduğum kadın.

arkadaşlarıma; çok güzel bir kız var dedim. seviyorsan git konuş dediler.

hayır konuşcam ama denk gelemiyoruz amk!
Adriana Lima Avrupanın Büyük kulüplerinde oynadıktan sonra 30 yaşını doldurup ülkemize gelen ünlü futbolcular gibi..
bu kadının resmini görüp duvara kafalama uçan kızlar gördüm ben .
gerçek bir melek olduğunu kanıtlamış güzel insan.
güzelliğinin abartıldığını düşünmüyorum açıkçası. zaten eğer ortada abartılacak bir güzellik kavramı varsa bu da adriana'nın sahip olduğu güzelliktir. evet abarttıkça abartmak istiyorum. hemcinsim olduğu halde ben bile tv başından ayrılamadım ki zaten kendisine olan hayranlığımı her seferinde söylerim. bende o stüdyoda olsaydım yanına gidip öpmek ve bir meleğe benzediğini söylemek isterdim.
yani bu kıza bile bok atan çıkıyor ya inanamıyorum. güldüğü zaman gözleri kapanır gibi oluyor, köpek dişleri ön plana çıkıyor. iki elini birden yanağına götürerek dudaklarını büzüştürüyor filan. ya bu doğal güzel abartılmayacak da kim abartılacak sormak istiyorum.

"küçükken kimse benle takılmak istemezdi" derken ki ifadesi bile ona hayran olmak için başlı başına bir sebep. kaç kız bu özgüvene sahip acaba? önceden kimsenin onu beğenmediğini söylemeye cesaret edecek kadar hem de...

adriana, güzel hatunsun vesselam... bok atanlara da selam ederim. şunu bilir şunu söylerim:

(bkz: adriana lima nın güzelliği nesneldir)
evet güzel, hoş hatun ve bakımlı evet alabildiğine bakımlı hemde sempatik. Ancak önünde halı olunası bir hatunda değil yani, tepkiler çok abartılı. Allahım yine ciğere ulaşamayan kedi modundayım.
acun hariç çoğu türkün başaramadığını başardım. süperim. *

görsel
Beni ilgilendirmeyen lima dır.
Abartmayın dediğimizde ağzımıza terlik yiyoduk zamanında.
Metin hara sizi ikna etti sonunda.
Ya bence cok yakisiyorlAr metin hara cok romantik ve ruhtan anlayan biri. Ne beklerdiniz mesela? Napsaydi begenirdiniz brad pittle mi beraber olsalardi? Ne bileyim biscolata erkegiyle beraber olsa mutlu mu olurdunuz? Ya da yati kati olan bir milyarder? Ne istiyorsunuz ya. Ayrica suan da elin sopariyla cikmiyor teknede kaliyorlar mutlular tatil yapiyorlar. Bence adam gayet tatli biri. Arkandayiz abla.