bugün

Kesin Tayyip yaptırmıştır değil mi?
Saldırganın ardından giderken de su dökmüştür hatta.
Değil mi gençler?

Bakın ben size kimin saldırdığını söyleyeyim.
HDPKK.

Evet.
Dokunulmazlıkları kaldırılacak diye yusuf yusuf olan bir kitleden bahsediyoruz.
Şahsen ben Selo'nun yerinde olsam gider Can Dundar'ı vurdurur, sonra da yaygara koparırdim.

Sonuçta başta büyükelçiler olmak üzre tüm Avrupa bu davayı takip ediyor değil mi?
Avrupaya mesaj verirdim "bakın bunlar böyle işte" diye.
"Bakın Can Dündar'a saldırdılar, bizi de yargılayacaklar" diye ağlardım...
Bu saldırı kimin işine yarıyorsa, saldırıyı yaptıran odur.

Şimdi saldırganın Akp teşkilatlarına üye olduğu ortaya çıkacak, buradan yüklenilecek.
Zavallılar, kim bilir bu saldırganı Akp kadrolarına ne zaman angaje ettikleri ortaya çıkmayacak sanıyorlar.

Can Dündar kendine yapılan bu saldırının azmettiricisini uzaklarda aramasın.
kimlerle kol kola girip aynı masada oturduysa bu saldırıyı tertipleyenler de onlar.
görsel

Hadi geçmiş olsun.
Bakalim arkasinda hangi akp ilçe baskani var.
vah vah silahli saldiriya ugramis ve kursunlar teyet gecmis. yersen.

kim inanir buna. guzel tiyatro bro.
güldürmüştür. olaydan sonra erdem gül önce can dündar ile ilgisi yok dedi, sonra kıvırdı. adama senaryoyu doğru düzgün ezberletmemişler bile. *

uzatmaya gerek yok, şu görseli paylaşıp gidiyorum:

görsel
lan bu nasıl saldırı aq. adam 5 metreden ateş edip yeri vuruyor sonra silahlı saldırganı 2 silahsız biri kadın elinde telefon olan kişi tutup uzaklaştırıyor. taşak mı geçiyosunuz milletle kolpa bu iş
can dündar'in esi dilek hanim saldirganin üzerine atladi diye kendileri kurmus diyenler var. hayretler icindeyim.

siz hic kimseyi sevmediniz mi? o korkunun ne denli bir sey oldugunu yasadiniz mi böyle konusuyorsunuz? görüntüleri izledigimde ilk düsündügüm dilek hanim'in ne kadar yürekli bir kadin olduguydu. herkese nasip olmaz.

mahkemede beraate dogru ilerleyen sürecte verilen arada yapilan bu saldiri uyari niteligindeydi. "hukuk birakir belki ama bizden kacamazsin" mesaji. bu mesaj verilmisti zaten daha önce ayni manaya gelen farkli cümlelerle.

saldiri beni sasirtmadi ama bu kadar kör olmus gözler ve uzun adam saksakcilarinin iyice kurumus vicdani beni günden güne sasirtiyor.
kimseye yakistiramiyorum bu tas kalbi. hele ki esini korumak icin kendini öne atan bir kadina uzanan dillere, hic bir kelimeyi yakistiramiyorum.

gecmis olsun.
saldırıdan yara almadan kurtulmuş, ntv muhabiri yağız şenkal yaralanmış geçmiş olsun diyelim.
Kesin kendi yaptırmıştır terörist ya bırakın şu tiyatroları.
devletin başındakiler tarafından sürekli hedef gösterilmesinin sonucu oluşmuş vahim ve üzücü hadise.
yara almamış bu iyi ama gelişmeleri okuyamıyorum haber sitelerine pc girmediği için.
Can Dündar'ın NTV'ye Adliye önünde röportaj verdiği esnada olmuştur. Saldırganın silahından seken kurşunlardan biri NTV muhabiri Yağız Şenkal'ı hafif şekilde yaraladı.
E yerçekimi var havada asılı kalacak değil o mermiler elbet bir yere düşecek. Yanlız varya tiyatro değilse bu olay bende boşuna yasamisim bu memlekette.
şaşırmadım.
bunu ödeyecek, öyle bırakmam onu

-Rte.
Gazetecei can dündar, Birileri tarafından hedef gösterildiği için suikast girişimine uğramıştır.
Saldırı sırasında, dündar can havliyle, yağız şenkal ın arkasına sığınırken, eşi ve avukatı saldırganı etkisiZ hale getirmeye çalışmışlar ve başarılı olmuşlardır. Saldırıda ntv muhabiri yağız şenkal, seken bir mermiden dolayı ayağından yaralanmıştır.
Can dündar a ve yağız şenka a geçmiş olsun.
Az daha adamı oyle bırakmayacaklardı.
Saldırganın imam hatip mezunu olması ne kadar etkili kararında bilmiyoruz tabii ki.
Dilipak ta kaşıdı geçen gün bu olayı.
Herkes dikkatli olmalı, garip demeçler vererek insanların hayatlarına mal olabilirsiniz. Hırant dink, madımak, zirve yayınevi, danıştay baskını vb. Gibi olayları yaşatanlar huzur içindeler midir acaba. Gazetecilerin daha dikkatli olmaları ve provakeye mahal vermemeleri gerekir.
Hadi birilerini geçtim, eğitimsiz, kindar bir şahsiyet, o na çok görmem. Ama gazeteciler daha dikkatli olmalı.