bugün

çok basit bir tiyatro girişimidir.
yemedik.
adamın elinde silah var, eleman diğer elden tutuyor ve saldırgan(sözde) vurmuyor kimseyi öyle bakıyor. rolü bitmiş çünkü.

işin daha da komiği saldırgan tam bir chp li, malum chp de pkk nın stepnesi konumunda eh böyle olunca ortalık karışıyor tabi.
Tahir elçiye yapılan suikastte önünden koşarak geçen teröristi 20 el ateş edeyerek vuramayan polisler hakkında en ufak soru işareti yaşamamış birkaç moronun tiyatro diye anırdığı girişimdir.

Adamın ölmesine ramak kalmıştı ulan hiç mi insanlığınız kalmadı?
(bkz: yerden kurşun sektirtip vurulmaya çalışıldık).
saldırı oldukça kötü bir tiyatro oyununa sahne olmuştur. en saçma bulduğum nokta karısı bir elinde telefon video çekerken diğer eliyle saldırganı engellemeye çalışması oldu.

görsel

görsel

işte saldırganın facebook sayfası: görsel
O kadar polisin ortasında öldürülme pahasına sıkacak geri zekalı var mı lan dünyada.
Kameralar önünde olay ki bu adam işçi.
Çoluk çocuğu acından ölür destek verilmezse.
Ne yandan bakarsan tutarsız, ahmakça.
aşırı dandik kurgudur. ama asıl mesele bunu ingilizce olarak tüm dünyaya yayan orospu çocuklarıdır. asıl onlar piç. bunu da yine can dündar'ın piçleri yapıyor.

zaten can dündar'a sözde suikast yapan eleman ile can dündar aynı örgütten.
Bir insanın başka bir insana fikirlerinden dolayı silahlı saldırıda bulunmasını anlamıyorum anlayamıyorum.
sucukçu muhasebecisi'nin memleketi ne hale getirdiğini gösteren bir suikast girişimidir. iğrenç yandaşlar anında başladılar "can dündar kendisine saldırtmıştır" demeye.. hassittirin oradan... öyle rezil ahmaklarsınız ki size laf anlatmaya çalışmak boş.

tabi bir can dündar'ın olay sırasındaki tutumu meselesi var. saldıran it silahını ateşleyince önce bir şahsın arkasına sığınmaya çalışıyor. "vuracaksan bunu vur" hesabı... o anda mangal yürekli olduğu apaçık belli olan eşi ve chp milletvekili saldırganın üstüne yürüyüp, tutuyorlar. eşi saldırganla boğuşurken can dündar ne yapıyor? videoda görüyorsunuz...

hadi ilk hareketine "kendini koruma refleksidir" diyelim. anın heyecanıyla olabilir de... fakat eşi elinde hala silah olan saldırganla uğraşırken kaçması... yoruma lüzum yok.
Önce ateş ettiler, vuramayinca hapise tıkdılar , fikirler ölmez , deniz geçmişi öldürebildiniz mi?
çok sahte durması bi yana ayıp be karın atlıyo silahın önüne sense git gazetecinin ardına saklan.
ciddi ciddi şu saldırıya inanan var mıdır acaba?

yok adliyenin önünde silah çekecek bide 3 el ateş edecek üstüne isabet ettiremeyecek artı kacmayacak bide yakalayanda polis değil can dundarin yanındaki kişiler peh be ne senaryo ama uyanın beyler uyanın artık kandırmıyor bu milleti yalanlarınız

artık bu millet uyandı kimin hain kimin kahraman olduğunu gayet iyi biliyor...!
Gazetecei can dündar, Birileri tarafından hedef gösterildiği için suikast girişimine uğramıştır.
Saldırı sırasında, dündar can havliyle, yağız şenkal ın arkasına sığınırken, eşi ve avukatı saldırganı etkisiZ hale getirmeye çalışmışlar ve başarılı olmuşlardır. Saldırıda ntv muhabiri yağız şenkal, seken bir mermiden dolayı ayağından yaralanmıştır.
Can dündar a ve yağız şenka a geçmiş olsun.
Az daha adamı oyle bırakmayacaklardı.
Saldırganın imam hatip mezunu olması ne kadar etkili kararında bilmiyoruz tabii ki.
Dilipak ta kaşıdı geçen gün bu olayı.
Herkes dikkatli olmalı, garip demeçler vererek insanların hayatlarına mal olabilirsiniz. Hırant dink, madımak, zirve yayınevi, danıştay baskını vb. Gibi olayları yaşatanlar huzur içindeler midir acaba. Gazetecilerin daha dikkatli olmaları ve provakeye mahal vermemeleri gerekir.
Hadi birilerini geçtim, eğitimsiz, kindar bir şahsiyet, o na çok görmem. Ama gazeteciler daha dikkatli olmalı.
gercek girisim olsaydi sag kalmazdi. kendileri tertiplemistir.
hemen akabınde 'vatan haini' diye bağırmış saldırgan.

ulan bir beyin ancak bu kadar dolduruşa getirilebilir.

tebrikler erdoğan.
can dündar'in esi dilek hanim saldirganin üzerine atladi diye kendileri kurmus diyenler var. hayretler icindeyim.

siz hic kimseyi sevmediniz mi? o korkunun ne denli bir sey oldugunu yasadiniz mi böyle konusuyorsunuz? görüntüleri izledigimde ilk düsündügüm dilek hanim'in ne kadar yürekli bir kadin olduguydu. herkese nasip olmaz.

mahkemede beraate dogru ilerleyen sürecte verilen arada yapilan bu saldiri uyari niteligindeydi. "hukuk birakir belki ama bizden kacamazsin" mesaji. bu mesaj verilmisti zaten daha önce ayni manaya gelen farkli cümlelerle.

saldiri beni sasirtmadi ama bu kadar kör olmus gözler ve uzun adam saksakcilarinin iyice kurumus vicdani beni günden güne sasirtiyor.
kimseye yakistiramiyorum bu tas kalbi. hele ki esini korumak icin kendini öne atan bir kadina uzanan dillere, hic bir kelimeyi yakistiramiyorum.

gecmis olsun.
güzel bir ay yapım projesidir. kanal d falan.
Azgın Akpli bir itin can Dündar adlı gazeteciye suikastte bulunmasıdır.
Meydanlarda kefen giyen şerefsiz oğlu şerefsizler bunu gayet rahat yapabilirler. Onlar için Erdoğan adına ölmek şereftir çünkü.

Buna tiyatro diyenler de ayrı bir şerefsizdir çünkü o kadar güvenlikli bir yere kimse elini kolunu sallaya sallaya giremez.
https://twitter.com/hvmol...status/728616968853585920

buradan görüyoruz ki muhabir boşuna yaralanmamış. can dündar muhabirin arkasına geçip ben yaşayayım da muhabir ölsün diyerek kendini korumuş.
sağcıların hedef girişimleri çok olmuştur. bunun intikamı olarak bütün sağcıların öldürülmesi gerekiyor. can dündara allah tan rahmet diliyorum.
Yilani yemekte ayni masada oturduklarinda arasin. Saldiriymis yersen.
Kesin kendi yaptırmıştır terörist ya bırakın şu tiyatroları.
güldürmüştür. olaydan sonra erdem gül önce can dündar ile ilgisi yok dedi, sonra kıvırdı. adama senaryoyu doğru düzgün ezberletmemişler bile. *

uzatmaya gerek yok, şu görseli paylaşıp gidiyorum:

görsel
korkakça ve kalleşçedir.
açıklamayı hocamı yapacak attan düşen mi? diye bir soru düşürdü aklıma bu tuhaf olay.
fistan giyip nusaybine gitti takdirde gerçekleşebilecek olandır.
malum, kendisi koyu pkk lı.