bugün

gene 3 yiyip ülkemize döneceğimiz maç.
Malesef kaybedeceğimiz maçtır.
3-1 bitecek 100 tl atiyorum izlandaya.
Handikaplı izlanda alır.
(bkz: kuzeyden döşenen boru hattı)
inşaallah kazanıp 3 puanı hanemize yazdıracağımız maçtır.
izlanda kim ulan?
izlandanın yeneceği maçtır. adamlar takım oyunu oynuyor abi ukrayna gibi bi takımla bile kendi evimizde zar zor berabere kalmışken izlandayı nasıl yeneceğiz?
inşallah terim'den kurtulacağımız bir skor ile biter denilendir.
21:45'te tv8'de yayınlanacak olan maç.

Söveceğimiz hakem ise ingiliz mark clattenburg. Şimdiden bilginize sunarım.
--spoiler--
berabere olsun bizim olsun.
--spoiler--
(Bana göre) maçın ideal ilk 11:
V.Babacan
Şener Ömer Çağlar Caner
Volkan Topal Tolga emre
Hakan
Enes ünal.
3-1 alırız goller burak, Selçuk,arda *
kazanma ihtimalimizin pek olmadığı maçtır. milli takım kötü olduğundan veya sevmediğimden değil izlanda yüzünden kazanma ihtimalimiz pek yok. bu adamlar kendilerinden daha isimli bir takım ile oynayacaklar ise özellikle bizi yakaladıklarında 2-3 kat daha fazla eforlu oynuyorlar. finlandiya maçlarına bakarsak bu maça konsantre olmuşlar gibi gözüküyor her zaman olduğu gibi. beraberlik iyidir bence..
arda turan ve yalakalarının gömüleceği maç.
oruspu cocugu katil demirtaş.
heyecanla beklediğimiz maç değildir.

(bkz: tv 8 5)
Merakla bekleniyorrrr...
Şanlı izlandamızın fatih terim futbol club'ı harcayacağı maç.

Bana milli şuurdan hiç bahsetmeyin yavru kurtlarım. Ne olduğunu nasil olması gerektigini çok iyi biliyorum.
maç öncesi soyunma odamız;

görsel
izlemeyeceğim maçtır.

zaman kaybı.
Senin cikardigin 11'in anasini sikeyim sinyor.
ilerde tek bir forvet dahi oynatmıyorsan Caner'i oynatmanın bir anlamı yok. Elinde onun daha defansifi varsa onu koy.En azıdan sol kanadını kapatırsın. Caner bindirecek, caner orta kesecek. Kime? Ne andaval adamsın aq.Defans hattımız hücumcu, ileri hattımız defansif...
Türk Milli takımının baştan sona üstün oynayıp, ilk yarıda gol atarak, rahat kazanacağını düşündüğüm maç...
Başarılar milli takımım.
Bu Nasıl ilk on bir Lan maçı. Evet.