bugün

Anketlerde ve iş görüşmelerinde sorulan en s!k!k sorulardan biridir .

+ 10 yıl sonra kendinizi nerde görüyorsunuz?
- sizi işten atabileceğim bir pozisyonda...
Evli, mutlu, çocuklu. Bir o kadar da zengin.
mezarda.
bilemiyorum altan.
şu karikatürü akıllara getiren, iş görüşmelerinde sıklıkla sorulan aptalca soru.
http://galeri12.uludagsoz...C4%9Fa-soruyon_661422.jpg

uyarı sonrası edit: hepbisozlugeuyeolmakistemistim uyardı. linkte sorun varmış. değişti.
100-110 kilomla diyetisyende.
görsel
kesinlikle gercekleri dusunmeden nerde gordugumu degilde girmek istedigimi yazicak olursam;

istanbuldan yurtdisina yerlesmeye hazirlanan, buyuk islerle ugrasan, suan ki istedigim meslekte mutlu ve kendimi gecindirecek kadar para kazanmaya baslamis kucucuk bi evde yasayan mutlu ve evlenmemis bi insan. evet evlenmeyecegim en az 10 sene.
aşağı dudullu mezarlığı.
Hangi ay hangi gün hangi saat diye sorarak nakavt edebileceğimiz işverenin bize yönelttiği sorudur.
biraz mantıklı olmamız gerekirse;

2022'de...
Uludağ sözlükte dokuzuncu nesillerden kim kaldı konusunu açarken.
is alimlarinda sorulan en saçma sorudur , defalarca içimden gecirdigimi dilimin ucuna getirmisligim vardır ama soylemiycem.
Ulan yavşak 1 saat sonranin garantisi var mi ki 7 yilin olucak güya vizyonumu hirsimi olcuceksin , verdiğin haklar ne ki kamciliycaksin istahlandiricaksin beni iki uç yil enerjimi kullanip salicaksin iste sokağa neyin tafrasi bu kendine kurumsal sus veriyosun.

Bir gün bi is görüşmesinde personel müdürü bu soruyu sorduğunda buradan daha kurumsal bi firmada olucammmm dediğim de herif ne bozulmuştu.
Evet ben dediğim gibi daha kurumsal ve istikrarlı bi firmada calistim ama o ibne hala ayni soruyu soruyor oradan da emekli olur zaten .

( içimde kalmisti niyazi abi kusura kalma)
şu günlerde kafamı kurcalayan ve cevaplamaktan korktuğum en büyük soru.
Umarım aileme çevremdeki insanlara ve vatanıma hayırlı , iyi bir insan olabilirim.
zincirli kuyu mezarlığı.
görsel

ıssız ada da.
saint martin.
bu sorunun türkçesi şudur ; "senden bizim şirkette bir bok olmaz. seni işe alsak bir bok olacam diye hırs yapıp burada milletle papaz olmazsın di mi ?". hala bunu anlamayan dallamalar var ya pes...
nepal' de meditasyon yapıyorum.
Türkiyede bir üniversitenin sosyal bilimler enstitüsünde başka çıkar yol olmadığı için deli gibi ders çalışırken görüyorum.
Evliyim iki bebişim var bi kız bi erkek ibom yanımda... Mesleğimin en güzel zamanlarındayım herşey harika. Çok mu hayalperestim ya.