bugün

erkeğin geriye doğru düşünüp, ne masraf yaptım be demesine neden olur, sonra değdi mi der kendi kendine ve az değdirdiği gelir aklına.
ben 5 aylık ilişkimin acısını 5 yıl unutamıyorum, 5 yıllık ilişkim bitse ne olurdu bilmem.
5 yıl ne yapıldığı sorusunu akıllara getirir. kadınlara evlenme teklifini 5-6 ay sonra etmek en doğrusudur. yoksa uçar giderler. dalga geçtiğinizi, ciddi olmadığınızı zannederler.
Bonservisini alip gitmiştir kiz.artik başka takimda oynayacaktir.böyle değerlendirmezse insan kafayi yiyebilir.5sene lan.5 sene.
Karşı taraf yada iki tarafta bıkmıştır, alışması çok zor olur çünkü artık sevgiden çok alışkanlık olmuştur fakat evlat acısının bile unutulabildiği dünyada aşk acısı biraz şov bence.
Herkes için hayırlısı olsun. Ne diyelim.
insanı üzen durum ayrıca;

Sokarim yapacaginiz ise la. Tekmeyi yiyen sozluge kosuyo aq bi de flood yapiyo. Lan olum anlatmayin demiyorum hobi olarak yine anlatin. Ama 50 tane baslik acmak nedir? 8 yillik iliskinin bitmesi 5 yillik bitmedi 9 yillik 10 yıllık... asıl siz bi bitmediniz aq.

Alın aq. Hepiniz buraya yazın.

(bkz: Uzun süreli ilişkinin bitmesi)
5 Yıllık ilişki mi Olur lan. Benim 5 Yıllık ilişkim olsa 6 yaşında çocuğum olurdu.
Gayri meşru ilişki bir yere kadardır.
nice evlilikler bitiyor 5 yıl ne ki, takılma. hiçbir şey tükenmez. olsa olsa dönüşüm geçirir.
Dananin kuyrugu kopmussa üzmeyen, hatta çok sevindiren durum.
7 yıllık olanı bitti 1 ay önce. Eskiden ayrılıklar çok canımı yakardi. Artık işin oluru yoksa s.kerim böyle aşkın izdirabini diyor ve silkeleniyor insan. 1 ayda sigarayi birakan insanlar gibi yavaş yavaş daha da iyi oluyorum. Mutluyum ozlemiyorum hedefler koydum önüme çökerttigi ozguvenimi yeniden inşa ediyorum. Tek dezavantaji ilişki çok uzun olduğu ve aşkı yaşadığım için aşık olamiyorum ve sevemiyorum. Zamanla aşık olacagim adamla da karsilasacagima olan inancım tam *

edit: yine salya sümük barıştık. evlensek bari artık ayrilması zor:)
varsa kısmetinde el getirir sel getirir
yoksa kısmetinde el alır yel alır sel alır. herşeyin hayırlısı olsun inşallah.
geçen ay arkadaşım 5 yıllık ilişkisini bitirip 2 ay sonra başkasıyla evlendi. bense 1 yıl sürmeyen ilişkinin yasını 2 yıl tuttum. hangimiz daha tuhaf anlam veremedik gerçekten.
Ardından gelecek olan ilişkiyi uzatmamak gerektiğini anlatır.
Ne güzel işte uzamamış, hazırlıkla birlikte vaktinde bitmiş.

(bkz: okulla kafayı bozmak)
10 yıllık ilişkinin bitmesinden yeğdir. kaldı ki, nice evlilikler bitiyor; ilişki mi bitemeyecek?

ilişkiye geleceğe yatırım olarak gören insanların içine dert olmuştur.
Hayat kısa.. insanlar evleniyor.

Çok takılmayın böyle şeylere. Suç sizdeyse kendinize çeki düzen verin. Gerekliyse dinlenin. Ya da başka insanlarla tanışın.

Vay hısısıhısı.. ilişki konusunda tavsiye veriyorum. Ben bile güldüm.
Geçmiş olsun, umarım düzelir bir an önce.
yaşamış olduğumdur. ve gayet sakindim. ayrılığın sebebi de, suçlu olanda oydu çünkü. affedilmez bir şeydi suçu.

lakin iyi ki de yaşamışım bu ayrılığı. bazen felaket dediğin şeyler, çok daha güzel şeylere sebep olabiliyor. mutluyum.

allah'a şükürler olsun.
Normal olandır, anormal olan 5 yıl katlanılmasıdır.
inşallah 5.5 yılda gömüçtürmemişsinizdir kendinize. Sonra kimse almaz sizi.
kocaman bir boşluğa düşmek gibidir, kolay kolay toparlayamazsın, kafanı dağıtmak hikaye, unutmazsın ama zamanla alışırsın bu acıya allah kolaylık versin dedirten durumdur...
muhtemelen minimum bir sene önce bitmiş ilişkinin resmiyette sonlanması durumu. her iki taraf da hisseder, sona yaklaşıldığını anlar. fakat kimse bu durumu dile getirmeye cesaret edemez ve inceldiği yere kadar devam eder. sonra bom. ben hep bunu gördüm.
Arkadaslsr o sürede üniversite bitirip meslek sahibi oluyor insanlar, geçmiş olsun.
sabrın sonunun her zaman selamet olmadığını gösterir. sanırım ben 5 sene biriyle çıkamam onu farkettim. 6. aya söz 1 yıla nişan düğün ideal. demekki bi insanı 5 yılda bile tanıyamıyorsun. evlenince detaylı tanışırız artık.