bugün

Zevk meselesi parası var ama adam demekki thsirtden hoşlanıyo. istediğini giyer sonuçta onun giyim zevki öyle demekki.
genellikle giydiği siyah t-shirtle eleştiriden kaçıyor bence siyah kararlı bir renk çünkü bişey söylenemez buna. hem ne giyicem derdide yok ne güzel işte.
olmayan zevkdir.
bizim çarşamba pazarında bile daha iyileri bulunabilirdi.
bir 11890 alp kırşan iticiliğine haiz değildir. kendi iticiliği ayrıca var tabi.
t shırt' ten ibarettir.
mark zuckerberg'in giyim zevki ile aynı olan zevktir. 'Bu zenginler hep mi böyle?' diye düşündürür.
sürekli tişört giyiyor. onu eleştirmeyeceğim. adada takım elbise giyecek değil ya. ama o tişört baskıları ne öyle. sürekli siyah bluz giyen sinan çetin bile bu kadar gözüme batmıyor.
Goz zevkimizi bozandir.
dün itibariyle adnan hocaya selam çakmasına neden olan zevktir.

(bkz: sen dev bir kedisin)
acun'un tipini kabul ettiğini gösterir. adamda öyle bir duruş var ki zevkten daha ziyade..
baskılı tişörtlerden ibarettir ve en dandik gömlekleri bulmaktır.

o kadar paran var. insan gibi bir şeyler giysene amk.
boktan tişörtlerdir. zaten kendiside cılız biri ne tişört yakışıyor ne gömlek.
Fazla paranın getirdiği saçma huylar bu adamı dandik giydiriyo heralde.
ben ne elbiseler gördüm içinde adam yok, ne adamlar gördüm elbisesi yok. * *
adam her şeyi aşmış, doyuma ulaşmış gayet kişiliğine, hayat biçimine uygun giyiniyor bir tshrt altına bir kot sade bir ayakkabı...
sevgilisinin (bkz: şeyma subaşı) zevkidir.
kışın gömlek yazın tişört giymek. o biçimsiz vücudu, ebleh bakışları, heteroluğu, ahlakçılığı, götünde dinamit patlatmak istediğim bi heterodur.
tsortlerin uzerinde absuk resimler olmasi bu adamin bir derdi var dedirtiyor. Yoksa o sacma tsortleri bedava versen giyilmez.
Neyin kafasıdır bilinmez. işin zenginlik kısmını geçtim, 40 küsür yaşında adama yakışıyor mu garson beden çocuk tişörtleri. Hadi diyelim Amerikan rahatlığı var, ama ufacık ağırlık, yaşına yaraşırlık olur..
olmayan zevktir.

o kadar parası var.

onun giydiklerini bedava verseler giymem. o derece!
Alçak gönüllü sempatik bir tarz.
basketbol ayakkabısıyla gezen ergenlerin giyim zevkine denktir.
paranın değiştirmediği zevktir.
Yok ki neyin zevkidir.

Komşunun köpeğine para versem o bile gidip tarz yaratır kendine ama bunda yok işte.

(bkz: iç fakirligi)